Insula Bahamarama, Insula Comorii si Jungla - Unica tema de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 9 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Cat

    Cat Board Administrator Team Farmerama RO

    La moara pentru hrana animalelor de pe insula selectezi sectiunea Toate si vei gasi cu siguranta si optiunea pentru producerea hranei pentru koala.
     
    davidsiirina08, dulcica1970, matusam și alți 5 apreciază asta.
  2. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Nu situ unde se incadreaza correct aceasta intrebare ,dar are legatura cu insula,,, Azi am primit un mesaj informativ pe ferma in care scria ca : contul meu a fost creditat cu 2 banane aurii ,,,bananele sau contorizat , stie cineva ce /de unde cu ce ocazie ? Sa intreb la suport ?
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  3. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Unii jucatori care au deblocat noile statui imediat dupa aparitie, au platit cu 2 banane aurii in plus. Acestea au fost returnate azi.
     
    donnadmn, matusam, llyillyi și alți 3 apreciază asta.
  4. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Aha ,,, multumesc de raspuns !
     
    llyillyi, flufly69, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  5. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    Legat de noile implementari, eu nu gasesc misiunile "Regula de doi" si "Probleme gazoase".
     
    donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  6. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Daca ai fi postat in topicul corect, ACESTA, ai fi citit ca aceste misiuni au legatura cu nivelul la mestesuguri si cu statuile deblocate. :)
     
    yocoama, roliana57, donnadmn și alți 2 apreciază asta.
  7. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    Va rog sa stergeti sau sa mutati postarea, o sa caut raspunsurile in acel topic. Va multumesc frumos!
     
  8. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Nu o mutam, o lasam pentru altii care vor dori sa posteze aici in legatura cu aceasta problema. :p
     
  9. Danyella

    Danyella Avansat

    unde este jungla?? trebuie deblocata????
     
    malagambafane apreciază asta.
  10. roliana57

    roliana57 Legendă vie

  11. Danyella

    Danyella Avansat

    davidsiirina08, malagambafane și roliana57 apreciază asta.
  12. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    La FAQ joc, seminterie Bahamarama, in tabelul actualizat de curand, Physalis cu Habanero au fost inversate. Habanero se afla in camera 10 si nu in 6, iar Physalis statuia este in camera 6 si nu in 10.
     
    malagambafane și roliana57 apreciază asta.
  13. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Rezolvat, mulțumim!
     
  14. sambucus1970

    sambucus1970 Novice forum

    Nu stiu daca postez unde trebuie dar nu am gasit in faq joc despre tiki totemuri. Le am in inventar in baharama dar nu le pot amplasa si nici hrana nu stiu de unde se prepara. Va rog sa ma ajutati. Multumesc.
     
    malagambafane apreciază asta.
  15. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

  16. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Buna ziua. Pentru ca aveam adunate peste 250 de banane aurii, azi am decis sa fac o "nebunie" si sa deblochez noutati pentru insula. Printre altele, adapostul de Koala. Sigur, acum astept sa se coaca eucaliptul, dar asta e alta discutie. Vreau sa intreb daca din cele 6 stolere misterioase pe care le am, exista sansa sa primesc upgrade-uri de Koala? Multumesc.
     
    malagambafane apreciază asta.
  17. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Buna ziua !

    Koala nu iese din adaposturi misterioase. S-a deblocat de la Templul maimutelor iar upgrade-urile colorate, galben si oranj, se pot cumpara de la Magazinul de accesorii din insula, sectiunea animale.
     
    malagambafane și Veverita02 apreciază asta.
  18. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Multumesc. Si maimutele/camilele/panda au fost deblocate de la templu si acum primim upgrade-uri. Dar e OK. Am inteles.
     
    davidsiirina08, pinok86 și malagambafane apreciază asta.
  19. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Ultimul adăpost misterios pentru insulă a fost ”produs” în ianuarie, koala a apărut în martie. Misterioasele nu l-au cunoscut pe ursuleț.
     
    davidsiirina08, donnadmn, Veverita02 și alți 6 apreciază asta.
  20. Mihaela34

    Mihaela34 Începător forum

    buna ziua...am platit dimineata 10 banane aurite pt deblocarea habitat koala si nu sa deblocat...bananele mi le-a luat !!!
     
    donnadmn și malagambafane apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.