Feedback Ierburile faraonului

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 29 Sep 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 6 Oct 2020.
  1. Îmi place

    43,9%
  2. Mi-e indiferent

    6,8%
  3. Nu-mi place

    49,3%
  1. radubianca91

    radubianca91 De-al casei

    am reusit sa iau de la piata plante acum sunt in pana de gg
     
    giuly1969, kameliana59, -katnik- și alți 4 apreciază asta.
  2. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    55 stanga - 61 dreapta , linie de vrej activata . Sa vina alt event !
     
    giuly1969, petra2172, kameliana59 și alți 6 apreciază asta.
  3. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Nu toti au resursele noastre pentru simplul fapt ca nu au muncit la ferma cat am muncit noi! ;) Sa incercam sa incurajam munca pentru ca societatea sa prospere, nu? :p
    Si nu, nu am lasat plantele in inventar. Le-am "daruit" si cu 140.000 gg pe bucata acolo unde s-a putut! Asta s-a tradus in foarte putin peste cele 400 de milioane despre care vorbeam zilele trecute.
    Aaa, inca ceva: nu am folosit rotatiile, pentru ca au ramas nefolosite peste 7.500 de plante utilizand doar bonusurile de plante oferite de event.
     
    derby54, giuly1969, MicuNicu și alți 5 apreciază asta.
  4. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Din cauza aceasta nu vroiam eu sa vind plantele ramase..Daca as fi stiut sigur ca le cumpara cineva care chiar are nevoie,le dadeam fara discutii dar eu am nimerit la o piata unde se face specula din orice:reproduceri,animale noi,fructe noi,orice,orice;se sta la pinda,il cumpara cu un pret si il revinde mult mai scump,cu pretul maxim.Daca as putea sa schimb ceva la ferma mea,as schimba piata,desi cred ca la toate e la fel.Cind am nevoie de ceva de la piata,deja sunt in lumea reala nu mai ma cred in cea virtuala...Le-am dat pina la urma la pretul mic care era de vreo 1000 gg.
     
    luizacuflori, giuly1969, Daciana_36 și alți 3 apreciază asta.
  5. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Felicitari!!
    Eu ma refeream strict la cei care ramaneau cu plante pentru ca pretul era asa de mic, incat nu se merita sa vanda. La piata mea niciodata nu au fost preturi mari la aceste plante, de aceea le-am daruit mereu.
     
    davidsiirina08, Papy, vinfiert și alți 8 apreciază asta.