Furtună - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 10 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. hinata884

    hinata884 Locuitor permanent

    buna, am reusit sa termin eventulxD datorita vecinilor mei .... multumesc mult tuturor care m-au ajutat :inlove::inlove:
     
  2. .felicia.1

    .felicia.1 Pretendent

    si eu multumesc vecinilor ca m-au ajutat sa am destule benzi desenate....sunt la ultima etapa si mai am nevoie de 7 benzi...sper sa se ridice in urmatoarele ore si sa finalizez,,,a fost frumos eventul!!
     
    andrew1997, thefallingangel13 și tudor1966 apreciază asta.
  3. SMECHIERULMIHAI

    SMECHIERULMIHAI Talent de excepţie

    am terminat si eu cam tarziu dar gata nu am mai lucrat de mult pana in ultima zi
     
    andrew1997, tudor1966, cadina și alți 2 apreciază asta.
  4. vyoryk

    vyoryk Mare-maestru forum

    Felicitari celor care au terminat eventul, din pacate eu nu-l pot termina, mai am nevoie de 55 benzi desenate si nu mai am timp, poate pe urmatorul il termin.
     
  5. My_sweet_nest

    My_sweet_nest Scriitor în devenire

    Am tras cat am putut... din pacate, o sa ratez ultima misiune pentru cateva benzi desenate lipsa :( Felicitari celor care l-au terminat - premiile sunt tare frumoase!
     
    black_snow69, andrew1997, tudor1966 și alți 2 apreciază asta.
  6. ella_ela

    ella_ela Începător forum

    Offfff nici eu nu reusesc sa termin eventul ptr ca nu am benzile desenate....sincer mi se pare enorm cat se cere la ultima misiune....mai ales ptr cei care sunt de nivel mai mic :(((( plus ca te chinui atata sa faci eventul si consumi o gramada de resurse si te astepti si tu la ceva interesant de la stolere....dezamagire mare
     
    andrew1997, tudor1966 și thefallingangel13 apreciază asta.
  7. shimo82

    shimo82 Pretendent

    Din pacate nu mai voi numara si eu intre cei care vor termina acest event, mai am nevoie de inca 100 de benzi.... felicitari celor care au reusit!
     
  8. sambucus1970

    sambucus1970 Novice forum

    Am reusit sa cultiv plantele, dar deoarece pe final am pus briosele nu am reusit sa adun suficiente benzi desenate si nu reusesc sa termin eventul. Felicitari celor care l-au terminat.
     
    andrew1997 și thefallingangel13 apreciază asta.
  9. miaandrei59

    miaandrei59 Pretendent

    event terminat . bafta tuturor
     
    andrew1997 și thefallingangel13 apreciază asta.
  10. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Am reusit sa termin si eu eventul ieri in jurul orei 14, dar am fost plecat si nu am mai apucat sa scriu si pe forum acest lucru:oops:
    Am pus si adaposturile misterioase pe teren si revin mai tarziu cu rezultatul;)
     
    andrew1997, tudor1966 și thefallingangel13 apreciază asta.
  11. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mogul forum

    event finalizat. Bravo BP!
     
    thefallingangel13, andrew1997 și tudor1966 apreciază asta.
  12. .dori55.

    .dori55. Începător forum

    Am mers foarte bine dar nu inteleg de ce pina la sfirsitul eventului nu reusesc sa string toate benzile desenate.Am toate celelalte ingrediente din plin dar benzile nu.Din 5 conturi nu am putut termina niciunul din cauza asta.....si nu este singurul event de acest gen....Imi pare rau!
     
    thefallingangel13 și andrew1997 apreciază asta.
  13. .felicia.1

    .felicia.1 Pretendent

    am reusit sa adun si ultimele benzi, asa ca am terminat eventul si ma bucur de linia de vrej....inca nu stiu la stolere ca mai am de asteptat.... dar eu una multumesc de un sfat de mai sus cu cozonacul si puritate pe parcele mari si supercompost....m-am gandit si eu la asta , dar nu am incercat...confirmarea gandului are sa ma ajute pe viitor la un nou event de genul acesta
    a fost o runda frumoasa si intensa!
     
    veve47, tudor1966, andrew1997 și alți 2 apreciază asta.
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Inca un event frumos s-a incheiat. Felicitari tuturor.

    Inchidem!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.