Feedback Fiesta Mariachi

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 23 Feb 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 2 Mar 2022.
  1. Îmi place

    46,3%
  2. Îmi este indiferent

    2,5%
  3. Nu-mi place

    51,3%
  1. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Event terminat.
    Reproducerile au fost baza că-n Bahaaa, mi-a ieșit păr alb pentru strâns dropul. :D
    Mult spor celor ce încă mai robotesc!
     
    gily2019, dexter_bv, -Abramburica- și alți 17 apreciază asta.
  2. kristinadiaconu

    kristinadiaconu Scriitor în devenire

    Event terminat. Drop mai mult din reproduceri, chin mare cu dropul in baha din adaposturi si pomi...
     
  3. coboduza

    coboduza Scriitor activ

    De ceva timp tot citesc si ma minunez!!!! De ce asa graba sa terminati toate eventurile in 2 3 zile cand se pot parcurge lejer la pas ??? Este ceva premiu pentru cei ce termina primii ? Sau e numai mandrie ?
     
  4. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Nu neaparat mandrie... Poate vrei sa faci altceva, refaci un stoc de ceva, cultivi si produci pentru vanzare (a fost nebunie in piata!) te concentrezi pe o misiune, poate n-ai timp de joc si pui ceva sa intri doar de 1-2 ori pe zi... E o corvoada de care vrei sa scapi, mai ales ca nu e open-end...
    Am terminat si eu de ieri dimineata, inainte de Ziua reducerilor, de atunci ma ocup cu ce am spus...
    Poza:
    [​IMG]
     
  5. emma1257

    emma1257 Scriitor în devenire

    DEZAMAGIRE....drop foarte slab ! E normal ca de pe trei terenuri pline cu pomi si animale sa scoti 10 floare de hartie ? Spor la munca celor care merg mai departe,eu ma opresc aici !
     
  6. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Depinde si ce animale pui pe teren. Eu am folosit libelule si pomi obtinuti din arbori minune si am deja 395 pomi de hartie in plus, fara niciun fel de Howie.
    [​IMG]
     
    emma1257, dexter_bv, -Abramburica- și alți 19 apreciază asta.
  7. ani.vajai

    ani.vajai Scriitor activ

    Eu am avut numai pisici de mare si rinoceri.La pomi si la mine a fost f slab. Desigur animalele cu reducerile de timp , din dotare:vrej , produse mestesugaresti si obligatoriu "arta puverizarii florilor"
     
  8. mara62

    mara62 Conte forum

    Event finalizat fara nici un bonus. Cutiile mi-au adus distractie la inot si floare capcana pentru hamsteri :(
     
  9. Laurentiu909

    Laurentiu909 Scriitor în devenire

    Ce as fi vrut si eu o floare capcana...nu geniu multitasking xD
     
  10. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event finalizat, bafta !
     
  11. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Asa cum a spus si MicuNicu nu e vorba nici de premiu nici de mandrie ... este vorba despre timpul pierdut cu eventul in care poti sa produci de ceea ce ai nevoie... sa strangi pentru ''ziua recoltei'' , sa aduni PE/PET ,sa faci rost de gologani,etc,etc...
     
  12. derby54

    derby54 Veteran Forum

    La mine din cele 3 strinse{2 de la eventul asta si inca 1 de la eventul anterior}au iesit asa floare capcana,comoara strigoilor si pogo show.
    Si asa cum au spus si alti jucatori inaintea mea te grabesti sa termini un event[si ma refer numai la mine]ca sa poti aduna stocuri pt ferma,sa faci puncte sa treci mai repede nivelul sa ajungi la plante cu punctaj mare sau poate mai faci o misiune la cooperativa sau pur si simplu vrei sa joci din cind in cind mai relaxat sa nu stai cu ochiul la ceas cind trebuie sa recoltezi plantele de event.Fiecare are strategia lui si de aceea cind ne mai permitem ne mai si grabim.
     
    Modificat ultima dată: 28 Feb 2022
  13. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Am luat linia de vrej, dar ma opresc aici. Celelalte resurse au fost destul de mari (cand n-ai mai nimic), piata mi-a pulverizat toate lazile de GG... Inca n-am luat nimic cu monedele dar voi lua SC, SCS si probabil o lada.
     
  14. ancadoina

    ancadoina Avansat

    inca mai sper la un pom cu mm , nu am niciunul
     
  15. popik70

    popik70 General forum

    Luat linia de vrej doar sa fie ca nr. Pt mine nu are valoare aceasta linie, ca nu folosesc SH sa hranesc animalele. La mine SH este strict pt reproduceri.
     
    gily2019, valemnd158, paulici_01 și alți 13 apreciază asta.
  16. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Si eu am sperat aproape 2 ani pina am renuntat ca pomul tot nu a venit dar multa bafta poate esti mai norocoasa decit eu.xDxD
     
  17. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    O sa folosesti linia dupa ce termini cu misiunile de la coop. care iti solicita septel si o sa ai SH excedent!
     
    rjean777, valemnd158, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  18. popik70

    popik70 General forum

    Negativ. Pana cand termin misiunile cu septel mai dureaza xD
    Ca sa nu mai spun ca ma '' mananca '' degetelele cand este BB iar poienita imi face cu ochiul xDxD
     
    valemnd158, rjean777, raisa2005 și alți 8 apreciază asta.