Felicitari Echipa B.P!!

Discuție în 'Runda de discuții' creată de donnadmn, 17 Dec 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. *gogo

    *gogo Junior Expert

    Urez sarbatori fericite intregii echipe Farmerama, celor pe care nu-i stim si mai ales celor pe care-i stim: echipa noastra de "interventii", moderatori si jucatori (ca si noi suntem in echipa, nu?).

    Ferma este foarte frumos ninsa si m-am bucurat mult de zapada, fie ea si virtuala, dar....
    am sperat ca de Craciun orasul sa fie cel putin la fel de frumos impodobit ca de Halloween.
     
  2. yocoama

    yocoama General forum

    cu ocazia sarbatorilor de iarna urez intrgii echipe ,CRACIUN FERICIT alaturi de cei dragi.Si un mare multumesc pentru felul cum ati aranjat ferma pentru iarna si pentru eventurile tematice care sunt nemaipomenite.LA MULTI ANI
     
  3. inanina

    inanina Novice forum

    aho aho vine mosu pe carare cu cadouri in spinare un sac plin de jucarii pt toate fermele,multa sanatate dragi fermieri , moderatorilor, farmeramei bp ,un an nou plin de bucurii si multe impliniri plus
    distractie maxima si va urez la multi ani
     
  4. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Multumesc BP pentru zilele si noptile frumoase petrecute in fata calculatorului, multumesc administratorilor pentru rabdare si mai ales lui Chronos pentru umor, multumesc tuturor jucatorilor pentru aprecieri si sfaturi. La multi ani frumosi, fericiti si incredere ca urmatorul va fi mai bun!
     
  5. luta

    luta Scriitor în devenire

    LA MULTI ANI ! Sper ca si in acest an voi farmeri .. cu mult drag Multumesc pentru tot.!
     
  6. maimutica

    maimutica Ambasador forum

    LA MULTI ANI ! Va doresc la toti multa sanatate , un 2016 plin de realizari , fericire alaturi de cei care va iubesc si va sunt alaturi , multumesc celor care se ocupa de acest joc echipei BP ,de la inceput l-am indragit si farmeresc cu placere in continuare ,La multi ani Farmerama !
     
  7. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Prins de pești, un event incredibil de reusit si totusi imprevizibil, minunat si incitant cu cadouri peste orice asteptari...Felicitari echipei BP.... si la cat mai multe eventuri de acest gen!
     
  8. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Pai eu una as zice - cand avem pesti la copca? - adica urmatorul. Si cu asta cred ca toata lumea intelege ca BP are un 10 binemeritat pentru acest event.
     
    crismar1528, lexus200, Cristela81 și alți 8 apreciază asta.
  9. RobSon1002

    RobSon1002 Junior Expert

    Joc acest joc de peste 5 ani! Si o fac din placere,nu pentru a avansa in level! Acum sunt plecat in strainatate si din pacate timpul liber limitat nu imi permite sa joc la fel de mult ca inainte! Dar de lasat,niciodata! Va felicit pentru munca ce o depuneti! Va respect si tineti-o tot asa! Sanatate!
     
    crismar1528, Cristela81, ttteee și alți 6 apreciază asta.
  10. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Dintre toate bucuriile simple, joaca este poate cea mai importantă bucurie. Ea nu depinde de varsta...si poate fi un adevarat panaceu care ne ajuta sa zambim mai mult, sa fim mai inventivi sa ne destindem si sa gasim un refugiu, atunci cand simtim nevoia de evadare din lumea exterioara. Ne desprindem de griji, stresuri si alte tensiuni. Farmerama ne-a daruit cu generozitate bucuria jocului si a comunicarii....o stare de buna dispozitie si o rezerva uriasa de zambete. Eu asta am simtit in fiecare zi!
    La cat mai multe aniversari ale acestui joc si echipe minunate iar noi, „echipajul”, sa le fim mereu alaturi! La multi ani Farmerama!
     
  11. .flori.71.

    .flori.71. Junior Expert

    la multi, multi, multi ani!
     
  12. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    „ Regina carnavalului” - un event de exceptie, spectaculos din toate punctele de vedere si plin de surprize! Regina maimuta, in anul ei de foc (2016), prin minunata echipa BP a dat stralucire imprevizibilului care o caracterizeaza si ne-a oferit doar partea pozitiva a caracterului ei, respectiv cadouri care sa ne sprijine evolutia in acest joc din ce in ce mai minunat! Felicitari echipei BP...pentru excelenta in inventivitate si generozitate!
     
  13. lentzica_blue

    lentzica_blue Pretendent

    Buna ziua,vreau sa adresez aici multe felicitari B.P. pt.minunatul si generosul ev.Regina carnavalului. Intradevar isi merita numele.Va multumim:)O zi buna!
     
  14. flores46

    flores46 Novice forum

    buna ziua si felicitari pentru acest event minunat bravo antregii echipe cu respect
     
    crismar1528, lexus200, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  15. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Felicitari echipei B.P. pentru acest eveniment spectaculos, precum Carnavalul de la Rio!!!
     
  16. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Suspanul si bucuria acestui event sunt de neoprit. S-au scris si se vor scrie randuri, randuri. Cand citesc postarile imi vine mereu in minte, extrapoland fireste "Cineva acolo sus ne iubeste". Multumesc celor care sunt responsabili cu asta! :)
     
    crismar1528, donnadmn, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  17. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Buna ziua,
    Un event spectaculos, un adevarat carnaval, demn de o regina.
    Felicitari tuturor celor care au avut grija sa ni-l puna la dispozitie, tuturor celor care prin contributia si efortul depus ne-au oferit 7 zile de carnaval la cel mai inalt nivel!
     
    FellyrayGirls, crismar1528, donnadmn și alți 3 apreciază asta.
  18. blackspace77

    blackspace77 Expert forum

    Felicitari echipei FARMERAMA!!...a fost un event de trecut cu ROSU in calendar:)si cu premii mai multe de cat am putut duce' multi dintre noi..intrebarea ar fio_O..oare ce ne astepta?
     
    crismar1528, -ciocollate-, donnadmn și alți 6 apreciază asta.
  19. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    felicitari BP. :inlove: a-ti reusit sa nascociti un event fabulos care ne-a tinut cu sufletul la gura pana in ultimul minut. multumim pt ca a-ti inventat acest joc minunat pe care eu una il joc de aproape 5 ani si pt ca reusiti sa nu lasati monotonia sa il acapareze. nu stiu de unde va vin atatea idei, dar va doresc sa nu ramaneti niciodata in pana de idei.:music: felicitari si moderatorilor care va ajuta sa ne transmiteti noutatile si ne lamuresc neclaritatile de fiecare data.:inlove:

    eu una ma bucur de fiecare event care il nascociti, nu din cauza premiilor oferite ci pt ca ne dau de lucru si ne pun mintea la contributie ca sa incercam sa ajungem printre cei mai fruntasi fermieri de fiecare data. ma bucur si de premiile care le oferiti, pt ca ne ajuta sa crestem ferma la un nivel cat mai inalt pe munca noastra. fiecare adapost sau fiecare arbore misterios care il obtin in urma unui event e binevenit, fiecare item, rotatie de petrecere, linie de vrej sau pet e de asemenea binevenit. ma bucur ca un copil mic de fiecare data cand descopar pachetele misterioase fie ca este un mar sau o gaina fie ca este un pom sau animal nou introdus.

    am avut curajul de vreo 2 ani sa incep si sa investesc putin cate putin in acest joc pt ca consider ca meritati sa aveti si sustinerea mea financiara ca sa duceti cat mai departe acest joc frumos. nu investesc foarte mult, ci doar cat sa pot beneficia de cateva facilitati care ma ajuta sa castig timp la recoltare si sa imi duc ferma la un nivel si mai inalt: combina, moara, SH, puieti si adaposturi misterioase, peturi si linii de vrej si rar de tot bilete la renzo sau rotatii de petrecere.

    nota 10+ echipei Farmerama
     
    crismar1528, donnadmn, malagambafane și alți 6 apreciază asta.
  20. marydelnova

    marydelnova Avansat

    Si din partea mea mii de felicitari si cat mai multa surprise placate pentru noi desi,stiu ca pentru voi e o munca titanic..
     
    crismar1528, SOSYGMA, lexus200 și alți 6 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.