Feedback Festivalul Highland

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 25 Sep 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 2 Oct 2019.
  1. Îmi place

    63,4%
  2. Mi-e indiferent

    13,1%
  3. Nu-mi place

    23,5%
  1. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Buna seara. Incerc sa ma lamuresc daca se merita sa stric vreo 10 mil. (m-a prins fara suficiente palete de culori, si costa peste 0.3 mil. buc), si toata astea pentru 370 mii gg si un adapost buline. Inca nu sunt hotarat, parca nu se merita atata cheltuiala pentru vreun arici galben. Am cincille, ponei si porcusori cati imi doresc, parca nu m-as stradui asa...
    Mai am nevoie de o traista de aia de scotian, am un camp plantat cu necesarul de plante de event, drop e in excess. Bonusuri nu am vazut eventul asta, nu ca nu am incercat. Am votat pozitiv, dar cam incep sa ma uit la cerinte si mi se pare ca parca nu am fost rasplatit destul. Asta este, nu-mi schimb votul. Inca nu am pus la iesit adaposturile misterioase, dar nu trag mari sperante.
    Bafta si voua.
    [​IMG]
     
    -iulia1992-, cp58, -jenitrandafir- și alți 10 apreciază asta.
  2. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mogul forum

    Buna seara! Am terminat si eu! M-a costat ceva SH, Compost Suzy si vreo 40mil, dar .......asta este! Vot pozitiv.
     
    -iulia1992-, cp58, MicuNicu și alți 7 apreciază asta.
  3. mara62

    mara62 Conte forum

    Event finalizat
     
    -iulia1992-, cp58, pinok86 și alți 9 apreciază asta.
  4. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    Am obtinut si eu linia de vrej. O sa mai donez pentru inca 4 sarcini, ca sa fac cele 110 sarcini. Premii neatragatoare, insa am dat vot pozitiv, deoarece s-a putut obtine linia de vrej fara bonusuri, si fara a recolta de 4 ori pe zi. Spor tuturor!
     
    -iulia1992-, cp58, mara62 și alți 7 apreciază asta.
  5. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event terminat ,lada de mamudele mi-a oferit 12 bucati. Bafta celor care mai au de tras , felicitari celor care au terminat !
     
    -iulia1992-, cp58, mara62 și alți 11 apreciază asta.
  6. paulici_01

    paulici_01 Conte forum

    Am luat si eu vrejul . Si o sa mai indeplinesc cateva sarcini.
     
    -iulia1992-, cp58, mara62 și alți 9 apreciază asta.
  7. love_graffiti

    love_graffiti De-al casei

    event finalizat!
     
    -iulia1992-, cp58, mara62 și alți 4 apreciază asta.
  8. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    La mustata l-am terminat!
     
    mara62, Criselt, MicuNicu și alți 4 apreciază asta.
  9. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Am reusit si eu sa fac toate misiunile patrea stanga si 59 din partea dreapta.
    Din lada am cules 6 MM.
     
    cp58, MicuNicu, malagambafane și alți 2 apreciază asta.