Concurs Infruntarea fermierilor - Unica tema de discutii

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 24 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. H3ra

    H3ra De-al casei

    Buna seara ! imi cer scuze ,dar nu stiu ce se intampla ,nu putem trimite cadouri,imi spune*Astazi destinatarul a primit destule cadouri * am intrat pe contul de concurs si nu s-a primit nici un cadou
     
    soso2169 și andrew1997 apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    E o problema care apare uneori la conturile "bombardate" de cadouri, resetarea contorului intarzie de la cateva minute pana la o ora.
     
    _Chihuahua_ și _Agathon_ apreciază asta.
  3. H3ra

    H3ra De-al casei

    Apare uneori ,dar la noi in fiecare seara apare ?
     
    Modificat ultima dată: 7 Feb 2015
    kris-ana80 și matusam apreciază asta.
  4. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Să sperăm că a 3-a va fi cu noroc.
     
  5. cristina9400

    cristina9400 Junior Expert

    Buna,se poate afla care echipa este pe primul si pe ultimul loc pana acum?Nu de alta dar le-ati da mai mult avant celor de pe ultimul loc sa inainteze:)
     
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Sau dimpotriva si-ar putea pierde elanul sau daca vreo echipa ar avea avans prea mare, echipa aflata cu mult in avans "ar lasa-o mai moale" si spiritul de competitie ar cam disparea. Aceste date vor fi facute publice in forum doar la final.
     
    _Chihuahua_ apreciază asta.
  7. cristina9400

    cristina9400 Junior Expert

    Ok multumesc :)

    Edit (Chronos): cu mare drag. O zi frumoasa.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 8 Feb 2015
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Dar, pentru a evita alte suspiciuni, daca tineti cu tot dinadinsul sa stiti ce nivel au conturile celelalte implicate in concurs, le puteti adauga la prieteni.
     
    _Chihuahua_, soso2169, matusam și alți 2 apreciază asta.
  9. H3ra

    H3ra De-al casei

    Buna ziua ! am si eu o intrebare,intra cumva orgazinatori pe ferma de concurs? de 3 ori am fost scoasa de pe ferma,am intrebat ceilalti colegi de echipa si ei nu au intrat
     
  10. Me-Anna

    Me-Anna Guest

    H3ra, daca ai fost scoasa din joc cu mesajul "esti deja in acest cont ..... " atunci cineva a intrat pe cont , fie un coechipier , fie ... mai grav , altcineva care va stie parola .
    Daca ai fost deconectata pur si simplu , poate se fie de la conexiunea mai slaba la internet , suprasolicitarea serverelor , etc . In niciun caz echipa de moderare !
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 10 Feb 2015
    Agro80 și _Chihuahua_ apreciază asta.
  11. H3ra

    H3ra De-al casei

    Multumesc frumos pentru raspuns,am fost scoasa cu mesajul*esti deja in acest cont*mi-am dat seama ca nu pote fi cineva din echipa de moderatori,cred ca a fost de la net problema .O zi minunata sa ai Me-Anne
     
    _Chihuahua_ și Me-Anna apreciază asta.
  12. Me-Anna

    Me-Anna Guest

    Mai e posibil sa fi vrut cineva din echipa sa intre , dar sa se fi razgandit inainte de a se finaliza incarcarea . In acest caz , cel care este pe joc este deconectat .
     
    _Chihuahua_ și nykolebbk apreciază asta.
  13. cristina9400

    cristina9400 Junior Expert

    Buna,daca imi permiteti a-si dori sa-mi spun si eu parerea despre echipa noastra.In primul rand sunt foarte dezamagita de seful nostru de echipa.nu contribuie cu nimic la concurs,si pe deasupra cand il intrebam de ce nu trimite nici macar un cadou pe cont ne ia la misto.De exemplu zice"da trimit uite acum cadou=) ''Chiar regret ca l-am ales sef de echipa.Oricum suntem pe ultimul loc nu mai avem nicio sansa,dar macar sa-si fi dat silinta daca tot a ales sa participe la concurs.Toti concurentii ajuta la cont numai andrew nu.Imi cer scuze daca se simte jignit,sau daca am gresit unde am afisat.:(
     
    _Chihuahua_, mariasamoila16 și Margo15 apreciază asta.
  14. mariasamoila16

    mariasamoila16 Maestru forum

    Cristina, nu mai fi suparata, vor mai fi si alte concursuri si atunci ne vom alege cu atentie colegii
     
    _Chihuahua_, stef85600, Sirena11 și alți 3 apreciază asta.
  15. kris-ana80

    kris-ana80 Scriitor activ

    Buna. As avea o intrebare referitor la conturile de concurs. Putem da parola si altei persoane ca sa intre pe cont, sau este interzis?
     
    _Chihuahua_ apreciază asta.
  16. Me-Anna

    Me-Anna Guest

    Totalmente interzis .
     
    _Chihuahua_ apreciază asta.
  17. kris-ana80

    kris-ana80 Scriitor activ

    Multumesc Anna pt raspuns
     
    _Chihuahua_ și Me-Anna apreciază asta.
  18. Me-Anna

    Me-Anna Guest

    Extras din regulamentul de concurs :

    3. In postarea de inscriere in concurs a unei echipe, seful de echipa va preciza numele echipei si simbolul echipei (daca este cazul). Astfel, fiecarui concurent al fiecarei echipe i se va aloca un avatar si o semnatura, personalizate cu numele si simbolul alese. Pe perioada concursului, toti membrii echipei vor posta in forum pastrand avatarul si semnatura alocate. Dupa ce concursul se va declara inchis, toti concurentii vor fi obligati ca in termen de maxim 3 zile sa isi schimbe avatarul si semnatura;
     
    _Chihuahua_ apreciază asta.
  19. cristina9400

    cristina9400 Junior Expert

    Si daca de exemplu seful de echipa nu mai joaca si nu ne mai raspunde la mesaje pana la finalul concursului si nici nu doreste sa faca poza pentru aflarea nivelului noi ce vom face?cine va face poza de final daca seful nu e de gasit?
     
    _Chihuahua_ apreciază asta.
  20. Me-Anna

    Me-Anna Guest

    Cristina , asta este strict problema voastra . De organizare .
    Pe de alta parte , un coechipier a postat pe forum nerespectand regulamentul , ceea ce duce la descalificarea echipei voastre .
     
    marcela_f69 și _Chihuahua_ apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.