Feedback Frappé Olé 2

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 26 Ian 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 4 Feb 2018.
  1. Îmi place

    82,2%
  2. Mi-e indiferent

    5,9%
  3. Nu-mi place

    11,9%
  1. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Event finalizat !
    Spor tuturor fermierilor !
    Ferma - lvl.134, Bahamarama - lvl.377
    Brutar - lvl.5, Confiturier - lvl.5

    Spa Bahami - lvl.5, Florar - lvl.5
    Alchimist - lvl.5
     
    pinok86, Claudia, malagambafane și alți 8 apreciază asta.
  2. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Eu din al doilea tur nu am reusit decit primele 4 planse,as fi vrut mai multe de la diverse dar asta e,acum astept alt event. O seara frumoasa sa aveti !
     
    roliana57, miracol31, marcela_f69 și alți 8 apreciază asta.
  3. Claudia

    Claudia Duce forum

    Am resetat de doua ori si am completat pana la 9. Nu am reusit, nici pe departe, sa iau chiar tot ce imi doream de la Shop, fiindca au fost foarte scumpe, dar am luat tot SC, cate o oferta din: SH, Suzi, Turbo, cuponul de 12 ore, abtibildul si ma bucur in mod special pentru fabrica portocalie de bomboane, care in timpul eventului in care a aparut nu a fost disponibila decat in cosul urias si pe care nu o aveam. Din maruntisul de final am luat si rotatiile gratuite, ca oricum nu imi ajungeau monedele pentru altceva. Mi-a placut eventul.

    O seara frumoasa!
     
    roliana57, miracol31, marcela_f69 și alți 6 apreciază asta.
  4. .aliosa.

    .aliosa. Pretendent

    Mi.am luat si eu vrejul, plus doua achizitii de la shop...a mers incet si greu, fara combina, fara cupoane8) am obosit:oops:...succes celor de pe ultima suta de metri, la cat mai multe achizitii...
     
    roliana57, miracol31, marcela_f69 și alți 4 apreciază asta.
  5. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Am pus punct si acestui event. La cel de-al doilea tur nu am reusit decat 4 planse. Bafta la cumparaturi, mai e putin si se inchide magazinul!
     
  6. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Am resetat si eu si am facut inca 4 planse. Am terminat cu shoppingul la acest event.
     
    cerbul, roliana57, miracol31 și alți 4 apreciază asta.