Feedback Festivalul toamnei

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 12 Noi 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 19 Noi 2019.
  1. Îmi place

    33,8%
  2. Nu-mi place

    59,1%
  3. Îmi este indiferent

    7,1%
  1. Georgel72

    Georgel72 Mare-maestru forum

    Sper la imbunatatiri ale premiilor, asa cum spune si Carolll premiile sunt de un event relativ normal, nu de top.
    Asteptam si mai analizam.
    O zi frumoasa tuturor!
     
    -crokyyy1234-, cp58, amy46 și alți 14 apreciază asta.
  2. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Scump, destul de scump, un an de munca si premii doar asa, ca la un event mediocru.
    Candva acest event era recompensat pe masura muncii, acum din pacate premiile lasa de dorit. Sunt premii virtuale are BP-ul de pierdut daca le reanalizeaza?
    Citind pe forum constat ca sunt destui nemultumiti, asa ca poate, ... o reconsiderare a pozitiei ar fi binevenita.
     
  3. ang30la

    ang30la Cunoscător forum

    Clar premiile ar trebui reevaluate si mult mai consistente pentru primii 500, evident avem nevoie de resurse pentru a ne incadra printre primii .
    Spor si sa vedem cu ce " pulseaza " dezvoltatorii .
     
    paulici_01, cp58, amy46 și alți 11 apreciază asta.
  4. afirut99

    afirut99 Pretendent

    Rândul de Vrej Festivalul Toamnei il primesc numai cei din marele TOP sau putem sa-l achizitionam si de la Shopul Festivalului toamnei? Eu nu-l vad castigat ca recompensa, dupa realizarea celor trei sarcini de la event. Nu am citit toate postarile, poate s-au primit niste deltalii suplimentare. O zi frumoasa si cu spor, tuturor!
     
    paulici_01, cp58, amy46 și alți 8 apreciază asta.
  5. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Sincer,in primul rand ma deranjeaza destul de tare trecerea in ultimul moment de la top 1000 la top 500. Eu zic ca si la asta ar fi frumos sa se revina!
     
    paulici_01, cp58, amy46 și alți 10 apreciază asta.
  6. rubarbu

    rubarbu Scriitor în devenire

    In ciuda faptului ca toti ne plangem de event si de premii, la vot sunt majoritari cei care au votat "imi place" 47,8%, cel putin deocamdata!
    ...
    sa razi? sa plangi?
    ...
    ei, asa mai merge! cu 65,5% "nu-mi place" mai pricep si eu ceva.
     
    Modificat ultima dată: 14 Noi 2019
    paulici_01, cp58, amy46 și alți 12 apreciază asta.
  7. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Da.
     
    paulici_01, cp58, amy46 și alți 7 apreciază asta.
  8. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    566 drop din trestie pe 2 terenuri + restul terenurilor pline cu adaposturi :)
     
    paulici_01, cp58, amy46 și alți 9 apreciază asta.
  9. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Incep cu 161 bete de scortisoara.
     
    paulici_01, cp58, sclau8 și alți 8 apreciază asta.
  10. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Problema valorii din sura o avem toti, pentru ca au fost eventuri in lant, fara pauze, unele au cerut resurse din sura, deci cam toata lumea are probleme, diferenta o va face perseverenta si inspiratia de tranzactionare la piata in diferite momente ale anului. BAFTA
     
  11. vyyo5252

    vyyo5252 Expert forum

    imi spune si mie cineva de unde iau sucul de dovlecel, mss
     
    paulici_01, davidsiirina08, cp58 și alți 7 apreciază asta.
  12. kenedy01

    kenedy01 Junior Expert


    Acestea va apărea, aleatoriu, în urma recoltării plantelor de event de pe terenul special de event!
     
    paulici_01, davidsiirina08, cp58 și alți 9 apreciază asta.
  13. mara031991

    mara031991 Expert forum

    Latte picant de dovlecel va rog sa-mi spuneti unde este nevoie de el. Am cautat in cele trei tabele si nu am gasit unde trbuie sa donam produsul acesta. Multumesc
     
    paulici_01, MicuNicu, -iulia1992- și alți 6 apreciază asta.
  14. amy46

    amy46 Comandant forum

    Il donezi la TOP ....Poate fi produs la Moara din fermă sau cea tropicală din 2 Fântână de iarbă roșie, 2 Sucuri de dovlecel și 5 Bețe de scorțișoară / 15 secunde
    Contravaloarea acestuia pentru TOP este de 300.000!
     
  15. tuca4747

    tuca4747 De-al casei

    Salut.
    In tutorial, Pavilion Flori este indicat in stanga imaginii, iar cel de Mere, in dreapta.
    In joc , sunt invers.
    Important numai pentru jucatorii care ar urmari anumite recompense.
    O zi buna tuturor, cu mult spor in tot ce va propuneti sa realizati, in joc si in viata.
     
    paulici_01, donnadmn, ddoinatm și alți 7 apreciază asta.
  16. ang30la

    ang30la Cunoscător forum

    Da asa este .Si eu m- am bazat pe tutorial si m - am pacalit .
     
    paulici_01, donnadmn, -iulia1992- și alți 5 apreciază asta.
  17. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Nu te-ai pacalit. Daca urmaresti (ca mine) doar upgrade-ul de pavilion cu flori, oricum trebuie sa termini toate tarabele ca sa intri in top sa donezi cele 1.3 si ceva mil., altfel nu obtii upgrade-ul. Dar observatia lui Tuca e pertinenta, si pe mine m-a derutat putin. Spor!
     
    paulici_01, -iulia1992-, amy46 și alți 2 apreciază asta.
  18. (VioMig25)

    (VioMig25) Scriitor în devenire

    Care parcele sunt mai eficiente in cazul in care nu ne putem ajuta decat de apa si gunoi?
     
    paulici_01, -iulia1992-, amy46 și alți 3 apreciază asta.
  19. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    La oricare obtii exact acelasi randament, ma refer la plante, creste usor consumul de apa si ingrasamant pe cele mai mici, dar nu sunt scumpe deocamdata.
     
    paulici_01, -iulia1992-, amy46 și alți 4 apreciază asta.
  20. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Eu de pe parcele mari, mijlocii si mici am scos 31 de sucuri fara Howie, nici nu stiu daca are efect aici.
    Tu cat ai scos de pe parcele mici, cu Howie sau fara?
     
    paulici_01, donnadmn, -iulia1992- și alți 4 apreciază asta.