Feedback Fiesta Mariachi

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 23 Feb 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 2 Mar 2022.
  1. Îmi place

    46,3%
  2. Îmi este indiferent

    2,5%
  3. Nu-mi place

    51,3%
  1. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Trebuie sa alegi doua materiale, si la fiecare misiune alegi din nou care le vrei
     
    tcmxxl1975, MicuNicu, zeepinkstar și alți 6 apreciază asta.
  2. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Maestru forum

    378 paleta artistului si 94 floare de hartie!
     
    tcmxxl1975, MicuNicu, in.the.rain și alți 6 apreciază asta.
  3. kristinadiaconu

    kristinadiaconu Scriitor în devenire

    Cam slabut dropul...am asteptat pana acum sa recoltez si sa adun 63 floare de hartie numai din adaposturi cu timp lung si 123 paleta artistului...va fi cam greu de terminat eventul asta la asa noroc de drop
     
    tcmxxl1975, MicuNicu, in.the.rain și alți 6 apreciază asta.
  4. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]
    Am avut amarant pe toata ferma si am facut si 2 pajisti principale cu hrisca instant. Pe baha am avut pomi normali din misteriosi si menajerii cu libelule si pisici, panda si rechini neon si roz. Am facut si 40 de reproduceri si cam atat.
     
    Modificat ultima dată: 24 Feb 2022
    dexter_bv, tcmxxl1975, ani.vajai și alți 13 apreciază asta.
  5. luciabara

    luciabara Locuitor permanent

    Din ce ati facut atata marfa???
     
    tcmxxl1975, ani.vajai, cp58 și alți 7 apreciază asta.
  6. erafreee

    erafreee Scriitor în devenire

    am crezut ca incepe maine eventul...
     
  7. theo_fermierul

    theo_fermierul Junior Expert

    Voi spune pas.
     
  8. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Parca parca si eu as zice pas.
    Nu am luat niciun bonus din 30 tichete (dar hey, am luat 2x CatalpaXXL, nici nu mi-as fi putut dori altceva), mai am un bonus in inventar, dar parca l-as lasa pentru ceva mai frumos.
    Deci la mine calculul e simplu..in cel mai bun caz 3 recoltari/zi, m-as incadra cumva.
    Cu florile din hartie nu stiu cum o scot la capat, nu vreau sa imi sterg Joshua, iar la recordul de 82 drop de pe 3 terenuri, nu imi ies calculele.
    Iau in considerare sa fac primele 5 misiuni sa adun monede pentru Piccolo. Merg sa fac un calcul, sa vad daca sunt in grafic:D
     
    Modificat ultima dată: 24 Feb 2022
  9. fabian201070

    fabian201070 Avansat

    eu am fost mai norocos ,de pe cele 3 terenuri cu pomi fara xxl ,cu timp de 20-24 ore-drob 83.nu ma stresez ,fac cat pot ,,este un event neinteresat pt mine
     
  10. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Incep si eu mai tirziu un pic cu 242 paleta artistului si 81 de hirtie portocalie.Este foarte slab dropul pe ferme am avut trandafir salbatic si trestie iar insula este plina cu ad de libelula,pisica de mare si pomi de pene si ravanela,jacaranda si am mai recoltat si cu broscuta.Mult spor tuturor.
     
  11. luciabara

    luciabara Locuitor permanent

    Cum e posibil oare din 30 adaposturi de libelule sa iasa doar 5 flori de hartie drop???
     
  12. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    252 palete din hrisca si 129 flori din pomi si vreo 20 adaposturi (libelule si pisici de mare)...
     
    Modificat ultima dată: 24 Feb 2022
  13. .mpond.

    .mpond. Profesionist forum

    ma opresc la misiunea/trupa 5,la cranii,din motiv de lipsa flori de hartie.:sleepy:Asta e,s-or aduna ele in zilele ce urmeaza.Greu tare cu dropul pe Baha...
     
    ghitane, Laurentiu909, paulici_01 și alți 11 apreciază asta.
  14. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Event terminat.Linie vrej activata...Spor la farmerit tuturor.
     
    ghitane, Laurentiu909, bobmic50 și alți 18 apreciază asta.
  15. kristinadiaconu

    kristinadiaconu Scriitor în devenire

    Hi hi "ti-am depasit recordul" de drop pe baha, eu am avut 63...
     
  16. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    inceput de event si la mine dar mai mult la "Doamne Ajuta"decat strategic....1:05 timp de productie la planta de event fara item si fara 1 slot......macar plantele sa le termin pana in ora 13:00...succes
    [​IMG]
    din lipsa drop bahama ma opresc aici si continui maine...succes
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 26 Feb 2022
    dydyana97, ghitane, paulici_01 și alți 12 apreciază asta.
  17. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    Plantele le-am terminat dar drop nu stiu daca voi obtine, ca sa termin eventul. Mult spor!
     
    dydyana97, valemnd158, tcmxxl1975 și alți 10 apreciază asta.
  18. ramonyka99

    ramonyka99 Pretendent

    drop poti face la reproductia animanelor
     
  19. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Si ca sa completez, stai pana maine dupa ora 11 (ziua reducerilor) cand poti face reproduceri cu 1SH, prinzand si Baby-Boom, si zilele de pomina ale creitarilor, toate pana la ora 23:00... Mai buna ocazie nu prinzi!
    Si pun si eu o poza, dar mai am de munca la plante, n-am prins bonus si nici nu m-am grabit! Macar dropul il am rezolvat, asa ca mai am vreo 2-3 culturi de facut...
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 26 Feb 2022
    dydyana97, valemnd158, derby54 și alți 13 apreciază asta.
  20. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Eu sunt gata![​IMG]
     
    dydyana97, valemnd158, derby54 și alți 11 apreciază asta.