Concurs Infruntarea fermierilor - Unica tema de discutii

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 24 Ian 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -anku-

    -anku- Novice forum

    Daca un id nu e scris corect, adica lipseste 1 in fata e descalificata echipa?
     
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu. La care participant? Editam noi postarea.
     
    Vladut și _Chihuahua_ apreciază asta.
  3. -anku-

    -anku- Novice forum

    la echipa fermierii veseli, user Gyolibera lipseste 1 din fata id-ului.. Multumesc!
     
  4. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Modificat cu succes ! Asa e bine ?
     
    _Chihuahua_ apreciază asta.
  5. Aleksa

    Aleksa Pretendent

    Si noi de ce am fost descalificati? Fermierii harnici
     
  6. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

     
    _Chihuahua_ apreciază asta.
  7. Aleksa

    Aleksa Pretendent

    Sa inteleg ca un fermier din echipa mea, s-a inscris si in alta echipa?
     
  8. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Sau doi fermieri care utilizează aceeași conexiune. Mai multe nu putem spune.
     
    _Chihuahua_ apreciază asta.
  9. Aleksa

    Aleksa Pretendent

    Va multumesc pentru raspuns, o noapte placuta!
     
  10. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    La fel! Mult succes la alte competiții.
     
    H3ra și _Chihuahua_ apreciază asta.
  11. blackspace77

    blackspace77 Cunoscător forum

    imi cer scuze in aceasta postare coechipierilor echipei mele pe care se pare ca i am dezamagit, imi asum intreaga raspundere ptr descalificarea echipei,raman cu un gust amar dupa acesti ani de cand acest joc are un loc aparte in sufletul meu,probabil ca a sosit timpul sa fac o pauza acestui JOC !! FERMA este virusul care mi a creat multe satisfactii dar si destule probleme in cadrul familiei in toti acesti ani ,nu doresc sa ma victimizez, doar imi exprim starea mea actuala...marce,angi,cico,stefy..sper si imi doresc sa ramanem in continuare in aceleasi relatii de prietenie ...ma supun deciziei luate de moderatori si daca am incalcat vreo regula blocarea contului meu...succes celor ramasi in competitie!!
     
    Modificat ultima dată: 31 Ian 2015
    pisitani, H3ra, mihaelaiuhas și alți 2 apreciază asta.
  12. cociumbaka

    cociumbaka Novice forum



    multumesc mult nikolae28. e bine

    NU ESTE VALABILA INTERDICTIA DE PUSHING...inseamna ca putem trimite cadouri de pe alt cont care foloseste acelasi ip? tin sa precizez ca acel cont nu participa la concurs

    (Aga): [​IMG]

    de aici sa inteleg ca da...?!?!?!?! multumesc pt raspuns :) :D
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 31 Ian 2015
    -steaua2009-, H3ra și veve47 apreciază asta.
  13. marydelnova

    marydelnova Avansat

    din ce citesc sa ma luminez mai rau intru in ceata si in capul meu toate noile informati se invart si ma zapacesc mai rau.
    problema mea este urmatoarea; eu si cumnatul meu jucam Farmerama de pe acelasi calculator dar cu adrese de email diferite.Intrbarea este el poate trimite cadouri echipei mele-mentionez numai eu m-am inscris intro echipa-dar vreau sa fiu sigura ca nu fac vreun pocinog sa-mi descalific echipa.
    multumesc anticipat de raspuns.
     
    H3ra apreciază asta.
  14. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Poate, dar nu echipei tale - adica membrilor echipei pe conturile personale, ci contului echipei.
     
    H3ra, -steaua2009-, VFreya și alți 2 apreciază asta.
  15. tolicuturicu

    tolicuturicu Novice forum

    Sunt șeful echipei wyxine și am următoarele întrebări:
    1. Avem voie să îl învecinăm pe wyxine cu conturile noastre?
    2. Avem voie să încercăm (în mod repetat) să îl dobândim pe wyxine ca ucenic pe conturile noastre în sistemul de mentorat?
    3. Avem voie să oferim avantaje (cadouri, produse meșteșugărești etc) altor persoane pentru ca acestea să ajute și ele pe wyxine?
    4. Avem voie să cumpărăm mamudele, combină, Premium etc pe contul wyxine?
    5. De fapt, avem voie să facem absolut orice ca să îl ajutăm pe wyxine? (nu vreau să dau amănunte aici pentru a nu da idei celorlalți)
    Dacă sunt totuși lucruri pe care nu avem voie să le facem pentru a ajuta contul wyxine, vă rog să le precizați, pentru a nu sta mereu cu frică că putem fi descalificați din cauză că am făcut ceva ce nu știm că nu este permis.
    Aștept un răspuns de la un moderator care se ocupă de concurs.
    Mulțumesc.
     
  16. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    1-5 Da.
    4. Vă rugăm să țineți cont totuși că acest cont va fi blocat la finalul concursului.
    Contul de concurs nu are voie să trimită cadouri (nu ar fi normal să ajute un jucător, fiind un cont "pushat").
     
    _Chihuahua_ și tolicuturicu apreciază asta.
  17. cociumbaka

    cociumbaka Novice forum

    cineva din echipa mi-a sus ca trebuie sa punem la avatar simbolul albina ca daca nu suntem descalificati...dar acea albina, adica simbolul nu trebuie sa il primim pe e-mail de la administratori? si apoi pus la avatar?
     
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Avatarele si semnaturile vor fi create de noi si apoi oferite voua.
     
    cociumbaka apreciază asta.
  19. tolicuturicu

    tolicuturicu Novice forum

    În timpul concursului, o să avem posibilitatea să știm la ce nivel se află conturile celorlați concurenți, ca să știm dacă trebuie să tragem mai tare?
     
  20. Chronos

    Chronos Guest

    Nu. Acest lucru va ramane necunoscut. Noi nu vom face publica, in timpul concursului, evolutia echipelor.
     
    trancesound și marcela_f69 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.