Feedback Frappé Olé

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 22 Noi 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 30 Noi 2017.
  1. Îmi place

    88,1%
  2. Îmi este indiferent

    3,1%
  3. Nu-mi place

    8,8%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]
     
    petra2172, malagambafane, Otilica69 și alți 6 apreciază asta.
  2. Catiss

    Catiss Scriitor activ

    Am terminat si eu cele zece planse, am luat-o astazi de la capat. Acum ca am linia de vrej m-am mai linistit :D. Super event, am votat pozitiv. Recompense bune zic eu.
     
    -iulia1992-, dadan, malagambafane și alți 6 apreciază asta.
  3. miracol31

    miracol31 Profesionist forum

    Final de event:D mult succes tuturor;)
     
    donnadmn, -iulia1992-, petra2172 și alți 11 apreciază asta.
  4. mara031991

    mara031991 Expert forum

    stiu ca sunt in afara subiectului dar va rog frumos sa-mi spuneti di cele 2 tipuri de adaposturi de la diverse din care asi putea obtine girafa pt ca nu am stelute pt amandoua va multumesc si scuze
     
    donnadmn, malagambafane, kameliana59 și alți 2 apreciază asta.
  5. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Din adapostul Tiki "Crom". Are desenata o girafa. Celalalt (Palladium) poate contine bizoni, e continental.
     
    donnadmn, -iulia1992-, malagambafane și alți 6 apreciază asta.
  6. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Event finalizat , bafta celor care mai trebuie sa munceasca , la fel si celor care doresc sa repete acest event .A fost frumos si de aceea am sa mai fac cateva planse , cat mai apuc in timpul ramas , vreau si cateva banane pe langa linia de vrej .
     
    donnadmn, malagambafane, cerbul și alți 7 apreciază asta.
  7. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Buna dimineata ! Am finalizat eventul de ieri dimineata si deja am mai facut ceva planse dupa resetare. A fost interesant ... si apreciez faptul ca dezvoltatorii BP incearca si de foarte multe ori reusesc sa ne surprinda cu eventuri noi si pasionante. Felicitari fermierilor si o zi insorita va doresc !
     
    donnadmn, petra2172, dadan și alți 7 apreciază asta.
  8. nhjgcnhftgyju

    nhjgcnhftgyju Scriitor în devenire

    Activată linia de vrej cu 9 planșe. In funcție de drop văd dacă mai pot face vreuna. Felicitări tuturor și succes în continuare!
     
    donnadmn, dadan, malagambafane și alți 4 apreciază asta.
  9. dariuss2000!

    dariuss2000! Profesionist forum

    plante am pt a face eventul de 2 ori ,dar chei nici macar pt o data ,inca .la mine foarte slab dropul.am vazut ca unii l-au resetat de 2 ori deja .au avut chiar asa de multe howie? poate. eu nu am nici unul.
     
    popescudana42, sile_mony, yocoama și alți 6 apreciază asta.
  10. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Daca ai plantele pentru event, pune garoafe sau ce ai cu timp mare de productie. Eu l-am resetat o singura data, si acum am ajuns la plansa 5, dar de ieri pun numai garoafe si nu am howie. Mai mult ca sigur nu o sa ajung la plansa 10, o sa mai adun garoafe de 2 ori, dar mai cumpar si eu de la shop ceva cu ce adun
     
    Modificat ultima dată: 28 Noi 2017
    Agro80, popescudana42, sile_mony și alți 12 apreciază asta.
  11. -vladutz98-

    -vladutz98- Scriitor în devenire

    Si eu sunt in aceeasi situatie. Oricum, incerc sa iau linia de vrej.
     
    popescudana42, sile_mony, -katnik- și alți 5 apreciază asta.
  12. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Am activat linia de vrej, mai am nevoie de 15 tevi curbate sa termin plansa 10. Imi vor ramane cam 1800 de plante, drept pentru care o sa mai pun la noapte o tura de garoafe (asta am si acum pe terenuri) pentru chei, maine mai pun o tura de plante de event sa mai fac vreo cateva planse fiindca as vrea sa iau niste banane aurite, poate reusesc sa deblochez ultima parte din Cascade cristaline.
     
    Agro80, popescudana42, marcela_f69 și alți 14 apreciază asta.
  13. 02afacerista65

    02afacerista65 Novice forum

    Eu nu am nici un howie,dar de 2 ori am resetat
     
  14. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Dezvoltatorii jocului intocmesc necesarul eventurilor, astfel incat cu planta de event si un nivel acceptabil al cupelor la runa intelepciunii, sa poata fi terminat eventul, in acest caz achizitionarea liniei de vrej cel putin. De la acest nivel, cu ajutorul howie sau cu muuult SC se poate face cat te tin buzunarele, deci resetarea de 2 ori nu se datoreaza neaparat broscutelor ci tin si de alti factori, inclusiv timpul alocat jocului, strategie buna prin pregatirea corespunzatoare a eventului si altele. Si eu am un howie si il tin in inventar, intrucat cu 5% mai mult sau mai putin, tot aia este. La 1000 de unitati de drop realizat 50 in plus nu ma ajuta mult. Howie sunt bune cand ai acolo de la 6-7 in sus. SPOR
     
  15. amy46

    amy46 Comandant forum

    Acum am terminat si a doua tura de planse si l-am resetat din nou...multa bafta tuturor...:inlove:
     
    Agro80, popescudana42, marcela_f69 și alți 21 apreciază asta.
  16. hinata884

    hinata884 Locuitor permanent

    Buna, eu am inceput eventul cam tarziu(cu 2 zile) si azi am reusit sa iau linia de vrej si iteme...mai trag tare pana maine poate scot si ceva adaposturi misterioase.
    Spor in continuare tuturor!
     
    Agro80, donnadmn, popescudana42 și alți 8 apreciază asta.
  17. traian1971

    traian1971 Analist forum

    gata si eu o tura sa vad ce pot sa mai fac din a doua
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 29 Noi 2017
    Agro80, donnadmn, popescudana42 și alți 7 apreciază asta.
  18. popik70

    popik70 General forum

    Linie vrej activata.
    Zi superba sa aveti.
     
    Agro80, donnadmn, popescudana42 și alți 10 apreciază asta.
  19. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Buna dimineata ,super event ..linie de vrej activată ..am resetat eventul de 3-4 ori...nici nu mai stiu de cate ori:D am luat de 6 ori itemul de 7000 PE uri :p nu am fost tentata de nici un alt premiu de la diverse.
    Zi plăcută sa avem ..si spor la eventul care urmează ;)
     
    Agro80, donnadmn, popescudana42 și alți 16 apreciază asta.
  20. oanceanec

    oanceanec Junior Expert

    Buna, eventul se termina la ora 16?
     
    donnadmn, popescudana42, marcela_f69 și alți 2 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.