Feedback Ierburile alchimistului

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 3 Aug 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 11 Aug 2021.
  1. Îmi place

    39,5%
  2. Îmi este indiferent

    4,7%
  3. Nu-mi place

    55,8%
  1. sammy_mih2

    sammy_mih2 Scriitor activ

    Am terminat si eu eventul.Chiar nu stiu de ce am cheltuit peste 450 mil gg.Nu a fost asa atractiv.
     
    paulici_01, tcmxxl1975, -katnik- și alți 5 apreciază asta.
  2. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Usor dezamagit de evolutia pretului... opuntia s-a ridicat pe la vreo 3800 gg, peris undeva la 2200, szygyum parca 1900... In fine, nu mai retin exact, am avut de vanzare peste 1500 din fiecare, dar bani n-am facut!
    Nici macar nu m-am mai deranjat sa pun ultimele seminte la facut, nu se facea sa mai stric SC pe ele pentru cativa gg...
    Raman cu votul pozitiv din motive de nostalgie, e totusi eventul la care in editia 2 am facut prima data 100 mil gg... Nu ca ultimile dati (cea de fata inclusiv) cand pot spune ca de-abia mi-am recuperat banii dati pe gunoi... O poza:
    [​IMG]
     
    paulici_01, tcmxxl1975, -katnik- și alți 3 apreciază asta.
  3. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    La piata 23 (la care cred ca sunt) au ramas plante la vanzare la preturi mici de 80-1200 gg. Asa ca nu am pus la vanzare pentru ca as fi ramas in minus. Nu-i nici un bai am ramas si cu 8 tokenuri pentru ca nu renta sa fac eforturi si mai iau inca 2 tokenuri pentru a obtine 200 de plante in plus la un event.
     
    paulici_01, -katnik-, -Abramburica- și alți 4 apreciază asta.
  4. dumidaniel

    dumidaniel Scriitor în devenire

    Chiar daca nu am reusit eventul... am cheltuit peste 25 de milioane de GG pentru SC si Compostul lui Suzi
     
    paulici_01, tcmxxl1975, -katnik- și alți 4 apreciază asta.
  5. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO


    Buna seara!
    Nu detin alte informatii, restul care iese la calcule il corelezi cu tabelul. Am facut aceasta afirmatie deoarece pe piata 1 nu erau preturile mentionate de tine la plantele de event.
     
    paulici_01, tcmxxl1975, -katnik- și alți 5 apreciază asta.
  6. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Multumesc de atentionare am refacut calculele si intradevar sint la piata nr 12 inca o data imi cer scuze daca am indus in eroare pe cineva
     
    paulici_01, tcmxxl1975, -katnik- și alți 5 apreciază asta.