Furtună - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 10 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. mara62

    mara62 Conte forum

    Cu plantele am terminat dimineata, raman briosele, deci mai am de aseptat
    Sa aveti spor ;)
     
    -sbalu0202-, Puski96, sweetycry01 și alți 8 apreciază asta.
  2. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Am terminat cu plantele :D Mai am nevoie de 200 de benzi desenate si de 115 briose. Inca putin si termin.
    Spor la recoltat!!!
     
    -sbalu0202-, Puski96, sweetycry01 și alți 7 apreciază asta.
  3. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Până acum am toate plantele, am ieșit în plus cu 716 rubarbă uriașă, 836 de benzi desenate. Mai am nevoie de 114 benzi desenate. Am plantat în această seară garoafe, iar pe insula tropicală Bahamarama am 130 Cupcake. Mâine cred că termin cu drop-ul.

    Și... așa am încheiat această zi. :p

    P.S.: Am mai pus încă 15 Cupcake pe Baha. xD

    O noapte frumoasă! Noapte bună! :sleepy:;)
     
    Modificat ultima dată: 13 Sep 2014
    -sbalu0202-, Puski96, cadina și alți 6 apreciază asta.
  4. sinadela

    sinadela Novice forum

    cu plantele as fi terminat si eu astazi,dar dropul groazni dimineata abia imi mai trebuiau 500, asa ca am renuntat la ultima etapa Mai fac ultimele plante care le am active,niv 89, pentru misiunile de la cooperativa, daca tot am parcele mici+chutney
     
    -sbalu0202-, popescudana42, Puski96 și alți 7 apreciază asta.
  5. fyfy32

    fyfy32 Locuitor permanent

    eu m-am sucit putin in privinta strategiei asa ca am adoptat alta putin haotica ...sper sa obtin dropul ca de plante nu mai este nevoie 8)
     
    -sbalu0202-, popescudana42, Puski96 și alți 9 apreciază asta.
  6. Cargolas

    Cargolas Începător forum

    Nu mi-am dat seama pana acum.Cu chutney si tarta pinke-pie am evoluat foarte rapid.Am pus acum briosele, iar maine la amiaz sunt gata cu rubarba pentru pagina 2.Am doua oferte de oaie astrahan si liliac impanat la piata si daca mi-le ia cineva,ca sa cumpar chutney, reusesc cred sa termin eventul marti dimineata.
     
    -sbalu0202-, popescudana42, Puski96 și alți 6 apreciază asta.
  7. REBEKA_REBEKA

    REBEKA_REBEKA Novice forum

    eu mai am de dat briose in valoare de 4000 si de facut 458 de benzi desenate.
     
    -sbalu0202-, popescudana42, Puski96 și alți 9 apreciază asta.
  8. maximm

    maximm Duce forum

    Plantele sunt gata, mai am nevoie de 54 drop, la noapte pun la copt ultima tava cu biose si maine va fi gata eventul.
    Un event frumos si usor de realizat, premii tentante.
    O zi frumoasa si spor la fermuit!
     
    -sbalu0202-, popescudana42, Puski96 și alți 6 apreciază asta.
  9. .felicia.1

    .felicia.1 Pretendent

    eu mai am ceva plante care le termin astazi, cu briosele stau binisor, dar cu benzile nu prea grozav, se aduna mai greu si trebuie sa vad ce plante pun in ultimele zile ca sa adun destule benzi
    sper sa reusesc sa termin la timp caci mi-ar place mult sa am o noua linie de vrej
    spor la farmerat tuturor
     
    -sbalu0202-, popescudana42, Puski96 și alți 6 apreciază asta.
  10. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    ultimele 30 de briose se coc coc frumos in bucataria mea si e gata eventul...asadar...asteptam...
     
    popescudana42, Puski96, cadina și alți 6 apreciază asta.
  11. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Astept ultimele 30 de briose si gata eventul, unul zic eu foarte reusit.Bravo Bigpoint.
     
    -sbalu0202-, popescudana42, Puski96 și alți 6 apreciază asta.
  12. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Salutare!

    Mai am nevoie de 103 benzi desenate pe care le scot peste o oră și ceva din garoafe. Am luat cele 30 de brioșe de la Conu' Vasile și le-am pus glazură. O parte din celelalte 150 de brioșe sunt gata, iar o parte mai au câteva ore. :D
     
    Modificat ultima dată: 14 Sep 2014
    -sbalu0202-, popescudana42, cadina și alți 5 apreciază asta.
  13. ginahozoc

    ginahozoc De-al casei

    Inca 74 benzi si briosele de la ora 1 noaptea din care practic imi mai trebuiesc numai 5 buc., asta este tot ce mai am nevoie pentru incheierea eventului. Un event frumos si foarte reusit ca si activitate. Plante, drop, briose, din toate punctele de vedere mie personal mi-a placut. Spor la recolte tuturor colegilor care mai au de lucru.
     
  14. bgabriela10

    bgabriela10 Mogul forum

    Mai am de asteptat cateva ore pana se fac acele cupcakes poznase, apoi termin. :D Am admirat felul in care se schimba imaginea brioselor si sunt chiar impresionata. ;) Spor tuturor si felicitari celor care au terminat!
     
    -sbalu0202-, mara62, anutssa_a93 și alți 8 apreciază asta.
  15. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Am terminat cu benzile desenate, am ieșit în plus cu 42 și cred că o să mai ies cu câteva până se încheie eventul.;)
     
    Modificat ultima dată: 14 Sep 2014
  16. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Felicitari celor care au terminat eventul si bafta celor care muncesc cu spor pentru finalizare,mai am nevoie de 400 de benzi si sper sa le strang sa termin eventul.
     
    -sbalu0202-, maximm, bgabriela10 și alți 6 apreciază asta.
  17. mara62

    mara62 Conte forum

    Frumos event - mai am nevoie de 10 briose si 94 benzi, preconizez ca pana maine seara sa finalizez eventul
    Va doresc mult spor si mult noroc la adaposturile misterioase ( ceea ce eu nu prea am ) dar cine stie ... :)
     
    -sbalu0202-, maximm, bgabriela10 și alți 4 apreciază asta.
  18. sarahtoma

    sarahtoma Începător forum

    eu mai am nevoie de benzi sper sa termin am doar 404 la ultima etapa si 10 briose de 100 puncte si termin....
     
    -sbalu0202- și maximm apreciază asta.
  19. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Bună dimineața!

    Mai am nevoie de 10 brioșe XL și închei eventul, le-am pus glazură și sunt gata la 19:09 sau 19:10.
     
    -sbalu0202- și maximm apreciază asta.
  20. -Beatrice-77

    -Beatrice-77 Începător forum

    cu briosele termin diseara pe ;a 19 ,la drop e problema imi mai trebuie 164 dar sper ca trandafirii sa ma ajute ca de fiecare data .spor in continuare si bafta la finalizarea eventului
     
    -sbalu0202-, maximm și thefallingangel13 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.