Feedback Festivalul toamnei II

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 5 Ian 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 22 Ian 2022.
  1. Îmi place

    36,4%
  2. Mi-e indiferent

    10,2%
  3. Nu-mi place

    53,4%
  1. geta57

    geta57 Rutinat

    Acum am doar 1. Era ascuns bine în parc, că nici nu l-am recoltat! Parcă itemele de acum nu s-au dat.
     
  2. .mpond.

    .mpond. Locuitor permanent

    Punct ochit,punct lovit,din prima incercare ,cu o pozitie onorabila!:)Multumesc in.the.rain pt infuzia de.....pene !:inlove:Nu prea voiam sa fiu in Top ,dar...mai,hai un pic....Si pt ca nu sunt falita,daca voi ajunge sanatoasa ,probabil ca voi incerca si la toamna !Felicitari tuturor,si celor mari si celor mici ,mai ales celor care nu au rezistat pana la final.:)
     
  3. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Multe felicitări participanților la TOP și în mod cu totul special vecinilor mei:
    nicky15300
    trancesound
    angelica.d
    AdrianaStoica
    popik70
    pisitani
    vinfiert
    dodi.b
    oltencutza
    Poți fii mândră cu așa vecini harnici, spor la farmerit și un an bun să aveți!
     
  4. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    Buna ziua
    Se mai poate dona la clasament?
    Daca da, cum procedez?
     
  5. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Nu, s-a terminat eventul.
     
  6. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Un Top nu tocmai usor si ma bucur ca i-ati facut fata cu brio.
    Felicitari tuturor participantilor!
     
    Claudia, Pr0meTheus, dydyana97 și alți 35 apreciază asta.
  7. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Cu siguranta o sa fie postate valorile pe undeva, nu stiu cata relevanta mai au valorile la editia urmatoare, dar las un rezumat mai jos daca o sa rasfoiasca cineva forumul :

    Locul 1 - 1 bilion/trilion, in functie de ce scara numerica aveti la indemana :D
    Locul 500 - 3.628.453.295
    Locul 1.000 - 1.303.947.642
    Locul 3.000 - 317.698.000

    134 fermieri romani in Top.
     
    -iulia1992-, F_L_O_R, paulici_01 și alți 14 apreciază asta.
  8. popik70

    popik70 General forum

    M-am uitat acum pe Top3000 si de pe 1337 am ajuns pe 1328. Si anul acesta BP a fost vigilent in a depista jucatori nu tocmai corecti.
     
    -iulia1992-, valemnd158, paulici_01 și alți 6 apreciază asta.
  9. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Si eu am urcat 3 locuri , la 170.5 mil de TOP 500 :(
     
    -iulia1992-, valemnd158, OanaMihaela și alți 7 apreciază asta.
  10. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Am remarcat si eu schimbarile... Ba chiar am fost curios de unde au fost eliminati cei 3 jucatori!
    Nu din primii 100, ca acolo e vecina mea Kiri, nu si-a schimbat pozitia, tot 100 e ...
    Din urmatorii 400 a fost eliminat 1 singur, ca a avansat "trancesound" o pozitie, era 499 acum e 498...
    Si probabil ca inca 2 sunt din zona 500-768, ca am avansat eu 3 pozitii, pana pe 765!
    Si mai sunt inca 5 intre 768 si 1337, ca Popik a avansat 9 pozitii !
    Edit:
    2 dintre ei sunt intre Derby (1164) si Popik (1337)!
     
    Modificat ultima dată: 18 Ian 2022
    -iulia1992-, valemnd158, OanaMihaela și alți 9 apreciază asta.
  11. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Si eu am avansat in sus 7 locuri.
     
    -iulia1992-, valemnd158, OanaMihaela și alți 9 apreciază asta.
  12. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Si eu am urmarit si ma gandeam ca e ceva "hiba" la prima pozitie :D.
    Dar se pare ca nu... sau se verifica invers :D.
     
  13. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Si eu 10, de pe 2524, pe 2514. Curand intru in top 500... :p
     
  14. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Mi-ar place si mie in top 500:D:Dsint mai inainte deci am sanse mai mari:p:p:p:p
     
  15. geta57

    geta57 Rutinat

    3 poziții am urcat și eu!
     
    -iulia1992-, valemnd158, OanaMihaela și alți 8 apreciază asta.
  16. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Ma gandeam eu ca in jos e mai complicat de "avansat"... :)
     
    -iulia1992-, valemnd158, gggggg53 și alți 11 apreciază asta.
  17. Claudia

    Claudia Duce forum

    La mine pozitia e neschimbata, deci primele 300 de locuri nu au fost cu probleme. Cat de incantati cred ca sunt cei care au intrat in top acum :)...

    Sper ca la anul sa se revina la formula Top 1000 - Top 5000, poate si mai mult, fiindca meritam cu totii sa fim acolo, cei care lucram la event si donam in plus si din pretioasele noastre resurse din Sura. Bineinteles, cu trepte diferite de premiere, dar mai multi, fiindca e clar ca meritam, toti am fost harnici.

    Eu m-am hotarat, cu greu, in ultima jumatate de ora, sa trec de la Top 3000 la Top 500. Si asta fiindca am avut noroc sa gasesc tot anul amarant oferit la preturi rezonabile de Carolll la piata, atunci cand am avut si eu fonduri disponibile. Ca altfel...avand participare la toate eventurile din an, nu prea am avut timp sa mai cultiv si plante si pentru Top - fructele din Insula donate au fost doar de vreun miliard si ceva, si nu erau stranse toate doar in anul trecut...pe ele m-am bazat de regula la Topuri, dar anul asta nu ar fi fost de ajuns. In mod surprinzator au fost de ajutor si fructele si produsele sinistre la care aveam stocuri mari la valori bune.

    In fine...Felicitari tuturor si sa speram ca vor veni editii mai generoase!
     
  18. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    Daca nu gresesc este o schimbare in top 10...H-N-GARY nu mai vad litera U
     
    -iulia1992-, in.the.rain, valemnd158 și alți 6 apreciază asta.
  19. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Si-a schimbat simbolul..Rekuci1111 a fost pe locul 2 de la inceput si acum este tot pe 2,el a avut litera U daca nu ma insel.
     
    cp58, ani.vajai, Daciana_36 și alți 9 apreciază asta.
  20. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Eu tind sa cred ca s-a saturat doar sa fie "U" si a schimbat imaginea, la cat am vazut topul ala le-am invatat numele.
    Eu nu mai vad pe MataHari, parca era"spionul" de pe locul 4, acum vad alt nume acolo, nu mai retin daca asa era finalul.
     
    cp58, ani.vajai, paulici_01 și alți 8 apreciază asta.