Feedback Festivalul toamnei II

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 5 Ian 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 22 Ian 2022.
  1. Îmi place

    36,4%
  2. Mi-e indiferent

    10,2%
  3. Nu-mi place

    53,4%
  1. popik70

    popik70 General forum

    Nu mai joci cu steagul Romaniei ? o_O
     
    paulici_01, cp58, tutica62 și alți 10 apreciază asta.
  2. cosmar75

    cosmar75 De-al casei

    din cate stiu,dupa terminarea eventului adik 19 ore.nu se mai pote dona,celelalte ore sunt pentru verificarea jucatorilor de catre staff pentru a stabili clasamentul si corectitudinea participantilor la top.
     
    davidsiirina08, paulici_01, cp58 și alți 18 apreciază asta.
  3. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Sunt 2 chestii diferite in bara de eventuri!
    Unul este eventul, pana diseara, si altul este clasamentul, pe care-l poti consulta si mai tarziu!
     
    paulici_01, cp58, tutica62 și alți 13 apreciază asta.
  4. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    A sarit deja de 2,3 mld si mai e destul pana la 23.00. :)
    Anul asta e macel la top 500.
     
    paulici_01, cp58, ani.vajai și alți 10 apreciază asta.
  5. annemarry15

    annemarry15 Începător forum

    Ultima donare la 22,59 astazi.
     
    davidsiirina08, paulici_01, cp58 și alți 9 apreciază asta.
  6. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Ha, ha, ha, asa este cand bunica se joaca iar nepoteii devin curiosi, mai faci una alta...
     
    paulici_01, zeepinkstar, cp58 și alți 11 apreciază asta.
  7. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Pai la anul va fi si mai mare. Totusi nu inteleg cum pot sa acumuleze unii mai mult de 100-1000 !!! de ori decat mine, de ex. Totusi, intru in fiecare zi de 3-4 ori, am mai speculat si pe la piata desi, in comparatie cu anii de demult cresterea nu este atat de spectaculoasa la pomi, in principal. Ceva ii putred si se pare ca nu in .... Danemarca. BAFTA, la toti. Si mai ales sa nu avem ghinion sa fim foarte aproape sub linia propusa.
     
    ani.vajai, -elenaion49-, Claricel și alți 15 apreciază asta.
  8. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Ma intreb ce va fi la anu O_O
    Vad ca pana la urma ai donat la top, poate vin sa iti tin companie :D
    nu, de alta, dar avem si acelasi motiv la standard :music:
     
  9. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Te astept cu drag, dar o sa mai donez ceva latte, drop, plante de event spre ora 21.
     
    ani.vajai, ghitane, -elenaion49- și alți 11 apreciază asta.
  10. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Pai si eu mai astept putin, ca sa vad la ce suma se ajunge pt top 3.000, imi doresc doar itemul
    Dar daca consider ca nu merita, nu mai donez.
    Am donat doar articolele de event, 145 mil
     
  11. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    M-am resemnat cu top 1000... Cam atat pot, nu se merita sa mai scormonesc in sura printre resturi, nu gasesc peste un miliard cat mi-ar trebui... Macar pozitionarea in top 1000 cred ca o am garantata, supraveghez totusi sa nu am vreo surpriza!
    Mai vedem la inchidere, daca sunt mai sus decat anul trecut (971) se cheama ca am evoluat, nu?
    Dorinta si putinta nu sunt similare, ar trebui mult mai mult efort pentru o sura mai "bogata", nu stiu daca sunt dispus la asta!
    Felicitari pentru participare, eu o sa incerc sa fiu multumit cu ce am putut obtine!
     
    adriane45, ani.vajai, ghitane și alți 18 apreciază asta.
  12. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Cam asa si eu, dar am mai pus si 100.000 de hortensii, deci doar vreo 7-8% din ce as fi putut dona. Atat cat sa ma vad si eu de pe ultimul rand din spate, ridicat pe varfuri, la "poza" de final. Si o sa mai fie ceva, dar "coregrafia" abia la final...
     
    MicuNicu, ani.vajai, ghitane și alți 10 apreciază asta.
  13. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Ma gindesc daca va mai dona cel de pe primul loc ca nu stiu ce sa fac;as vrea sa pun mai mult cu 1 milion decit el ca sa nu le stric modul cum si-au aranjat literele tarii,ca nu-i frumos..Mai bine urc mai sus decit el ;)
     
  14. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    Si eu m-am resemnat pentru top 500, ar trebui sa dau toata ferma la schimb pentru a ma mentine, si asa mi-am donat toate plantele din insula si ferma :)))). Sincer, eu nu m-am pregatit aproape deloc pentru dar din entuziasm am inceput sa donez, imi place competitia mult. Nu mai zic ca am cheltuit si 3 miliarde de gologani la piata :)))). Dw..., daca vezi mesajul asta sa stii ca eu ti-am cumparat toate plantele de la piata cu valoare mai mare=)))). Oricum, mie mi-a placut tare topul asta, parca m-a scos putin din monotonia jocului si am simtit nevoie sa fac mai mult intr-un timp scurt. Si da, in ultimul rand, multumiri vecinei mele dragi si scumpe zeepinkstar care m-a motivat de pana sa inceapa eventul sa donez. Asa ca, dragilor, ne auzim pe aici si spor la refacut stocurile pentru anul viitor! :music:xD
     
  15. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Eu acum mai depun ceva ptr TOP 500 dar am o problema: nu imi afiseaza suma pe care o donez:(
    O sa donez din 10 in 10 min. sa pot sa vad clasamentul!
     
    -katnik-, -elenaion49-, OanaMihaela și alți 7 apreciază asta.
  16. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Ei hai ca macar am facut si eu ceva bine. Poate pentru urmatoare editie o sa reusesc si eu sa strang cateva provizii, desi la ce previziuni sumbre sunt, nu stiu zau cat reusesc, dar macar incerc. Poate iti faci timp si vizitezi mai des forumul :music:.

    Ca tot s-a deschis subiectul, eu vreau sa imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu postarile mele din acest topic.
    Avea dreptate vinfiert, cateodata e bine sa ne vedem "lungul nasului".
    Pe viitor o sa am mai mult grija cand si mai ales cum imi expun punctul de vedere, mai ales cand nu e necesar.

    In seara asta fac o aroganta sa rezist pana la ora 23 sa vad cum se finalizeaza Top-ul.
    Felicitari participantilor !
     
    ani.vajai, -katnik-, OanaMihaela și alți 8 apreciază asta.
  17. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Eu zic ca se poate inchide eventul acum, ca am intrat si eu in top 500,ce rost mai are sa asteptam.....:p:D
     
    ani.vajai, -katnik-, -elenaion49- și alți 12 apreciază asta.
  18. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Acum esti pe pozitia 458 cu 3.007.269.657. Cat am donat pana se actualiza topul, imi aparea sub donatia existenta + valoarea donata scris cu verde. in ultima ora cand am donat ultimele articole de event, se actualiza instantaneu...

    Acum am verificat... Daca esti pe fereastra cu topul si faci donarea, inchide-0 si intra iar... Asa se actualizeaza valoarea donata si-ti poti da seama pe ce pozitie esti.

    P.S. esti pozitia 528.
     
    Modificat ultima dată: 12 Ian 2022
    ani.vajai, -katnik-, -elenaion49- și alți 10 apreciază asta.
  19. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Mersi mult! Ultima juma' de ora!
     
    MicuNicu, ani.vajai, malagambafane și alți 7 apreciază asta.
  20. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    La mine s-a blocat de tot, cred ca am sarit peste tine, vinfiert