Festivalul licuricilor - Patru lămpi - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 19 Oct 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. rremy74

    rremy74 Novice forum

    pe langa baby boom si 12 esarfe !!! asta da rasfat ...
     
  2. gospodarul1

    gospodarul1 Pretendent

    iuhhh...am primit cele 12 esarfe,cand va fii baby boom?multumesc mult e un joc super tare cu surprize pe masura si tot mai multe,felicitari echipei farmerama:inlove::inlove:
     
    naivreasastii, roliana57, donnadmn și alți 2 apreciază asta.
  3. SkumpikaNina

    SkumpikaNina Maestru forum

    Acum m-am dumerit si eu de unde am primit 12 esarfe. Am crezut ca cineva a cumparat cos ceva si s-a dat drept cadou. La fix au venit !
     
    naivreasastii, murat_anca, roliana57 și alți 3 apreciază asta.
  4. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Buna,
    Multumesc echipei Farmerama ptr creditarea contului cu 12 esarfe!xD
     
  5. .cheer2004.

    .cheer2004. Scriitor în devenire

    eu nu primeam esarfele...am dat refresh si am gasit 4
     
    SkumpikaNina și donnadmn apreciază asta.
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Acum vorbim de primit, nu de cules. Este taman invers ca aseara. Invarte si tu platanul invers.:D
     
    SkumpikaNina, Agro80, lollipop11_5 și alți 6 apreciază asta.
  7. Naty.....25

    Naty.....25 Junior Expert

    multumim de esarfe si baby boom... desi greu cu stransul esarfelor
     
  8. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    multumim BP pt esarfe. cu ajutorul lor am terminat pachetele necesare pt event. acum mai imi trebuie 80 esarfe si 90 steaguri (deja am 160 steaguri pe stoc) pt ultimele 3 felinare neaprinse si pot incheia eventul.

    multumim BP si pt baby boom, o adevarata surpriza, care nu o mai credeam posibila. din pacate pt mine este prea tarziu pt ca am reprodus deja cele 6 vacute care imi lipseau, oricum cred ca am stricat doar vreo 30 SH asa ca nu e bai. :)

    o seara buna si spor la farmerit tuturor
     
  9. .felicia.1

    .felicia.1 Pretendent

    Multumesc pentru esarfe. Au sosit la tanc. ;)
     
  10. jeni1952

    jeni1952 Pretendent

    trebuie sa fie aprise toate felinarele ca sa poti creea modelele din partea de jos sau partial
     
    SkumpikaNina și donnadmn apreciază asta.
  11. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Felicitari echipei BP pentru seriozitate, inventivitate..zambetele furate, emotiile starnite si surpriza....!
     
    *gogo, SkumpikaNina, naivreasastii și alți 4 apreciază asta.
  12. zamolteana

    zamolteana Novice forum

    pot da cu usurinta nota 11 acum asa cum am promis daca va vi event de reproducere inca 26 esarfe si 100 steaguri si se termina eventul pt mine
     
    SkumpikaNina, -jenitrandafir- și donnadmn apreciază asta.
  13. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! In functie de modelul dorit, asa trebuie sa fie aprinse si felinarele, dupa acelasi model din patratelele de jos. Daca le aprinzi pe toate, te incadrezi la ultimul model si primesti toate premiiile posibile. Chiar daca nu ai pus semnul intrebarii, banuiesc ca a fost o intrebare.
     
  14. jeni1952

    jeni1952 Pretendent

    Multumesc,Chronos,am uitat de semn,eu am aprise aproape toatefelinarele,mai lipsesc 4,dar nu am putut crea nici un model
     
    donnadmn apreciază asta.
  15. Chronos

    Chronos Guest

    Pentru ca nu ai facut sarcina unde se cere septel si anume vacile albe. Acea sarcina este sarcina "cheie" facand parte din majoritatea modelelor din litere.
     
  16. jeni1952

    jeni1952 Pretendent

    multumesc mult pt ajutor,o noapte linistita sa ai
     
    Chronos apreciază asta.
  17. alecs14alecs96

    alecs14alecs96 Novice forum

    stau lipit de ferma , aceea principala sa adun esarfele , da' nu mi le da la 15 minute , nici daca vreau ... normal ar trebui sa adun 4 intr'o ora , eu daca pun mana pe 2 tre sa fiu fericit ...
     
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Refresh, refresh, ficat ficat.:D La fel se intampla si iarna cand stai lipit de geam fara sa il mai stergi de abureala. Efectueaza mai des refresh. Esarfele apar asa cum trebuie. Eu culeg atatea cat trebuie fara sa stau lipit, ci dezlipit, deci trebuie sa ma duc la reparat.:D
     
    12mela, roliana57, llyillyi și alți 2 apreciază asta.
  19. alecs14alecs96

    alecs14alecs96 Novice forum

    de unde sa stiu eu de refresh ? eu intram si ieseam adica ma duceam pe general si intram iar pe ferma ... am sa incerc , sper sa mearga ! Caci altfel , imi iau jucariile si plec la somn :(

    - am luat o esarfa la fara 5 , sa vad daca apare la si 10 ...
     
  20. Chronos

    Chronos Guest

    Va functiona. Hai sa te invat: refresh la joc poti efectua cu tasta F5 sau din butonul de refresh de la browser. Poti face asa: te joci o ora cu jucariile, apoi revii la calculator, efectuezi un refresh si apoi te uiti sa vezi cate esarfe ai. Daca am dreptate, imi dai mie jucariile tale si iti dau eu tastatura mea, ca sa ai de ce te enerva.:D
    Acum, sa te "cert" putin. Cum adica de unde sa stii de refresh? Este unul din cel mai des folosite cuvinte din forum. Daca nu stii, poti intreba. Indicat este sa citesti zilnic forumul, mereu afli cate ceva nou si sa stii ca eu, Chronos, nu doar enervez jucatorii, le mai ofer si informatii utile.:D
     
    12mela, Pupazel, -ingerik- și alți 11 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.