Feedback Frenezie - alege un pom - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 28 Apr 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare noua ofertă?

Sondaj închis pe 5 Feb 2018.
  1. Îmi place

    77,8%
  2. Mi-e indiferent

    5,6%
  3. Nu-mi place

    16,7%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna!
    Incepe maine. Orele 15.00.
    Bafta!
     
    sile_mony, miracol31, trancesound și alți 5 apreciază asta.
  2. nova_cemn

    nova_cemn Începător forum

    Aha. Da, scuze. Nu m-am uitat la data. Multumesc mult si scuze pentru deranj. Bafta tuturor.
     
  3. La fel zic si eu...pas Un event ciudat la care nu castigi mai nimic... pacat ca trece Pastele si nu e nici un event "SUPER" ;)
     
    sile_mony, trancesound, tcmxxl1975 și alți 6 apreciază asta.
  4. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Eu nu dispun decat de 10 MM...si nu ma intereseaza decat arborele trompeta de aur si paducelul. Mai mult ca sigur ca nu ma voi abtine si voi juca... desi, 99%, sunt convinsa ca nu o sa obtin ceea ce doresc. Am o experienta considerabila in "succesul" la aleatoriuxD
     
    sile_mony, miracol31, trancesound și alți 10 apreciază asta.
  5. florincl

    florincl Începător forum

    e ciudat cu acest event,ce sa facem cu atatea pomi,ai dreptate crokyyy1234
     
    sile_mony, donnadmn, trancesound și alți 5 apreciază asta.
  6. azor67

    azor67 Scriitor în devenire

    Ce semnificatie au numerele de la vot :1 ce reprezinta ,2 ,3 4 5 .
     
  7. Daca doresti, sa-ti exprimi parerea despre event, 1 fiind cea mai slaba nota, iar 5 cea mai buna. :)
     
    sile_mony, miracol31, trancesound și alți 7 apreciază asta.
  8. horiaflorin41

    horiaflorin41 Scriitor activ

    Buna seara! Suntem prea săraci ca sa investim bani reali in a obtine 8, 6, 4,.... arbori lipsa. Ne mulțumim si cu 1 arbore, daca avem noroc si ceva mamudele, sau așteptam 2-3 luni pana scad preturile la piata la fructele rezultate din pomii misteriosi!
     
    sile_mony, trancesound, tcmxxl1975 și alți 9 apreciază asta.
  9. Fabinica

    Fabinica Locuitor permanent

    Buna ziua.
    Interesant eventul. Am votat si eu, cu nota 5.
    Desi nu voi participa la el i-am dat nota 5 pentru ca il consider un event reusit ca si idee si concept.
    Pomii din prima categorie au cam fost retrasi iar cei din ultime 2 categorii sunt inca de apreciat.
    Nu ma pot exprima din punctul meu de vedere pentru ca sunt un jucator care are ceva vechime si un sorb sau un brad de globulete nu ma incanta dar eventul in sine este unul reusit. Ofera posibilitatea de a castiga pomi rari contra 5 MM (pretul unui puiet misterios) si nu risti sa cumperi 10 puieti si sa obtii 5 XL, 2 banani xxl, 2 meri xxl si un pom rar de 50 de MM.
    Sper sa-l extindeti si la varianta xxl ferma si insula si atunci sigur voi participa si eu.
    Ca idee, oricum e de apreciat. Mai reduce din "aleatoriu"care in ultima vreme pe mine ma cam dezamageste.
    Spor sa aveti si bafta la ce va doriti sa obtineti.
    Cu respect ...
     
    sile_mony, donnadmn, mara62 și alți 13 apreciază asta.
  10. mara62

    mara62 Conte forum

    Am votat cu nota 5, cu 25 MM am reusit sa obtin pomisorii lipsa :D, este chiar un event reusit.
     
    sile_mony, miracol31, donnadmn și alți 9 apreciază asta.
  11. dadan

    dadan Împărat forum

    Si eu tot cu 5 am votat pentru ca mi-am luat 4 puieti care imi trebuiau iar pomii sunt buni si pt D&C,se pot schimba cu orice pt ca 90% se obtin foarte rar.
    Felicitari BP!
     
    sile_mony, miracol31, donnadmn și alți 8 apreciază asta.
  12. catalinamanda

    catalinamanda Scriitor în devenire

    M-am uitat, am ales asa ca idee, am obtinut un pom de aur. Nu ma incanta ideea. Mai bine era sa donam noi pomi ( si asa am sura plina de pomi pe care nu am unde sa ii pun) si sa obtinem poate ceva nou sau un upgrade. :D
     
    sile_mony, donnadmn, Veverita02 și alți 8 apreciază asta.
  13. pitica5

    pitica5 Novice forum

    Subscriu la Fabinica. E adevarat, eventul e bun ptr multi dintre jucatorii care n-au apucat sa-si aduca in inventar pomi care s-au retras deja, dar care dispun si de ceva mamudele. Sansele sunt oricum mai mari decat la Puietii misteriosi.
    Eu am incercat 15 MM la Paducel (aveam doar unul) - fara noroc. Nici n-am avut asteptari mari.
     
    sile_mony, donnadmn, Veverita02 și alți 7 apreciază asta.
  14. Jettatura

    Jettatura Maestru forum

    Ma consider nitzel mai norocos (cel putzin tura asta) ! Am investit 75 MM si am obtinut 2 buc. Paducel (nu aveam deloc) !

    Mult spor si noroc cat va doriti, celor care isi fac curaj sa incerce !

    P.s. : Initial votasem cu 1, acum dupa ce am reusit(am avut norocel) sa obtin ce imi doream, mi-am schimbat votul cu 5 ! Felicitari BP !
     
    sile_mony, donnadmn, trancesound și alți 5 apreciază asta.
  15. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Am votat cu 4, pentru ca m-am gandit ca poate fi un avantaj pentru cei care nu au o parte din arborii clasici sau deosebiti in inventar. Eu voi spune pas...pentru ca nu am nicio sansa sa obtin ceva rar cu 10 MM.
     
    sile_mony, miracol31, donnadmn și alți 7 apreciază asta.
  16. risti6

    risti6 Junior Expert

    Seară bună! Adevăr grăieşti! Iniţial, credeam că donez din inventar nişte pomi şi am ca rezultat sigur un pom rar. Aveam de la cinema niscaiva MD, dar aşa, la loterie...zic pas! Prin toamnă, scad preţurile, vând ceea ce am eu şi nu au cei de nivel mai mic şi cumpăr fructele astea atât de rare acum, atât de perimate peste un an.
    Edit : Nu votez, că nu mă implic!
     
    sile_mony, donnadmn, ..bluevelvet.. și alți 10 apreciază asta.
  17. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    O lntrebare - pe timpul eventului se vor schimba pomii pe care ii avem la dispozitie? Vom avea si nuca de acaju?
     
    sile_mony, donnadmn, mara62 și alți 4 apreciază asta.
  18. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    La mine in prima etapa de selectie a pomilor vreau sa selectez decat 4 pomi in loc de 5 .Se poate?
     
    sile_mony, donnadmn, mara62 și alți 4 apreciază asta.
  19. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Nu se poate.

    Buna seara! La aceasta editie nu. Pe viitor nu stim dar in caz ca va mai fi, probabil ca se vor mai schimba.
     
    sile_mony, mara62, trancesound și alți 5 apreciază asta.
  20. deea_sarpe

    deea_sarpe Junior Expert

    nu sunt incantata de event deloc. am cheltuit 15 mamudele pentru a obtine niste arbori pe care ai am
     
    sile_mony, miracol31, donnadmn și alți 6 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.