Festival medieval- Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 26 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. casttelon

    casttelon Expert forum

    Inchei seara cu 215 arcuri si sageri, 691 grau emmer si toate campurile pline cu parcele mici. Spor la event tuturor.
     
    flaviaungureanu apreciază asta.
  2. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Închei această zi cu 224 de arcuri și săgeți și 698 grâu emmer rămas + toate terenurile pline. Noapte bună! :)
     
  3. maxxy

    maxxy Rutinat

    Inchei aceasta seara cu 267 de arcuri, 2300 grau si toate terenurile pline :)
     
  4. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Va spun si eu ,,Noapte buna".
    Inchei pe ziua de astazi cu 198 de arcuri si sageti si ferma plina cu plante.
     
  5. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Inchei si eu seara cu 1583 grau emmer, 198 arc si sageata si toate terenurile pline.
     
    angelica.d apreciază asta.
  6. ~Sunshine

    ~Sunshine Scriitor în devenire

    Bineînteles! Ca o zăpăcită ce sunt, am cules totul înainte de a începe eventul. De fiecare dată uit!
    Așadar, închei ziua cu 101 de arcuri, și alea strânse cu chiu și vai. Recuperez pe parcurs, nu mă panichez. Baftă tuturor!
     
  7. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    eu inchei seara asta cu 279 arcuri si terenurile pline cu grau
     
  8. cadina

    cadina De-al casei

    Inchei si eu cu 181 de arcuri, azi am inceput tarziu eventul, toate terenurile pline cu grau emmer si la prima sarcina de donat inca 48 de grau. Mult spor la fermarit tuturor.
     
    anutssa_a93, bgabriela10 și tudor1966 apreciază asta.
  9. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Am inceput ziua cu 1654 de grau si 286 de arcuri. Am toate campurile pline cu grau emmer si presimt ca e o zi numai buna de recoltat :D.
    Spor tuturor fermierilor!!!
     
  10. marydelnova

    marydelnova Avansat

    buna,dragi fremieri in 2 zile il termin am scos toti pomi ,am pus parcele mici siam facut deja prima sarcina (am luat 6 stelute)si am mers cu restul de sarcini pana la 5 la prima steluta.Hai ca e unevent usor si premi bunicele,mai ales ca e si o linie de vrej.
    Spor la lucru tuturor
     
  11. maxxy

    maxxy Rutinat

    prima misiune am terminat toate cele 3 runde, celalate am facut doar prima misiune, deci am deblocat misiunea 7, terenurile pline+520 plante si 98 arc, bafta si voua :)
    p.s eu o sa incerc prima data sa iau linia si itemele
     
    flaviaungureanu și angelica.d apreciază asta.
  12. -crokyyy1234-

    -crokyyy1234- Analist forum

    Am terminat si eu primele 2 misiuni,mai am nevoie doar de cateva sute de plante pt. misiunea 3 argint !
    Bafta ! :p
     
  13. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Închei ziua cu 7301 grâu emmer și 458 de arcuri și săgeți. O seară frumoasă! ;)
     
    Margo15, maxxy și flaviaungureanu apreciază asta.
  14. -crokyyy1234-

    -crokyyy1234- Analist forum

    Inchei si eu seara cu primele 3 misiuni finalizate + a 4-a argint + 20 drop in plus ! Bafta tuturor ! :p
     
  15. tudor1966

    tudor1966 Împărat forum

    Termin ziua de lucru cu 18106 grau emmer,646 drop arc si sageata plus toate terenurile pline cu grau emmer !
     
    -steaua2009-, bgabriela10, Margo15 și alți 5 apreciază asta.
  16. cadina

    cadina De-al casei

    Revin cu o actualizare: inchei seara cu toate sarcinile de argint incheiate, 1 si 2 in totalitate, toate terenurile cu grau si 52 de arcuri in sura. Ne mai auzim maine seara.
     
    sweetycry01 și tudor1966 apreciază asta.
  17. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    hmm vin si eu cu o actualizare , inchei seara cu 10.070 de grau si 718 sageti si arcuri...va doresc recolte bogate si spor la munca tuturor !
     
  18. mada_nice

    mada_nice Talent de excepţie

    5611 grâu emmer, plus toate terenurile pline și 339 arcuri cu săgeți. Nu știu dacă e tocmai cât trebuie să am, în momentul de față, pentru a termina eventul, dar nu mă agit. Spor la culturi, fermieri!
     
    tudor1966, bgabriela10, Margo15 și alți 2 apreciază asta.
  19. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Am reusit sa finalizez primele 3 misiuni si am inceput si misiunea nr 4 (argint). Terenurile sunt pline cu grau iar in sura am 60 de arcuri.
    Spor la recoltat!!!
     
  20. maxxy

    maxxy Rutinat

    progresul meu pana in acest moment, mai am inca doua iteme de obtinut bafta si voua :)

    [​IMG]
     
    carmelita67, tudor1966, andrew1997 și alți 2 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.