Iubirea, bat-o vina... - Evoluția

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 11 Feb 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. murat_anca

    murat_anca Locuitor permanent

    Am terminat si eu eventul.Voi continua sa ofer cadouri pana la final.Bafta tuturor!
     
  2. 01ruxi01

    01ruxi01 Pretendent

    Am terminat si eu eventul am obtinut destule premii.. ma declar multumita de acest ev.Voi continua sa ofer cadouri pana la final.Bafta tuturor!
     
  3. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Event finalizat, fara investii dar...cu utilizarea SC-lui aproape de limita.xD
    Felicitari celor ce au fost mai harnici si spor celor ce mai au pana la finalizare!
     
    Modificat ultima dată: 16 Feb 2016
  4. Miguel

    Miguel Scriitor activ

    Ziua buna fani FR,
    In sfarsit, cu o zi inainte de finalul eventului, termin toate sarcinile. Cu alte cuvinte, cine are broscute sa le moara :)

    [​IMG]
     
  5. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    In sfarsittt...si la mine toata lumea canta si danseaza iar distractia continua ;)
    [​IMG]

    La cat mai multe cadouri, tuturor!
    PS: am incercat sa economisesc o parte din SC...dar „gunoiul” mi-a papat cam multi gologani. In altceva nu am investit, exceptand donarile de la cooperativa pentru combina, pentru ca nu mai rezistam de una singura la „tractiune”:oops:
     
  6. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Event terminat, la mustata ca sa zic asa, m-am cam incurcat in calcule pana m-a dezmeticit sotul din dotare, l-am terminat amandoi, donam in continuare, bafta pe ultima suta de metri!
     
    tcmxxl1975, Chelsea_8888, iarina56 și alți 13 apreciază asta.
  7. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Buna dimineata !

    Final de event si la mine.
    Sunt multumita, cupoane combina diverse in numar destul de mare 8-9, tarte pinkie pie vreo 6, bani, PE, ghivece de flori si altele.
     
    murat_anca, EVE.violetta, petcu_cos și alți 12 apreciază asta.
  8. popik70

    popik70 General forum

    Event terminat si la mine pe ultima sutime. ms vecinei mele pt sustinere , dar si altor fermieri. i-as numi aici , dar nu stiu daca-mi este permis. va pupacesc :inlove:
     
  9. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    71040 plante divizibil cu 2368....30 recolte....18 puieti misteriosi....41 cupoane de 1h, 3h, - unul de 12h niciunul de 48h , 7 item-e bilantul unui event asemanator cu multe care au fost pana acum, este bine , voi primi dupa inchidere aprox. 450.000 PE pentru niste prajituri si buchete cumparate cu 200-300 GG !!! nu stiu cine si de ce le-a vandut ????...m-am oprit...tocmai am mai luat 20 bucati cu 250 GG !! , am folosit 4 terenuri si putin din al 5-ilea , unde nu m-am indurat sa indepartez item-ele , mai sunt 5 min. si verific in paralel si piata de buchete...este 450...scump....asteptam...am pe stoc acum 1814 prajituri si 954 buchete....mai sunt 4 minute...500 GG pretul la amandoua , in fine , s-a terminat , urmeaza 2 saptamani de relaxare cu ferma setata la 12h evident , o luna februarie in care am reusit sa depasesc 1000 SH stoc , nu am avut niciodata atata SH , mai exact 1018....final ...ora 15.00....pa
     
    Modificat ultima dată: 17 Feb 2016
    lucile71, вα∂вσу, murat_anca și alți 15 apreciază asta.
  10. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Bravooo....nu am atins performantele tale... dar am invatat ceva de la tine...valorificarea buchetelor si a prajiturilor pentru PE...Nu m-am gandit la asta..desi aveam resurse sa le produc...Bila neagra pentru mine. Felicitari!
     
    Modificat ultima dată: 17 Feb 2016
    matusam, вα∂вσу, murat_anca și alți 6 apreciază asta.
  11. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    buna. s-a terminat eventul. desi ca premii nu se compara cu carnavalul (nu cred ca va mai fi prea curand un event asemanator), premiile care le-am obtinut dintre toate premiile posibile m-au multumit. nu am prins niciunul din itemi in dublura, dar nu ma supar. daca nu am pierdut socoata vreunui premiu am facut 275 cadouri la animalute. exceptand cele 190 cadouri obligatorii pentru terminarea eventului restul de 95 cadouri suplimentare facute cadou au fost in marea majoritate cadouri delicioase.

    premiile care le-am obtinut din cele 275 cadouri au fost: 3 banane, 1 puiet gange, 1 cutie scule, 2 cupoane 48h, 1 cupon 12h, 3 cupoane 3h, 4 cupoane 1h, 38 SH, 50 SC, 40 suzi, 12 turbo, 3 chutney, 9 pinky, 9 ghiveci valentin, 5 cadouri delicioase, 12 cadouri florale, 287.000 PE (10x800, 12x4.000, 17x7.000, 7x10.000, 2x21.000), 354.400 PET (8x800, 30x4.000, 6x7.000, 6x10.000, 6x21.000) si 506.600 GG (12x800, 11x4.000, 21x7.000, 18x10.000, 6x21.000).

    am ramas pe stoc cu 5 panglici, 4 forme, 14 prajituri, 68 buchete, 6259 planta de event + toate parcelele pline cu planta de event.

    o zi buna tuturor. :)
     
    matusam, вα∂вσу, murat_anca și alți 7 apreciază asta.
  12. Ambra.

    Ambra. Împărat forum


    Bravo, nu vreau sa incasez un ban (eventual bani daca se ofera cineva), dar am o intrebare. Nu oferi ore de meditatii? Ma inscriu, in varianta ca nu-mi golesti total conturile.:)
     
    matusam, вα∂вσу, murat_anca și alți 12 apreciază asta.
  13. petcu_cos

    petcu_cos Expert forum

    event terminat si la mine! premiile destul de slabute PE,PET,GG multe tarte din care mai aveam vreo 300 si multe ghivece doar 2 cupoane de 12h si nici un puiet pt insula
     
  14. dadan

    dadan Oracol omniscient

    L-am terminat si eu.
    Initial am zis ca iau dor vrejul dar m-a prins ,,febra jocului,, si l-am terminat.
    Antrenant(desi am fost carcotas la inceput).
    Acum sa ne mai odihnim putin pana la o noua provocare:))
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.