Feedback La mulți ani, FARMERAMA !

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 24 Ian 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 4 Feb 2024.
  1. Îmi place

    59,5%
  2. Mi-e indiferent

    2,4%
  3. Nu-mi place

    38,0%
  1. irina_love200

    irina_love200 Împărat forum

    Event finalizat !
    Mult spor !
     
    MicuNicu, blackspace77, mariuta48 și alți 20 apreciază asta.
  2. Cronwell

    Cronwell Scriitor în devenire

    este incredibil cat de greu este de jucat, dureaza 10-15 min. pana rezolv o plansa! Asta din cauza ca tot se blocheaza. Intreg jocul nu merge, in vale nici nu are rost sa urc la ce se intampla.
     
    MicuNicu, blackspace77, mara62 și alți 20 apreciază asta.
  3. popik70

    popik70 General forum

    Este groaznic sa joci. Se invarte floarea aia si nu mai poti face nimic. Indiferent de cate ori te reloghezi sau stergi cache. Jocul a devenit un calvar.
     
    MicuNicu, alien1840, mara62 și alți 22 apreciază asta.
  4. dadan

    dadan Împărat forum

    Infiorator!Iti taie tot cheful.Am irosit un cupon pentru combina de 1 ora aiurea.Daca recoltezi cu mana nici nu vreau sa ma gandesc cat dureaza.Plansele le las la sfarsit ca poate va fi mai bine,desi daca apare si "clar de luna"...>:(
     
    MicuNicu, mariuta48, mara62 și alți 19 apreciază asta.
  5. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Un event aniversar si usor nu ar trebui sa ne dea atita bataie de cap si nervi.Am produs plantele cu chiu cu vai ca de.... trebuie sa te relogezi de nu stiu cite ori dar sa pot sa fac puzzeul nici vorba,am reusit decit sa finalizezi decit 2 din ele.Am avut si am rabdare de cind a inceput eventul sa se rezolve problemele dar a inceput sa fie foarte frustrant si enervant.:cry::cry:
     
  6. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Event finalizat.
    Spor tuturor fermierilor !
     
    GERAMA, MicuNicu, blackspace77 și alți 21 apreciază asta.
  7. Tudy

    Tudy Mare-maestru forum

    Event finalizat! Greu cu floricica, dar jocul cu puzzle frumusel!
     
    MicuNicu, blackspace77, mariuta48 și alți 19 apreciază asta.
  8. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Buna seara! La mine nu pot face puzzle-urile din cauza acelei floricele, nu imi ia nici o piesa.
     
    MicuNicu, mara62, malagambafane și alți 15 apreciază asta.
  9. dulcica1970

    dulcica1970 Supervizor forum

    LA MULTI ANI, FARMERAMA MEA DRAGA !!!!!! Dar nu asa, ca acum in zi de aniversare pentru tine !
    Am citit postarile voastre dragi fermieri, norocosi, sau ghinionisti asa ca mine !
    As fi vrut sa vin si sa ma distrez de ziua ta, dar se pare ca am reusit doar sa ma enervez de tot. Mi-am pierdut toate rabdarile privind floricica invartindu-se incontinuu. E frustrant sa vezi ca alti jucatori au si terminat eventul , iar tu sa nu reusesti sa faci macar un puzzel, desi am inceput odata cu ei ! Nu cred ca este corect ca unora sa le mearga jocul, iar altora nu ! Pierdem resurse, ne consumam, in loc sa ne relaxam !
    Pacat ca trebuie sa ne confruntam cu astfel de momente, mai ales in ceas aniversar ! Va rog dragi moderatori sa gasiti solutii....sau daca stiti ca vor fi probleme, amanati inceperea eventului pana la remedierea problemelor !
    Va doresc o seara fara nervi si pentru jocul nostru, un an cu eventuri frumoase, inspiratie si multe reusite !
     
    MicuNicu, blackspace77, mara62 și alți 33 apreciază asta.
  10. mimi***

    mimi*** Maniac forum

    Nici eu nu pot face nimic.....nu mai am rabdare e foarte enervant...pacat nu asa trebuia sarbatorita Farmerama...La multi ani si cu cat mai multe eventuri captivante si reusite...
     
    MicuNicu, mariuta48, mara62 și alți 26 apreciază asta.
  11. romaniaTL11

    romaniaTL11 Începător forum

    La multi ani !!! Farmerama
     
    MicuNicu, mariuta48, mara62 și alți 15 apreciază asta.
  12. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Eventul acesta mi-a testat rabdarea si nervii. Nu-ti inchipui ca la mine a mers altfel decat la ceilalti: la fiecare schimbare de teren am inchis, am curatat cach-ul si deschis jocul; la fiecare 3 piese de puzzle am urmat aceesi procedura inchis, curatat si deschis. Cand nu a mers pe Chrome am trecut pe Edge. Pe client am incercat si nu a mers. Pana si roata se bloca dupa 2 -3 rotiri. Si pentru ca m-am enervat atat de mult nu am putut dormi si probabil ca de aceea am terminat mai repede. M-a ajutat si 1 Jack si +100% de la roata. Iar dupa ce am terminat a venit si compensatia. La ce mai ma ajuta oare? O seara frumoasa si multa, multa rabdare! Si La Multi Ani Farmerama!
     
    blackspace77, mara62, luciana1949 și alți 25 apreciază asta.
  13. -jenitrandafir-

    -jenitrandafir- Pretendent

    un ajutor bine-venit!!multumim!!
     
    MicuNicu, -iulia1992-, mara62 și alți 19 apreciază asta.
  14. stoiantudorel

    stoiantudorel Comandant forum

    Buna seara
    La multi ani FARMERAMA!!!
    Aproape la toti merge greu jocul sigur iar este atac cibernetic pe seiverele de joc, Desi era un eneniment frumos pe care urma sa il joc am zis pas din prima zi de event.Sper sa prelungeasca eventul sa poata inchide eventul toti care vor sa il faca,si asteptam si un pachet compensator care tine cont si de milioanele de puncte pierdute din cauza problemelor de logare.
     
    -iulia1992-, mariuta48, mara62 și alți 20 apreciază asta.
  15. love_graffiti

    love_graffiti De-al casei

    Frustrant!!!
    La multi ani, Farmerama!
     
  16. vyyo5252

    vyyo5252 Mogul forum

    La multi ani farmerama, macar atat sa pot spune, acum catva timp am citit pe forum german ca vor fi probleme cred ca se putea amana,
     
    blackspace77, -iulia1992-, mara62 și alți 15 apreciază asta.
  17. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Ne pare rau pentru problemele avute la accesarea jocului, ne-am confruntat si noi cu ele, dar am primit asigurari ca se lucreaza pentru remedierea lor cat mai curand posibil.
    Pentru inceput, o mica compensatie a aparut astazi pe neasteptate, 8 cutii aniversare.
    In momentul in care vom avea mai multe informatii oficiale, va vom anunta.
    Va multumim pentru intelegere si rabdare.
    La multi ani, Farmerama!
     
  18. fabian201070

    fabian201070 Avansat

    am facut 22 puzzle fara nici o intrerupere,fara floricica de care se plang majoritatea,a mers fara intreruperi sau relogari,il termin maine din lipsa de drop
     
    blackspace77, -iulia1992-, mara62 și alți 14 apreciază asta.
  19. pistrui_andrada

    pistrui_andrada Novice forum

    Buna dimineta, dragi fermieri! Nu stiu, ce simtiti voi, dar pentru mine acest joc este cel mai mare test al rabdarii. Joc de dragul jocului, pentru ca joc de la inceputul lui cu o mica pauza, pe care am avut-o din cauza serviciului, dar am revenit de cativa ani si imi place sa joc.Trebuia sa fie un joc frumos acesta aniversar, dar e cumplit, nu poti recolta, nu poti planta si cel mai greu e sa pui piese de puzzle, dupa doua-trei piese sunt obligata, sa ma reloghez. Spor ,tuturor, dar mai ales rabdare maxima!
     
    MicuNicu, blackspace77, -iulia1992- și alți 19 apreciază asta.
  20. pedrutu

    pedrutu Scriitor în devenire

    Asa o fi, daca poti sa accesezi jocul.
    Azi am reusit doar sa seman o plansa, si la a doua "floricica" se invarte la 88%
    Felicitari Farmerama, un event asa (ne)reusit chiar ca este o premiera demna de aniversare