Insula Bahamarama, Insula Comorii si Jungla - Unica tema de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 9 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. luminitzaalex

    luminitzaalex Novice forum

    adapostul de tucan il am deblocat dar nu apare la atelier k sa pot sa il extind
     
    malagambafane apreciază asta.
  2. bond_james

    bond_james Scriitor în devenire

    buna seara
    acum vreo cateva misiuni am castigat adapost de crabi si upgrad-ul rosu. L-am scos de pe baha acum la misiunea acesta si vreau sa-l pun innapoi dar nu mai merge. In inventar nu am decat upgrade rosu, pe care nu il pot pune.
     
    malagambafane apreciază asta.
  3. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna seara! Atelierul de Totemuri tiki a fost oferit ca recompensa in cadrul evenimentului Nebun dupa animale. Deocamdata, nu se poate face extinderea.
     
    matusam, EVE.violetta, -mamaleone și alți 2 apreciază asta.
  4. luminitzaalex

    luminitzaalex Novice forum

    ok multumesc pentru lamuririi
     
    malagambafane și Cruella apreciază asta.
  5. Chronos

    Chronos Guest

    Daca dadeai click pe extindere, acolo in postarea mea, ai fi vazut tutorialul eventului unde s-a castigat acel atelier. Dar daca nu ai dat, nu ai dat.;)
     
  6. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna seara! Daca esti sigura ca le-ai castigat pe amandoua, efectueaza o stergere de cookies si cache. Ar trebui sa apara.
     
    matusam, roliana57, EVE.violetta și alți 2 apreciază asta.
  7. bond_james

    bond_james Scriitor în devenire

    am sters cookies si cache dar nu apare. cele doua item-uri au fost la eventul nebun dupa animale unde s-a castigat mai intai bazinul de crabi si apoi upgrade-ul rosu

    gata, l-am gasit. era bagat in menageria baha......offff
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 6 Noi 2016
    malagambafane și Cruella apreciază asta.
  8. flores46

    flores46 Novice forum

    buna seara am intrebat si eu de unde se ia sau ce fel de pom produce mar de zahar nu mar de zahar rolina ci mar de zahar multumesc
     
    malagambafane apreciază asta.
  9. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna seara! Raspunsul il gasesti pe pagina anterioara.
     
    matusam, roliana57, Agro80 și alți 2 apreciază asta.
  10. lentzica_blue

    lentzica_blue Avansat

    Buna ziua,am deblocat de la templu eucaliptul,si vreau sa il cumpar,gasesc la complex dar numai arborele xxl!Intrebarea mea este daca cumpar xxl,primesc si baza?Multumesc,spor la farmerit tuturor)
     
    malagambafane apreciază asta.
  11. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Buna ziua !

    La complex gasesti doar oferta actuala. Ca sa cumperi pomul normal, cand esti in Insula, click pe cosuletul cel rosu de la meniul din stanga, apoi click pe pom. Vei fi directionata catre magazin de unde poti cumpara ce vrei.
     
    matusam, malagambafane și roliana57 apreciază asta.
  12. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Buna dimineata !

    Multumesc pentru noile implementari. Numarul de banane pe care a trebuit sa-l platesc pentru achizitioanrea noilor plante, pomisori si adapostul Koala nu a fost mare si nici pretul la magazin nu e exagerat. Noile misiuni deasemeni sunt binevenite.
    Spor sa avem !
     
    dulcica1970, lucapadu1, -mamaleone și alți 5 apreciază asta.
  13. evasilyana

    evasilyana Începător forum

    buna ziua , de unde pot lua sau cum pot produce hrana pt koala ?multumesc
     
    lucapadu1, malagambafane și roliana57 apreciază asta.
  14. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Ai nevoie de 3 fructe de eucalipt pentru o unitate de hrana. Ideal ar fi sa deblochezi/cumperi si arborele. Daca nu ai posibilitatea...poti incerca la piata...dar, probabil ca, va fi scumpa sau inexistenta, deocamdata.
     
    dulcica1970, lucapadu1, pinok86 și alți 2 apreciază asta.
  15. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Nu cred ca voi ajunge vreodata sa activez tot din templu....prea multe banane sunt necesare si multe milioane de puncte ca sa pot trece un nivel in Baha sa iau cele 5 banane aurii...ma intreb ce face unul cu nivel mai mic...personal imi trebuiau citeva sute de banane sa deblochez ce mai aveam si au mai aparut si astea acum...deci,ori voi avea koala dar nu voi avea din ce sa fac hrana ptr el,ori voi avea vreun pom dar nu voi avea si pe celalalt ca sa pot termina vreo misiune la cooperativa sa iau reteta,etc....aiurea...nu sunt foarte incintata,sa stau vreo 2 ani ca sa deblochez tot.
     
    dulcica1970, lucapadu1, alexsilviu11 și alți 3 apreciază asta.
  16. evasilyana

    evasilyana Începător forum

    multumesc, am eucalipt, dar nu-mi apare tipul de hrana la moara sa-l produc
     
    lucapadu1, malagambafane și pinok86 apreciază asta.
  17. Agro80

    Agro80 Conte forum

    Trebuie deblocat si adapostul de koala de la Templu, camera 6. Necestita 20 banane aurite.
     
  18. evasilyana

    evasilyana Începător forum

    am deblocat adapostul ,am pus superhrana,dar nu am hrana de koala si nu pot produce la moara cu toate ca am si eucalipt!
     
    lucapadu1, malagambafane și pinok86 apreciază asta.
  19. sandokanlord

    sandokanlord Baron forum

    fructe de eucalipt ai?
     
  20. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Am luat toate plantele nou aparute ,pomii si adapostul de koala.83 de banane in total.Si ma bucur foarte mult ca au fost plasate in camere anterioare de templu si nu in camera noua care ar fi trebuit deblocata.

    Si la fel am zis si eu ca tine,kameliana,cand au aparut plantele si pomii din ultima camera (plumeria,langsat..).
    Dar daca participi la toate eventurile si esti activ zilnic pe joc,se pot lua toate in timp nu prea lung.Sunt eventuri si misiuni care ne dau puncte baharama si banane aurite.

    Deci nu-ti pierde speranta,intra zilnic si ai sa vezi ca ai sa te bucuri in curand de noutati :)

    Acum daca ni s-ar mai da macar cate un teren in plus(baharama+ferma) ,ar fi minunat:)
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.