Concurs Infruntarea fermierilor - Unica tema de discutii

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 24 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Felicitari tuturor participantilor la acest concurs si Felicitari speciale 8) echipei castigatoare !
     
    Fabinica, Aaaaa, castanilor și alți 7 apreciază asta.
  2. gabir16

    gabir16 Junior Expert

    Buna Seara !
    Vreau sa adresez sincere felicitari castigatorilor (Phoenix - chiar ati renascut din propria cenusa cand toti va credeau epuizati), dar si tuturor celor care au avut curajul sa participe si sa.
    Dupa 50 de luni de Farmerama acest concurs mi-a adus adrenalina care scutura monotonia
    Consider cel mai mare castig participarea in acest concurs si chiar sunt un mare castigator cu noi prieteni
    Am descoperit o echipa minunata dispusa sa lupte si sa spere pana in ultima clipa, pe care sper sa o revad implicata din nou in astfel de lupte (Multumim BP pentru experienta oferita)

    Mii de multumiri membrilor devotati ai echpei Win*Win:

    rodiq$*
    diannna_myky
    -kosty66-
    gicahrean
     
    Fabinica, Aaaaa, castanilor și alți 8 apreciază asta.
  3. -MONA2010-

    -MONA2010- Novice forum

    Felicitari Phoenix.80! A fost un concurs foarte frumos si antrenant!
     
    Fabinica, Aaaaa, castanilor și alți 7 apreciază asta.
  4. gicahrean

    gicahrean Scriitor în devenire

    Sincere felicitari cistigatorilor
    multumesc colegilor din echipa Win*Win
     
    Fabinica, Aaaaa, castanilor și alți 7 apreciază asta.
  5. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Felicit toate echipele ,e frumos sa duci un lucru pana la capat,ca e ın bine sau rau(aşa gandesc eu )ın tot ce s-a facut şi se face se caştiga experienta .Numai bine tuturor şi succes ın viitoarele concursuri..ın care ,sigur ,eu nu voi lipsi :D.
     
    Fabinica, Aaaaa, castanilor și alți 6 apreciază asta.
  6. -ingerik-

    -ingerik- Scriitor activ

    Felicitări și aplauze merită toate echipele, dar trâmbițe:music:, șampanie și tort ne servesc doar câștigătorii! Respectele mele pentru munca depusă și forța de a fi o echipă! HAI NOROC și FELICITĂRI! Toate cele bune și spor la cheltuit premiile :p;)!
     
    Fabinica, Aaaaa, castanilor și alți 5 apreciază asta.
  7. Fabinica

    Fabinica Locuitor permanent

    Buna dimineata tuturor.
    Intradevar, un concurs care ne-a oferit 100 % ceea ce am asteptat de la el.
    M-am tot gandit care ar fi cuvantul potrivit pentru a definii acest concurs. Ar fi cateva: frumos, extraordinat, antrenant, deosebit ...
    Cred totusi ca nici unul nu sintetizeaza ceea ce am a fost in aceste 2 saptamani asa cum ar face-o cuvantul : MULTUMESC.
    Multumesc celui care a avut idea acestui concurs.
    Multumesc echipei Farmerama, pentru cum a gandit si a organizat acest concurs si pentru munca depusa.
    Multumesc celor care au fost langa noi pe parcursul concursului si ne-au sustinut.
    Multumesc tuturor echipelor participante pentru ca au facut din acest concurs unul deosebit.
    Multumesc ... da, acesta este este cuvantul care ar caracteriza acest concurs.
    Hehehe, pe voi dragi mei colegi nu v-am mentionat (inca).
    Special, v-am lasat la urma.
    Pentru voi, imi este greu sa gasesc un singur cuvant care sa poata sa exprime tot ce a fost in aceste 2 saptamani.
    Pentru voi 4 dragilor am un mare si sincer : "multumesc". Pentru tot si pentru toate dar in primul rand pentru cine si ceea ce sunteti: 4 caractere, 4 forte, 4 suflete deosebite, 4 oameni minunati pe care am avut deosebita placere sa-i cunosc.
    PS - sampania e la rece inca :)
    Cu respect ...
     
    _Chihuahua_, Aaaaa, lorentonton și alți 12 apreciază asta.
  8. Stefy

    Stefy De-al casei

    Felicitari tuturor participantilor la concurs si mai ales castigatorilor , ati dat dovada ca ati fost o adevarata echipa .
     
    Fabinica, Aaaaa, trancesound și alți 3 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.