Festivalul licuricilor - Patru lămpi - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 20 Oct 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Am luat eventul incet de capat, cu calcule.... si mai am 3 felinare de aprins, din care unul este cu coarne albe. Probabil le-as fi obtinut si fara bebe-boom, dar tot din calcule reiese ca mai bine sunt rabdator. asa ca pana maine seara nu mai este decat o zi si... gata si acest event. Am mai crescut si la gologani, in special din recompense si probabil, ca si multi altii, devin mai intelept pe masura ce vin si trec eventurile. SPOR
     
  2. miaandrei59

    miaandrei59 Pretendent

    event terminat ,spor tuturor
     
  3. mara62

    mara62 Conte forum

    Event finalizat ;)
    Felicitari echipei BP pentru acest minunat event si tuturor celor care l-au finalizat
    Mult spor celor care mai au
    O zi buna tuturor
     
  4. 09kis

    09kis Baron forum

    astept baby boom pentru a finaliza eventul. Spor celor care mai au ca si mine pana la finalizare!!!
     
  5. stef85600

    stef85600 Junior Expert

    Salut,eu mai am nevoie de 98 steaguri si bineinteles am avut rabdare sa astept baby boom pentru reproducerea vacutelor am cateva dar nu suficiente.Un event foarte frumos,Felicitari echipei.
     
  6. Naty.....25

    Naty.....25 Junior Expert

    astept baby boom ca sa vopsesc vacutele si inca 8 esarfe si gata eventul. foarte frumos event, spor celor care mai au
     
  7. neo

    neo Locuitor permanent

    Event finalizat. recompense foate bune sunt multumit. tot sa mai avem asa evente
     
  8. aurelia011970

    aurelia011970 Duce forum

    Event finalizat. Foarte frumos.Multe cadouri valoroase.
    Spor la treaba celor ce mai au !!!
     
  9. popik70

    popik70 General forum

    Mai am si eu de adunat 27 esarfe si 207 steaguri . Sper sa termin si eu . Oricum frumoase cadouri si ar trebui sa ne bucuram de ele , chiar daca unii cu lvl mai mic nu vor putea sa-l termine. :)
     
  10. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Am terminat si eu eventul , a fost foarte interesant si cu premii foarte atractive ;)

    [​IMG]
     
  11. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Event finalizat ...felicitari tuturor si mult spor in continuare !!! doar avem teren nou !!!
     
  12. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Gata si la mine ! Vecinii care vad postul sa nu-mi mai trimita esarfe, sa le directioneze catre cei care sufera!
     
  13. VecheaMonica

    VecheaMonica Locuitor permanent

    In momentul de fata ma aflu la acest stadiu...


    [​IMG]
     
  14. fermier1966

    fermier1966 Novice forum

    Eu mai am nevoie de 270 de steaguri si bineinteles de vacute, pe care sper sa le fac in aceasta seara. Daca cineva doreste sa ma ajute cu steaguri, primesc cu bucurie. Ma bucur pentru noul teren "Clar de luna", mai fac si aici cateva steaguri.
     
  15. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Cu toate ca am inceput acest event cu un mare minus la drop, 8 vaci albe ma despart de adapostul de tatu, putina sh am, dau o tra la misiuni sa vad ce si cum, bafta tuturor:) Gata l-am bifat si pe acesta
     
    Modificat ultima dată: 23 Oct 2015
  16. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    buna seara event incheiat spor la care mai au de muncit ;):)
     
  17. matusam

    matusam Legendă vie

    Event finalizat!
    Spor la treaba tuturor!
    Noapte buna!
     
  18. 09kis

    09kis Baron forum

    Event finalizat. Sunt foarte multumit ,dar nu am timp sa admir recompensele din cauza eventului de "groaza", care ne-a dat de lucru serios. Spor fermierilor si noapte buna !
     
  19. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    Event finalizat .
     
  20. alexsilviu11

    alexsilviu11 Avansat

    am reusit: event finalizat!
     
    mara62, -ciocollate-, naivreasastii și alți 19 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.