Feedback La mulți ani, Farmerama!

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 17 Ian 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 26 Ian 2023.
  1. Îmi place

    10,7%
  2. Îmi este indiferent

    6,5%
  3. Nu-mi place

    82,8%
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul La mulți ani, Farmerama!. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    tcmxxl1975, victorashi, oni2012 și alți 8 apreciază asta.
  2. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    1. Nu este primul event, cu titlu pompos la care premiile nu sunt pe masura numelui. 2. Si nu este primul event la care se joaca utilizand 2 unitati de "produs". De ce se folosesc 2 unitati la care se cer 2 x 404 plante si nu 1 unitate de 808 plante???. Unde-i logica, habar n-am. Timp ar fi pentru ca la 40 de jocuri sunt necesare 26,6 recoltari normale adica cu chutney si apa, la 4 recoltari pe zi, max 7 zile. Din aceste motive votez "indiferent" si probabil voi lua vacanta cu ocazia acestei aniversari. SPOR
     
  3. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    Pentru 80 cutii ( 40 runde X 2) sunt necesare 32320 plante si 1760 drop. Vrejul e util in totalitate cand e si eventul " clar de luna"
     
    amy46, mara62, tcmxxl1975 și alți 18 apreciază asta.
  4. DW..

    DW.. Avansat

    Conacul bantuit e deschis permanent iar pe terenurile arabile care se deschid doar la "clar de luna "nu ai cum sa pui item-uri
     
    amy46, mara62, tcmxxl1975 și alți 19 apreciază asta.
  5. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Linie de vrej foarte slaba, un Shop total neofertant, iar din premiile secundare, interesanta doar cutia Piccolo. E ca si cum ar fi ziua ta de nastere, iar musafirii ti-ar aduce cadou o pereche de sosete...
     
    amy46, DANNYELA, Carolll72 și alți 34 apreciază asta.
  6. Adynicolae

    Adynicolae Scriitor activ

    Un event foarte subțire eu zic pas
     
    amy46, mara62, marcela_f69 și alți 23 apreciază asta.
  7. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Il voi face doar pentru ca e aniversar, recompensele slabe rau!
     
    .cilivor1999., amy46, mara62 și alți 26 apreciază asta.
  8. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    Cam subtirel pentru o aniversare de 13 ani de fidelitate.Asteptam ceva mai cu sampanie,poc-poc adica ceva care sa nu insemne doar o mare cantitate de plante.



    Subscriu parerilor "Claudiei" si ale lui "Popic70".Evolutie proasta si frustranta dar,cum speranta moare ultima voi continua jocul.




     
    Modificat ultima dată: 20 Ian 2023
    adriane45, amy46, mara62 și alți 27 apreciază asta.
  9. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Data de final a eventului a fost corectată acum în anunț și în tutorial.
     
  10. paulici_01

    paulici_01 Conte forum

    Buna seara , nu inteleg care sunt piesele de domino ? Sunt pricomigdalele ?
     
    amy46, mara62, tcmxxl1975 și alți 12 apreciază asta.
  11. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Da. Trebuie sa le asezam in asa fel incat in fiecare cutie pricomigdalele sa fie identice.

     
    amy46, paulici_01, tcmxxl1975 și alți 11 apreciază asta.
  12. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Nu fac eventul ptr. ca nu am nicio fereastra la moara si nu-mi convine sa sterg productiile incepute care au timp lung de producere...Succes celor care il fac..
     
    prettyioco, amy46, mara62 și alți 15 apreciază asta.
  13. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Vă rugăm să verificați din nou tutorialul eventului, s-a luat decizia realizării unor modificări la recompensele secundare - cele pe care le găsiți în tabel.​
     
    amy46, paulici_01, tcmxxl1975 și alți 9 apreciază asta.
  14. aida59

    aida59 Maestru forum

    Pentru a lua linia de vrej cu item avem nivoie de 610 stelute. La o runda daca avem noroc putem lua 20 stelute. Nu cred ca putem face plantele necesare fara bonusuri pe care unii dintre noi nu le avem. Intr-o zi putem face doar 4 runde......cred ca trbuia modificarea facuta la nr. de plante. O zi buna si poate pt un asemenea eveniment aniversar u pic de ingaduire. Multumesc
     
    amy46, mara62, bobmic50 și alți 18 apreciază asta.
  15. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    Drop 397. Spor la ferma.
     
    amy46, mara62, paulici_01 și alți 16 apreciază asta.
  16. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Maestru forum

    406 material de impachetat,spor sa avem!
     
    amy46, mara62, bobmic50 și alți 16 apreciază asta.
  17. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Idem , bafta !
     
    amy46, mara62, bobmic50 și alți 15 apreciază asta.
  18. vyyo5252

    vyyo5252 Expert forum

    404, succes,
     
    amy46, mara62, bobmic50 și alți 15 apreciază asta.
  19. katonamenyhart

    katonamenyhart Novice forum

    mai grav este ca nici nu contorizeaza corect stelutele .am 3 runde finalizate la timp si doar 40 monede stea.asta este,sa vedem ce surprize ne mai asteapta...
     
    prettyioco, amy46, mara62 și alți 14 apreciază asta.
  20. eni18

    eni18 Novice forum

    dezamagitor, nu se atribuie premiile numai stelutele, timpul este scurt pentru rezolvarea jocului si se mai si blocheaza,