Feedback Festivalul toamnei II

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 5 Ian 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 22 Ian 2022.
  1. Îmi place

    36,4%
  2. Mi-e indiferent

    10,2%
  3. Nu-mi place

    53,4%
  1. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    R.I.P. Amy!
    Felicitări participanților la TOP Farmerama!
    Succes și mult spor pe mai departe!
     
  2. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Multumesc....Am zis ca nu si nu particip dar m-a luat valul si este de vina si zeepinkstar cu pledoaria ei ;)...

     
  3. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Glorie invingatorilor, cinste invinsilor. !!! Si felicitari tuturor, a fost palpitant, mai ales ultimele 4-5 ore. FELICITARI
     
  4. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Felicitari si tie !!!
     
  5. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    Au fost donari si dupa ora 23,00?!
     
    valemnd158, derby54, MicuNicu și alți 12 apreciază asta.
  6. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Nu s-a mai putut dona dupa ora 23 ptr.ca nu mai era butonul ptr.donare,nu aveai cum sa donezi...
     
    valemnd158, pisitani, -Abramburica- și alți 13 apreciază asta.
  7. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Felicitari tuturor!!! A fost mai antrenant, mai incredibil si mai palpitant decat oricand!
    Bravo Kameliana, ai fost surprinzatoare!
    Felicitari vinfiert, m-ai emotionat cu adevarat. Amy va fi mereu in memoria noastra.
     
    valemnd158, -Abramburica-, _sirena și alți 21 apreciază asta.
  8. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Nu, si eu am ramas cu un bat de scortisoara luat din creson,degeaba mi-a aratat butonul, cand l-am donat era 11.00 si mi in sura la diverse
     
    valemnd158, -Abramburica-, -katnik- și alți 12 apreciază asta.
  9. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Multumesc dar trebuie sa recunoastem ca cel mai palpitant a fost in 2018 cind a coordonat Agro toata organizarea;atunci m-am hotarit eu sa particip la acest TOP si asa am ajuns sa particip ptr.prima data in 2019 si acum a doua oara...Felicitari si tie si tuturor participantilor chiar daca au intrat in TOP sau nu ptr. ca dupa cum spune Ernest A.Fitzerald : "Adevăraţii învingători nu sunt cei care ajung în vârf, ci cei care ajung cel mai departe pe drumurile cele mai rele. S-ar putea ca despre victoria ta să nu se scrie niciodată pe pagina întâia a ziarelor. Dar tu vei şti despre ea, şi asta conteaza."...Deci toti participantii sunt invingatori...
     
    valemnd158, -Abramburica-, -katnik- și alți 21 apreciază asta.
  10. stoiantudorel

    stoiantudorel Comandant forum

    “Nu spune putin in vorbe multe, ci mult in vorbe putine.”- Pitagora
    Felicitarii maxime tuturor ramasi in top:inlove::inlove::inlove:
    Cei ce nu au prins ridicati sura si topul viitor veti reusi:D:D:D:p
     
    valemnd158, -Abramburica-, -katnik- și alți 20 apreciază asta.
  11. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Asa este, ce timpuri!! Agro, ce mult ne lipseste, ea ne tinea uniti. Dar pe vremea aia eram si multi jucatori activi pe forum
    Mie tot acum mi-a placut mai mult, vorbind strict de miscarile din top, nu de mobilizarea de aici care nu a fost asa de reusita.
     
    valemnd158, -Abramburica-, _sirena și alți 19 apreciază asta.
  12. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Chiar asa, tot Agro este de "vina" si pt aparitia numelui meu in topuri, ce vremuri frumoase, ce nostalgie....
    Apropo, Agro nu mai joaca deloc?!:oops:
     
  13. paulici_01

    paulici_01 Conte forum

    Felicitari tuturor !
     
  14. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    GIURGIU, ROMANIA, 12.01.2022 ora 22:35 in pauza meciului TOTTENHAM HOSPUR vs CHELSEA LONDRA , m am hotarat sa mi accesez contul din joc (initial nu aveam de gand sa fac acest lucru) si am realizat NEBUNIA pe care nu o anticipasem de niciun fel......FELICITARI tuturor celor care au participat , au crezut si s au zbatut pana in ultima clipa.....nu am crezut la orele 16:00 cand mi am accesat ultima oara contul de joc ca +1 mld fata de locul 500 va fi o problema.....vina imi apartine in totalitate.....succes si evolutia tuturor din comunitatea noastra la ultimul TOP este o dovada ca jocul nu este pe sfarsite.....numai bine
     
    Modificat ultima dată: 13 Ian 2022
  15. -Abramburica-

    -Abramburica- Scriitor activ

    felicitari fermierilor romani care au intrat in top...uri
    ....si celorlalti fermieri :D
     
  16. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Felicitari tuturor care au participat in top.Si eu ca si kameliana59 am zis ca nu si nu particip ca sa nu-mi golesc sura dar si pe mine ma luat valul si m-a impulsionat micunicu si uite asa am ajuns si eu in top macar in 3000 ca nu am avut chiar ambitii asa de mari.Felicitari vinfiert pentru gesturile voastre m-a emotionat foarte tare si cred ca toti care jucam o sa ne amintim pe veci de ea.

    R.I.P. Amy!
     
  17. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Nu, nu mai joaca de mult, dar este foarte bine si isi farmereste cariera. Stiti ce ambitioasa este, are multe proiecte ca de obicei.
    Eu tot sper sa mai dea pe aici.:inlove::inlove:
     
    valemnd158, paulici_01, zeepinkstar și alți 15 apreciază asta.
  18. geta57

    geta57 Rutinat

    Butonând printre itemele care au devenit decorative, am dat de itemul Surpriza cu mere. Deci, ar trebui să-l avem cu toții, mai ales cei mai vechi. Nu am găsit unde s-a putut cîștiga.
     
    valemnd158, paulici_01, zeepinkstar și alți 13 apreciază asta.
  19. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Pai am castigat cu totii un item de asta, "surpriza cu mere" cand am deblocat donarile la top... Al 2-lea il primim daca ne-am clasat in top 3000.
    Sigur ai 2 acum?
     
    valemnd158, paulici_01, zeepinkstar și alți 12 apreciază asta.
  20. matusam

    matusam Legendă vie

    Felicitari tuturor!
     
    valemnd158, adriane45, -elenaion49- și alți 29 apreciază asta.