Feedback Festivalul licuricilor - Ediție de Primăvară

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 18 Apr 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 24 Apr 2017.
  1. Îmi place

    79,3%
  2. Îmi este indiferent

    7,1%
  3. Nu-mi place

    13,7%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. ralucaelena102000

    ralucaelena102000 Novice forum

    eu nu stiu cate aveam exact dar am incredere ca se vor intoarce toate
     
  2. angela111943

    angela111943 Scriitor în devenire

    si la mine au disparut termosurile.400 termosuri,astept si nu scriu inca la serviciul suport
     
  3. dropiamare

    dropiamare Novice forum

    si la mine au disparut toate termosurile.voi recolta dupa remedierea anomaliei.
     
  4. oanna0709

    oanna0709 Novice forum

    Buna dimineata.
    Si la mine au "plecat" 417 buc termosuri.
    Banuiesc ca fiind ninsoare/ vant au fost necesare pentru ceai cald, dar ni se vor inapoia ca se incalzezte vremea.
    Weekend placut.
     
  5. nicu_burciu_71

    nicu_burciu_71 Novice forum

    termosul este pt ceva cald..... asa ca sa dus la umplut,sa nu ne panicam,este un simplu joc, se va rezolva, sfatul meu este sa nu culegeti pana la rezolvarea problemei, spor !
     
  6. cotizo

    cotizo Scriitor activ

    Si eu am ramas fara termosuri. Cum adica sa nu intram pina la rezolvarea problemei? Bauniesc ca au disparut din suprapunerea eventurilor! Sa vedem cum evolueaza eventul !
     
    donnadmn, malagambafane, eudochia și alți 3 apreciază asta.
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Schimbarea nu se mai produce acum, deci se poate culege. Se lucrează pentru recreditarea dropului schimbat.
     
    donnadmn, robert-adila, inanina și alți 3 apreciază asta.
  8. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    inca se mai produce schimbarea la ceea ce a fost pe cont in momentul logarii.
    la 08:32 imi apare pe cont ca mi s-au convertit 276 termosuri in PE si gologani.
    doar termosul primit cadou la 08:33 mi-a ramas netransformat
     
  9. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Convertirea este oprită, dar este posibil să fie afișat mesajul pentru schimburile realizate deja.
     
  10. aneiana59

    aneiana59 Începător forum

    si eu am pierdut 343 termosuri si timpul este scurt pentru a le face la loc asa ca munca este in zadar, am sa renunt cu asa erori de joc nu se poate
     
    donnadmn, roliana57 și malagambafane apreciază asta.
  11. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

     
  12. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Event la final ...spor tuturor !
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Adana71, dulcica1970, marcela_f69 și alți 21 apreciază asta.
  13. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    A inceput sa ruleze scriptul. Mi-am primit termosurile inapoi. Multumim BP.:music:
     
    robert-adila, donnadmn, -katnik- și alți 4 apreciază asta.
  14. ulpia_dacia

    ulpia_dacia Scriitor activ

    si eu am primit inapoi termosurile dar erau pline cu cafea iar acum sint goale:D
     
    cristel.d, donnadmn, -katnik- și alți 7 apreciază asta.
  15. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Mi-era sete după atâtea postări șterse :p
     
    robert-adila, cristel.d, donnadmn și alți 7 apreciază asta.
  16. cerbul

    cerbul Locuitor permanent

    Event la final .Succes tuturor !
     
  17. tweety`

    tweety` Baron forum

    Mai am nevoie de 900 plante de event si 410 drop de event. Pana maine dimineata sunt sigura ca il dovedesc. Am ramas cu plante de event in insula, iar pe ferma am trecut la 2 ture de garoafe pe zi.
     
    robert-adila, marcela_f69, cerbul și alți 7 apreciază asta.
  18. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Felicitari finalistilor!
    Acum am pus si eu ultimul teren cu lucibobi, iar pe celelalte 2 am pus trandafiri cu apa si ingrasamant, iar in baha am pus protea tot cu apa si ingrasamant.
    Am termint de facut rucsacurile si mai am nevoie de 385 termosuri pt a termina tot eventul.
    Inca nu am folosit SC, voi folosi doar pe ultima suta de metri, dar sa speram ca nu e cazul!
    Bafta cu dropul celor ce mai avem si un sfarsit de saptamana linistit!
     
    robert-adila, marcela_f69, cerbul și alți 10 apreciază asta.
  19. crisg

    crisg Novice forum

    buna ziua sunt aproape sa termin jocul am pierdut termose si 7 rucsace nu pot sa termin sa i-au vrejul ,,,,,,,,, mai recuperam ceva sau trebuie sa accept la fel cum s-a intamplat cu filmele de 6-7 luni nu mai functioneaza si se pare ca nu ne baga nimeni in seama cred ca am sa fac o reclamatie direct la sursa .imi pare rau dar nu-mi place ce se intampla dragi mei vecini fiermieri ma gândesc daca o sa mai continui jocul care trebuia sa fie o placere sigur o sa se stearga repede acest maill . multumesc
     
    popescudana42, marcela_f69, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  20. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Mailul care este de fapt o postare ne arată că nu ai consultat anunțurile oficiale. Dar cine să le bage în seamă? Slabe șanse să avem de-a face cu un caz special și să nu fi funcționat scriptul, deci nu ai pierdut ”ruscace” și ”termose”. Cu siguranță nu voi fi crezut, dar poate serviciul de suport ar fi mai aproape decât sursa. ;)
     
    popescudana42, marcela_f69, -katnik- și alți 9 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.