Festivalul licuricilor - Patru lămpi - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 19 Oct 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. gace25

    gace25 Avansat

    Am folosit toate tehnicile de cultivare, pentru ca am avut si 2 Chutney. Insa la parcelele medii si mici nu m-am gandit. Oricum cred ca fara sistemul de bonusuri aditional de exemplu chutney, nu cred ca as fi reusit nici macar atat cat am facut acum. In fine, asta e!
     
    roliana57 apreciază asta.
  2. kristinik73

    kristinik73 Începător forum

    ce inseamna F5
     
    H3ra apreciază asta.
  3. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! F5 este o tasta de pe tastatura ta, care efectueaza un refresh la joc daca o apesi cand esti in joc. Nu este un avion de lupta american, desi denumirea poate fi derutanta.:D
     
    EVE.violetta, kristinik73, llyillyi și alți 5 apreciază asta.
  4. 01ruxi01

    01ruxi01 Pretendent

    Un event foarte motivant si din perspectiva premiilor si a mecanismului.....bravo BP.
     
    roliana57 apreciază asta.
  5. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Parcelele mici sunt al 2-lea atu, primul este sa fii pregatit la inceperea eventului, cu plante de PE maxim, gata de recoltare.
    apoi este chutney de morcov si mere, parcele mici, restul este (tacere) perseverenta.
     
  6. gace25

    gace25 Avansat

    :cry: mai aveam si eu putin! Asta e. Merci oricum de pont. Next time!
     
    donnadmn, misu_mama și roliana57 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.