Feedback Festivalul recoltei 2022

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 22 Noi 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 30 Noi 2022.
  1. Îmi place

    23,5%
  2. Îmi este indiferent

    7,1%
  3. Nu-mi place

    69,4%
  1. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Care este ora reala la care se termina eventul ptr. ca in tutorial scrie ora 15,00 iar la iconita apare ca ar mai fi 10 ore,deci ora 23,00?
     
  2. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    23.
     
  3. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

  4. -alexutza14-

    -alexutza14- Scriitor activ

    Eu nici daca donez tot ce am pe ferma nu ajung la asa punctaj... nu stiu daca am peste 100.000.000. Nici nu cred ca ating limita precizata.. Sa ai atatea conturi si atatea produse pe ele, deja e obsesie.
     
  5. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Nu vad citiva din top 10..Nu or participa sau pregatesc vreo surpriza? De ex. nu o vad pe BlackLady...Imi aduc aminte de ea de acum 3 ani sau 4,cind a fost intre ea si Caroll al nostru lupta aia misto.Cred ca atunci a fost cel mai frumos festival al recoltei;eram toti cu ochii pe clasament tot timpul,parca urmaream vreun campionat mondial. Atunci, pe ai nostri i-a organizat Agro, erau toti aliniati acolo cu drapelul Romaniei si scria ROMANIA, acum suntem fiecare pe turta lui, unul hais, unul cea...
    Nu prea vad sa se produca mari schimbari in clasament, cred ca am intuit bine (maxim) 4-5 miliarde ptr. top 500.Care a vrut sa intre in competitie,a intrat deja. Daca vor mai intra citiva,aia vor fi dintre cei care vor plusa mult dintr-o data dar vor fi doar citiva; fermieri mici ca noi nu intra in ultimele ore. Sunt curioasa daca cel cu 5 trilioane va plusa din nou in ultimele 10 minute; nu ar schimba cu nimic clasamentul dar asa, de amorul artei.
     
  6. primavara68

    primavara68 Profesionist forum

    sunt pe locul 800 .. cine stie cat voi scadea , as mai avea mult de donat dar nu se merita , ii las pe bosi sa se lupte singuri . un event mult asteptat la care nu te trage inima sa mai faci ceva , este ultima data cand ma angrenez in asa ceva . spor la cei care aveti optimism ,
     
  7. Claudia

    Claudia Duce forum

    Singura data cand am reusit sa formam numele tarii a fost pe 1 Decembrie 2020, Topul era in cadrul eventului "Magie de toamna" si era Top 1000, deci fara iures maxim ca la Top 500. Agro nu a participat deloc, cred ca se lasase de joc deja de ceva timp.

    Meritul cel mai mare pentru acel rezultat ii revine EleneiIon, care a tot insistat si ne-a mobilizat pe toti si lui in.the.rain care a monitorizat valorile, fiindca totul s-a facut dinamic, prin ajustari succesive, plus jucatorii care au tinut pasul sau macar ne-au incurajat. Cu alte cuvinte, hai sa dam Cezarului ce e al Cezarului :), chiar daca avem simpatii personale (sau nu).

    Revenind la acest event, imi propun sa particip doar la Top 3000 si sper sa nu uit sa mai verific clasamentul pana la ora 23,00 sa nu raman pe dinafara :). Am destule linii de vrej si itemuri care maresc PE-urile, dar as vrea upgrade-ul la soricelul zburator, ca nu-mi place sa am itemuri incomplete. Pana nu apar premii deosebite, cred ca imi tin marfa in sura, ca deja am o groaza de pet-uri si nu mai am loc decat pentru mult prea putine itemuri la care sa se aplice bonusul de PE.

    Mult succes tuturor, sa obtineti ce va doriti de la acest event!
     
  8. blackspace77

    blackspace77 Expert forum

    ..posibil si chiar cred, sa cobori cel putin 100+ locuri ,sa fiu optimist;)..vor pulsa multi ptr top 500 si vor cobora multi spre 1000..se va ajunge probabil la 1,5 mld. ptr locul 1000..avand in vedere si ora de inchidere a eventului..bafta all.!!
     
  9. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum


    Posibil sa fi facut o confuzie cind am spus Agro..Posibil sa fi facut o confuzie si cu BlackLady si sa fi fost MataHari, desi stiu sigur ca a fost o competitie de care s-a ocupat Agro.Asta nu inseamna ca trebuie sa ma tragi de urechi ci puteai sa ma corectezi fara "ton"spunindu-mi ca fac o confuzie.Eu nu am simpatii sau antipatii personale in acest joc ptr. ca nu o cunosc nici pe Agro,nici pe ElenaIon si nici pe tine.
     
  10. Claudia

    Claudia Duce forum

    Am vrut doar sa corectez o impresie gresita, fiindca nu e prima oara cand am vazut aceasta atribuire si prin repetare, e evident ca s-a incetatenit asa si nu e corect. A fost un moment unic si frumos, chiar de Ziua noastra nationala, nu ne-a stricat nimeni formatia nici in ultimul moment, e un moment viu in memoria mea. Departe de mine gandul sa trag de urechi pe cineva, cu aceasta ocazie sau alta.
    Mult succes in Top!
     
  11. Carolll72

    Carolll72 Veteran Forum

    Si nu este singurul...
    Inclusiv locul 1 la gg are cateva conturi in top!
     
  12. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Se indreapta catre 5 miliarde top 500!
    Si totusi a ajuns la 4,5!! La asa premii slabe, cine si-ar fi imaginat?
    Probabil din orgoliu...
     
  13. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Nu e din orgoliu la toti. Eu am spus clar ca sunt cele mai slabe premii ( pt mine) cand particip la top.Dar daca tot pot sa raman in primii 500 numai din maruntisuri,fara sa intru in libelule si pisici de mare,mergem inainte.
     
  14. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Desigur. Nu era peiorativ, cum nici orgoliul nu este neaparat ceva rau...
    Edit:
    Hm, peste 6,3 miliarde pentru top 500!
    Obiectiv indeplinit pentru mine, top 1000 cu toate 3.
    Felicitari tuturor celor care au participat!

    P.S. Ma unge pe suflet cel care a iesit pe locul doi... :) Prea era ostentativ top 3.

    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 29 Noi 2022
  15. blackspace77

    blackspace77 Expert forum

    Felicitari tuturor participantilor la top!..obiectiv atins si de mine!..top1000
     
  16. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    S-a incheiat un alt Top nu tocmai usor. Ati dat dovada si anul acesta de harnicie si devotament.
    Felicitari tuturor participantilor!
     
  17. eni18

    eni18 Novice forum

    topul nu se mai poate vizualiza?
     
  18. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Unde se poate vedea topul final? Sau asteptam verificarea ?
     
  19. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Felicitări tuturor! :)
    Lista completă este disponibilă aici:TOP3000 - 2022
     
  20. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Praguri top 500, 1000, 3000 (sa le vedem mai usor anul viitor):
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]