Feedback Jocul luminilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 19 Iun 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 27 Iun 2019.
  1. Îmi place

    75,2%
  2. Mi-e indiferentă

    3,6%
  3. Nu-mi place

    21,2%
  1. Event finalizat. Mi a placut.
     
  2. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Ar trebui sa fie in Inventar, daca nu l-ai amplasat pe teren pana sa finalizezi eventul.
     
  3. ostrogot

    ostrogot Junior Expert

    Nu este si nu l am pus nicaieri ! Cred ca nu mi a fost dat !!! Imi pare rau pentru ca am muncit mult la acest event !
     
  4. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Dar oare ai verificat daca intr-adevar l-ai luat, daca ai livrat cele 4 Pudre parfumate ?
     
  5. ostrogot

    ostrogot Junior Expert

    Da , am verificat ! Nu e in inventar. Daca nu dadeam cele 4 pudre parfumate nu as fi putut sa iau linia de vrej !
     
    ioanagirl94, roliana57, Criselt și alți 3 apreciază asta.
  6. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Pai despre ce vorbim aici ? Despre Linia de vrej 2 care se poate lua cu 6 Pudre parfumate, nu 4 ? Sau despre itemul Altarul fermei misterioase care se poate lua cu 4 Pudre parfumate si care ziceai ca nu-l ai pentru ca, mai mult ca sigur, nu l-ai luat ?
     
    ioanagirl94, sandokanlord, MicuNicu și alți 4 apreciază asta.
  7. Maria71.

    Maria71. Începător forum

    Am terminat tot eventul, am depus peste tot ceea ce trebuie, si totusi nu am in inventar pentru vrej ALTARUL FERMEI MISTERIOASE. Desi am dat cele 4 Pudra Parfumata pentru el.
     
    ioanagirl94, Criselt, malagambafane și alți 2 apreciază asta.
  8. iulia64

    iulia64 Novice forum

    se pare ca din cauza pudrei nu pot termina eventul... se poate scurta timpul de 10 ore cat dureaza de facut o pudra cu ceva? ms felicitari celor ce l-au terminat
     
    ioanagirl94, MicuNicu, Criselt și alți 2 apreciază asta.
  9. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Faptul ca ai luat liniile de vrej nu inseamna neaparat ca ai terminat toate sarcinile. Linia de vrej de la sarcina 28, se poate obtine si fara sa deblochezi sarcina 26 - Altarul fermei misterioase. Te rog sa verifici daca ai deblocat sarcina 26. Daca verifici in tutorial, vei observa ca sarcina 26 nu conditioneaza nici o alta sarcina, in consecinta poti trece peste ea din neatentie.
     
  10. ostrogot

    ostrogot Junior Expert

    Ai avut dreptate ! A trebuit sa donez la sarcina 26 . nu am observt si eram convinsa ca era totul gata .va multumesc pentru ajutor!!
     
    ioanagirl94, Criselt, _Agathon_ și alți 5 apreciază asta.
  11. Adana71

    Adana71 Locuitor permanent

    Event finalizat!
     
    ioanagirl94, Criselt, davidsiirina08 și alți 2 apreciază asta.