Feedback Frenezie - alege un pom - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 28 Apr 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare noua ofertă?

Sondaj închis pe 5 Feb 2018.
  1. Îmi place

    77,8%
  2. Mi-e indiferent

    5,6%
  3. Nu-mi place

    16,7%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Deocamdată nu se știe dacă vom avea o altă ediție în viitor, cu atât mai puțin ce va aduce.
     
    sile_mony, davidsiirina08, yocoama și alți 6 apreciază asta.
  2. Christinne95

    Christinne95 Începător forum

    Sunt singura care nu ii apare castigul in inventar?Astazi am castigat un pom iar in inventar nu-si face prezenta...de la ce o fi problema?Multumesc
     
  3. -vacamare-

    -vacamare- Novice forum

    A parut sa fie interesant pana cand bagand pomi de oarecare valoare si cheituind si mahmudele am primit doar pomi de care nu stiu cum sa scap. E OK a fost alegerea mea dar nu voi mai juca aceasta "misiune" Pacat!
     
    sile_mony, popescudana42, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    O fi un pom tropical?
     
    sile_mony, yocoama, popescudana42 și alți 5 apreciază asta.
  5. -jenitrandafir-

    -jenitrandafir- Pretendent

    ce pomi de ce valoare este vorba? noi bifam doar niste pomi de preferinta cei de care am avea nevoie sa nu facem confuzie nu este inter puiet expres deci noi nu dam niste pomi doar primim contra cost niste pomi
     
  6. Christinne95

    Christinne95 Începător forum

    asta era=)) aveam multi pomi care nu-mi apareau in inventar...voiam sa caut in bahamarama niste itemuri si acolo i-am vazut...deh..neatentia
     
  7. addagabi

    addagabi Începător forum

    Buna,
    Am casigat unul xl(dar aveam deja unul la fel normal) si inca 3 arbori normali(in sura nu am decat unul, iar la insula inca nu am acees). Nu m-am gandit ca pot fi arbori specifici insulei..Multumesc :*
     
  8. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    O mica greseala in tutorial,parerea mea, acolo este vorba despre arborele sange de dragon, nu varianta xl
     
    sile_mony, popescudana42, adria2 și alți 5 apreciază asta.
  9. Chronos

    Chronos Guest

    Rezolvat.
     
    sile_mony, yocoama, popescudana42 și alți 5 apreciază asta.
  10. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Buna,
    Mi-am modificat nota, am avut cea mai mare surpriza la acesta editie. Din 5 incercari am primit 2 arbori Vita de ciocolata si 1 Salcam galben, mai aveam 1 bucata . Sunt foarte fericita. Felicitari echipei B.P. Evident nota maxima!!!!!xDxD
     
    miaandrei59, sile_mony, miracol31 și alți 15 apreciază asta.
  11. 2piticei

    2piticei Începător forum

    buna,

    am facut selectie pt frenezie alege un pom, am castigat prin achizitionare cu 5 Mamudele, am castigat arborele Tamarin, dar nu imi apare in meniu(nu il regasesc)

    Multumesc!
     
    sile_mony, popescudana42, tudor1966 și alți 2 apreciază asta.
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Il vei gasi in Inventarul tropical, eventual dupa un refresh.
     
    sile_mony, yocoama, popescudana42 și alți 4 apreciază asta.
  13. Naty.....25

    Naty.....25 Junior Expert

    multumita de data asta, am avut noroc si de pomi noi si de ce nu aveam din cei vechi.
     
    sile_mony, cristel.d, tudor1966 și alți 7 apreciază asta.
  14. cristel.d

    cristel.d Scriitor în devenire

    Fiindca data trecuta am incercat de vreo 20 de ori sa prind un pom nou si nu am reusit, eram hotarata sa nu mai joc la aceasta editie... insa am citit pe forum ca majoritatea au avut noroc si nu m-am putut abtine . Din 10 incercari am prins toti pomii noi. xD:p:D Nu mai am pomi lipsa in inventar.
     
    sile_mony, miracol31, rocop și alți 11 apreciază asta.
  15. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    5 e nota mea pentru acest event.
    Maine mai incerc odata poate obtin un salcam galben ca nu am si pomisorul cel nou de la ferma,cel de pe insula cu putin noroc am reusit sa il obtin...
    Tuturor un weekend minunat.........
     
    sile_mony, miracol31, rocop și alți 12 apreciază asta.
  16. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Buna! Un event de nota 1 pentru mine...raman pe plantat si recoltat la ferma. Suspansul si adrenalina nu fac parte din viata mea la ferma.
    Am reusit, un rodiu, un mosmon, o trompeta...si un gust amar. E posibil si de la cafea.
     
    sile_mony, rocop, davidsiirina08 și alți 12 apreciază asta.
  17. addix93

    addix93 Novice forum

    Salut. Am o intrebare. Daca dintr-un arbore minune castig un pom xxl, il sterg si il bag in inventar, dupa cand il pun iar pe teren trebuie sa am pomul normal? Multumesc.
     
    sile_mony, donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Daca te referi la ce iese din puieti, da. Il demolezi si in acel moment, in Inventar intra si pomul normal.
     
    sile_mony, roliana57, matusam și alți 2 apreciază asta.
  19. addix93

    addix93 Novice forum

    Multumesc frumos pentru raspuns :)
     
    sile_mony, malagambafane și Chronos apreciază asta.
  20. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Buna seara,
    La pepiniera bahamarama trebuie actualizat tabelul pomilor cu nectarin xl, xxl si cu noul wampee xl, xxl. Am vrut sa verific cate puncte da un nectarin xxl si am constatat ca nu este trecut in tabel.
    O seara placuta!
     
    sile_mony, miracol31 și malagambafane apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.