Feedback Festivalul toamnei III

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 15 Noi 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Sondaj închis pe 23 Noi 2023.
  1. Îmi place

    55,3%
  2. Mi-e indiferent

    9,6%
  3. Nu-mi place

    35,1%
  1. vyyo5252

    vyyo5252 Mogul forum

  2. blackspace77

    blackspace77 Expert forum

    [​IMG] 1153 bete.426 suc
     
    Modificat ultima dată: 16 Noi 2023
    kameliana59, oni2012, malagambafane și alți 10 apreciază asta.
  3. popik70

    popik70 General forum

    ,, Pachetul Festivalul Toamnei conține: 50 Lăzi de fructe rare, 200 Lăzi de bunuri din atelier II, 50 Lăzi de animale fericite. Preț: 80 mamudele
    Poate fi achiziționat de maxim 5 ori! ,,


    Unde gasesc acest pachet? La magazin nu-l am.
     
    kameliana59, -elenaion49-, oni2012 și alți 10 apreciază asta.
  4. -CASSABLANKA-

    -CASSABLANKA- Scriitor în devenire

    Buna seara.In tutorial la recompense sunt 2 cutii piccolo si la event este doar una .Cum este corect?Multumesc ptr raspuns,seara frumoasa.
     
    kameliana59, -elenaion49-, oni2012 și alți 10 apreciază asta.
  5. DW..

    DW.. Avansat

    La chioscul 3 ,cel din dreapta ,al ratonului, exista o cutie piccolo la ultima sarcina chiar daca nu iti apare atunci cand dai click pe semnul intrebarii.Am ajuns sa donez acolo si am si o piccolo printre recompense.Presupun ca la asta te referi.In schimb in stanga apare piccolo cand dai click pe semnul intrebarii dar nu am idee daca apare cand donezi..Poate ne lamureste cineva care a inceput cu partea stanga
     
  6. popik70

    popik70 General forum

    La primul chiosc ( stanga ) se da piccolo. Am inceput cu primul chiosc.
     
  7. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Bună dimineața.
    Am început donarea.
    Estimez că vor fi nevoie de produse, în valoare de cel puțin 10-12 mld, pentru a intra în top 500!!!
    Mult spor tuturor fermierilor
     
    Modificat ultima dată: 17 Noi 2023
  8. blackspace77

    blackspace77 Expert forum

    [​IMG]
    felicitari Giuly;)
     
    kameliana59, adriane45, craniulalb și alți 20 apreciază asta.
  9. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Mulțumesc, spor și ție!
    O să fac o poză, nu mă mai întâlnesc cu clasamentul ăsta....xDxD
     
    kameliana59, luciana1949, adriane45 și alți 21 apreciază asta.
  10. blackspace77

    blackspace77 Expert forum

    ..te inteleg perfect!!xD,poze d'astea faceam si eu:p pe vremuri !!..la inceputurile acestui top cand nu erau asa multi miliardari destoinici si muncitori8)si se castigau topuri cu cateva sute de milioane,ce vremuri;)!!
     
    kameliana59, luciana1949, adriane45 și alți 18 apreciază asta.
  11. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Dintr-o eroare pachetul nu este afișat și este foarte posibil să nu se rezolve până la finalul eventului din păcate.
     
  12. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Da, dupa o zi de joc am constatat ca terenul este mai mare decat cel care era ieri dupa-masa. In partea de jos si roata dupa terenul din centru !. Imi dadea cu virgula, cum de au inceput donarile, cum au facut cu recoltarile in conditiile in care se poate utiliza doar apa si ingrasamant si cumpara plante cu septel. Eeeh, asa cu mai multa bagare de seama. Ieri cand am pus parcelele nu era tot terenul alocat !!. Asta e, ....
     
  13. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Hm! A mai aparut un pachetel compensatoriu de revendicat! Trei ore combina si +1 pe terenul de event vreo trei ore cred.
     
  14. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    De ieri e... eu mi-am dat seama când am vrut să rearanjez manual parcelele puse cu combina (nu-mi place niciodată cum le așează) pur și simplu nu doreau să stea pe toate locurile marcate și erau mai puține! Așa că am renunțat la aranjarea manuală și le-am așezat cu combina!
     
  15. z.zoita

    z.zoita Junior Expert

    +1 plante pe teren nu apare la mine pe ferma am 4 plante iar pe terenu cu plante pentru event sunt 6 plante ce am primit ieri nici timpul nu a fost prelungit cu 3 ore
     
    Modificat ultima dată: 17 Noi 2023
  16. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Normal, este bonus pentru terenul de event.
    La fel de normal, s-a cumulat timpul, nu efectul.
     
  17. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Eu cred ca sare de 15 mld. Poate intre 15-20 mld.!
     
  18. popik70

    popik70 General forum

    Am inceput sa donez si eu. Anul asta nu-si mai pune nimeni steagul ?
     
  19. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Si eu! Am si steag!:)
    P.S. Azi nu mai vad pozitia in clasament si cat pot sa donez! Doar pe client!
     
    Modificat ultima dată: 18 Noi 2023
  20. .mpond.

    .mpond. Profesionist forum

    Nu pun steag,încă!La cat de împrăștiați suntem pe tabel...Vecinii mei ,v-ați dus sus de tot!Bravo,DW.. și in.the.rain. !:inlove:
     
    oni2012, MicuNicu, victorashi și alți 12 apreciază asta.