Insula Bahamarama, Insula Comorii si Jungla - Unica tema de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 9 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Shepherd

    Shepherd Guest

    Ai nevoie de 20 de banane aurii pentru a debloca Statuie habitat koala !
     
    matusam, donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  2. Mihaela34

    Mihaela34 Începător forum

    buna dimineata...am gresit eu in topic cand am scris ca am platit 10...stiti foarte bine ca daca nu ai suma necesara nu ti le ia...am platit 20 asa cum trebuia...doar ca nu sa deblocat habitatul...daca vreti puteti verifica...daca este asa greu de verificat nu mai luati in considerare ,,plangerea,,mea...voi munci si voi strange din nou cele 20 banane aurii...doar ca nu e corect!!!
     
    donnadmn și malagambafane apreciază asta.
  3. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    La fel de bine stim ca nu se "iau" bananele fara sa ti se dea ceea ce ai platit cu ele. ;) Depinde ce ai platit...
    In forum nu se fac verificari. Poti trimite tichet la Suport pentru verificarea contului. :)
     
    marcela_f69, Shepherd, matusam și alți 4 apreciază asta.
  4. gace25

    gace25 Avansat

    Cum se poate face rost de adaposturile de crocodili si crabi? Imi amintesc de cel de crabi ca s-a castigat la un event parca? Merci de raspuns.
     
    malagambafane apreciază asta.
  5. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

  6. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Puteti va rog sa-mi spuneti--bananele aurii pot fi folosite si la altceva , in afara de utilizarea lor pentru deblocarea runelor de la templul maimutei?
     
    StinckyRedneck, malagambafane și Shepherd apreciază asta.
  7. Shepherd

    Shepherd Guest

    Nu pot fi folosite pentru altceva.
    Aceste banane aurii sunt utilizate la Templul maimuței pentru a debloca camere și statui.
     
    matusam, malagambafane, _Agathon_ și alți 2 apreciază asta.
  8. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Multumesc
     
    malagambafane și Shepherd apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.