Festival medieval- Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 26 Aug 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Event terminat. Succes tuturor!!!
     
    Margo15, vyoryk, andrew1997 și alți 10 apreciază asta.
  2. mada_nice

    mada_nice Talent de excepţie

    Am terminat misiunile care oferă itemi, sticker și rândul la vrej. Pot să spun că am finalizat eventul. Mult succes în continuare!
     
    vyoryk, andrew1997, anutssa_a93 și alți 9 apreciază asta.
  3. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Event terminat. Succes in continuare celor ce inca mai muncesc la el si felicitari celor care au terminat
     
    Tethys2005, Themis2005, Theia2005 și alți 15 apreciază asta.
  4. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Event finalizat cu mare placere. Astept noutatile lunii septembrie. Spor celor care mai au de lucru la event si o seara buna tuturor.
     
  5. soso2169

    soso2169 Expert forum

    Event finalizat de dimineata cu mare usurinta.Astept noile provocari.Felicitari celor care au terminat deja eventul si spor celor care mai au de realizat la el.
     
  6. cadina

    cadina De-al casei

    Pot declara si eu acest event terminat, plantele de aseara, iar arcurile azi pe la 16 dupa ce am ajuns acasa de la serviciu. Usor de facut cu doua trei recolte pe zi si chutney activat.
    Mult spor in continuare celor care mai au inca si felicitari celor care au terminat.
     
    misu_mama, vyoryk, ~Sunshine și alți 11 apreciază asta.
  7. .Vlady_V.

    .Vlady_V. Pretendent

    :) Event terminat acum, la ora aceasta! :)
     
    -steaua2009-, vyoryk, andrew1997 și alți 9 apreciază asta.
  8. maximm

    maximm Duce forum

    Event terminat, spor celor care mai au de lucru si felicitari celor care au terminat eventul!
     
    vyoryk, andrew1997, anutssa_a93 și alți 7 apreciază asta.
  9. ~Sunshine

    ~Sunshine Scriitor în devenire

    În dimineața asta târzie de duminicâ, am reușit să recuperez startul pierdut. Event finalizat cu succes, linia pentru vrej e binevenită.

    Spor celor care mai au de muncit!
     
    thefallingangel13, vyoryk, tudor1966 și alți 5 apreciază asta.
  10. mada_nice

    mada_nice Talent de excepţie

    Încă puțin, la următoarea recoltă termin eventul, mai am nevoie de câteva arcuri cu săgeți! Mult succes!
     
    -steaua2009-, cadina, -crokyyy1234- și alți 7 apreciază asta.
  11. anutssa_a93

    anutssa_a93 Veteran Forum

    Event terminat...Am mai ramas si cu 150 arcuri.
    Spor la cultivat celor care nu au terminat inca
    .:p
     
    bgabriela10, -crokyyy1234-, vyoryk și alți 2 apreciază asta.
  12. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Event terminat :D
    Spor la recoltat celor care inca nu au terminat event-ul!!!
     
    svjek10, bgabriela10, Cristiana2401 și alți 5 apreciază asta.
  13. vyoryk

    vyoryk Mare-maestru forum

    Event terminat :)

    Recolte bogate in continuare;)
     
  14. mariucuta

    mariucuta Pretendent

    Acum am terminat eventul si cu ajutorul dragilor mei vecini carora le multumesc pentru ajutor ,
    recolte bogate tuturor !
     
    thefallingangel13, vyoryk și tudor1966 apreciază asta.
  15. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    event terminat...frumos..lejer....si ca la premiile Oscar: vreau sa multumesc celui mai drag vecin al meu pentru ajjutor si sustinere!
     
  16. Ursoaica

    Ursoaica Mare-maestru forum

    Event incheiat si pentru mine. Cam dificil, dar l-am incheiat.
    Celor ce inca mai au de tras sa-l inchida, le doresc succes.
     
    thefallingangel13, tudor1966 și vyoryk apreciază asta.
  17. Puski96

    Puski96 Junior Expert

    multumesc tuturor celor care ne incurajeaza pe noi cei care mai avem pana terminam. sper sa ma incadrez in timp si sa fac si eu ultima misiune, imi mai trebuie 20 de plante ( in rest le am pe toate), am pus elfii pe pajisti, dar imi arata ca sunt in urma cu 23 de minute. Doamne ajuta !
     
  18. -crokyyy1234-

    -crokyyy1234- Analist forum

    Dupa finalizarea eventului,am mai reusit sa mai strang aproximativ 550 de arcuri si sageti ! ;) Recolte bogate !
     
  19. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    am terminat si eu eventul acum vreo 2h. desi am avut combina activata, am mers mai greu pentru ca am lucrat cu gem de dovleac la inceput si am ratat sa recoltez de vreo 2 ori la timp, dar cand am vazut ca mai sunt vreo 54h din event mi-am dat seama ca nu o sa termin eventul asa si am trecut pe chutney si am reusit sa il termin pe ultima suta de metri.
    asta a fost unul dintre motivele pentru care m-am lasat de joc acum un an cand finantele nu mi-au mai permis sa activez combina. fara chutney si fara combina activata este aproape imposibil sa termini un event. daca nu ai combina activata si trebuie sa faci manual toate operatiunile (plantat, udat, recoltat) iti ia minim juma de ora fiecare si daca te grabesti mai dai si cate un clic aiurea pe SC sau compost suzi.

    inchei eventul cu 49 arcuri si 1031 grau + toate parcelele cultivate cu grau care vor fi gata dupa terminarea eventului peste vreo 5h pentru o ultima recolta din planta de event.
     
    vyoryk și tudor1966 apreciază asta.
  20. Chronos

    Chronos Guest

    Eventul s-a incheiat cu bine. Speram ca a fost unul frumos, provocator la care ati participat cu placere.

    Pana la urmatorul eveniment,


    Inchidem!
     
    -steaua2009-, irina_love200 și vyoryk apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.