Feedback Festivalul licuricilor - Ediția de toamnă 2017

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Adelina40, 10 Oct 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare acest eveniment?

Sondaj închis pe 16 Oct 2017.
  1. Îmi place.

    142 vot(uri)
    83,5%
  2. Îmi este indiferent.

    15 vot(uri)
    8,8%
  3. Nu îmi place.

    13 vot(uri)
    7,6%
  1. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Neata, plantele gata dropul gata, lipsa 20 de lumanari care ma vor falimenta, :p sunt cu ochii pe piata, bafta tuturor!
     
  2. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Buna dimineata:)
    Se poate spune ca am ajuns si eu la finalizare (mai am nevoie de 40 de lucibobi).
    Sa aveti un sfarsit de saptamana placut si sa va bucurati de cat mai multe recompense!
     
  3. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Eu mai am nevoie de 94 termosuri, le voi obtine sigur dupa-amiaza cand voi recolta opuntia si trandafirii. Mult spor celor care mai au de lucru si felicitari fermierilor care au finalizat.
     
  4. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    Buna ziua event incheiat azi dimineata si la mine spor la care mai au de facut ;)
     
  5. cotizo

    cotizo Scriitor activ

    Hop si eu am terminat, vrejul l-am activat! Succes celor care inca mai au de lumunat!
     
  6. love_graffiti

    love_graffiti De-al casei

    event terminat,
    spor la treaba in continuare!
     
    miaandrei59, marcela_f69, miracol31 și alți 14 apreciază asta.
  7. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Event finalizat. Surprinzator a fost faptul ca nu am cultivat garoafe absolut deloc, pentru drop. Nu ma asteptam sa adun dropul numai din plantele de la event si trandafiri, ghimbir.
    Bafta celor care mai muncesc inca la event!
     
  8. 01ruxi01

    01ruxi01 Pretendent

    Event finalizat, succes celor care mai au.
     
  9. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event finalizat,bafta celor care mai au.
     
    miaandrei59, adrianapatran, pinok86 și alți 19 apreciază asta.
  10. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Buna ! Am finalizat si eu ieri, dar nu am putut intra pe forum (sper ca nu din cauza calculatorului meu ). Cu ocazia acestui event, am reusit sa obtin cam 10.000.000 GG din lumanari. Este bine, nu-i asa ? Va doresc o duminica insorita !
     
  11. marianz

    marianz Scriitor în devenire

    event terminat , felicitari celor care au terminat
     
    miaandrei59, adrianapatran, pinok86 și alți 13 apreciază asta.
  12. mimi***

    mimi*** Maniac forum

    Event finalizat si lejer mai ales ca dropul l-am facut din planta de event , din pomii si adaposturile de pe terenuri....mai vrem si alte eventuri asa.... plus ca am facut si GG frumosi pe lumanari....bafta tuturor si felicitari celor cara l-au terminat.
     
    miaandrei59, adrianapatran, pinok86 și alți 12 apreciază asta.
  13. marydelnova

    marydelnova Avansat

    am scapat ei eu de eveniment,inca de ieri seara dar nu am putut intra pe forum sa ma laud.
    spor la drop celor ce mai au de munca la el.
     
    adrianapatran, pinok86, marcela_f69 și alți 10 apreciază asta.
  14. amy46

    amy46 Comandant forum

    Event finalizat ....a fost greu cu lumanarile,pt ca erau ff scumpe la piata,dar intr-un final am reusit sa le cumpar,desi m-au falimentat..:D....o zi buna tuturor si multa bafta celor care inca nu au terminat eventul...:inlove:

    https://imgur.com/a/1OYoq
     
    miaandrei59, adrianapatran, pinok86 și alți 14 apreciază asta.
  15. traian1971

    traian1971 Analist forum

    gata si la mine cu licuricii,dar trebuie sa recunosc fara ajutorul cuiva nu reuseam!
     
  16. magdajora

    magdajora Profesionist forum

    Am terminat de ieri dimineata.Dropul destul de bun, nu am cultivat mult pana sa-l obtin.Felicitari celor care au terminat, bafta celor care mai au!
     
  17. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Event finalizat de aseara, dar din lipsa de forum... Succes celor care mai au de farmerit !
     
  18. yocoama

    yocoama General forum

    event finalizat spor celor ce mai muncesc:oops:
     
  19. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Event finalizat greu de tot,nu din cauza dropului si nici a plantelor,din cauza netului ma conectez foarte greu.
    Ma bucur ca am reusit sa il duc la bun sfarsit.
    Felicitari tuturor si succes celor care mai au de muncit.
    Un sfarsit de saptamana minunat.
    Felicitari BP.
     
  20. miracol31

    miracol31 Profesionist forum

    Event finalizat de ieri :Ddar nu am putut accesa forumul:oops: felicitari tuturor celor care au terminat,succes celor care mai au;)