Feedback La mulți ani, FARMERAMA !

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 24 Ian 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 4 Feb 2024.
  1. Îmi place

    59,5%
  2. Mi-e indiferent

    2,4%
  3. Nu-mi place

    38,0%
  1. mariuss_borsann79

    mariuss_borsann79 Scriitor activ

    Din pacate o petrecere de aniversare nereusita din toate punctele de vedere. Acest joc trebuia sa fie o relaxare dar a devenit un test al rabdarii. Tot mai multe probleme cu jocul in ultimul an, se pierd resurse si timp pretios. Cu parere de rau inclin tot mai mult sa parasesc jocul dupa ani si ani ............. La multi ani!!!
     
    MicuNicu, blackspace77, -iulia1992- și alți 22 apreciază asta.
  2. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Haideti sa fim rezonabili. Nu ma pricep,dar sunt sigura ca programele astea nu se fac atat de usor. Nu imi place nici mie ca jocul merge asa. Dar sunt sigura ca se va rezolva in scurt timp. Sa nu uitam ca ,chiar daca s-au mai intamplat asemenea neplaceri,am fost recompensati generos de fiecare data. Deci,nu mai fiti suparati si aveti putintica rabdare.
     
  3. lianita79

    lianita79 Începător forum

    Si la mine jocul merge foarte greu, mereu trebuie sa-l inchid si sa revin, este supeeeerrr enervant dar......asta este ! Eventul imi place foarte mult, cu toate dificultatile din mersul jocului, iti pune mintea la contributie si chiar ca nu mai conteaza premiile ! Mi-as dori si pe viitor astfel de eventuri. Urez si eu La multi ani FARMERAMA si, cu bune, cu rele, sa continuam sa jucam acest joc minunat !
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 27 Ian 2024
    paulici_01, blackspace77, MicuNicu și alți 17 apreciază asta.
  4. Smarannda

    Smarannda Novice forum

    LA MULTI ANI FARMERAMA! Un joc frumos ,ce ma bucura de 7 ani!
     
    paulici_01, blackspace77, MicuNicu și alți 15 apreciază asta.
  5. alex_cnd

    alex_cnd Începător forum

    La multi ani FARMERAMA mea draga !
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 27 Ian 2024
    paulici_01, blackspace77, MicuNicu și alți 14 apreciază asta.
  6. harmoniy

    harmoniy Începător forum

    Astazi este prima zi cand am putut intra pe ferma, asteptam cu nerabdare sa inceapa eventul aniversar, economisisem resurse, rotatii,lazi de bonusuri, planta mare pentru drop si surpriza doua zile aproape am fost pe tusa, desi merge greu si azi sper sa recuperez! ar fi fost un event frumos daca nu ar fi debutat atat de nefericit ! La multi ani farmerara cu bune si cu greutati !
     
    paulici_01, blackspace77, MicuNicu și alți 15 apreciază asta.
  7. PauL_MC

    PauL_MC Scriitor activ

    Am încercat și la miezul nopții și în miezul zilei să fac evenimentul, nici după 20 de minute nu am putut așeza piesele. Cum pun o piesă se blochează jocul.
    Din păcate am consumat resurse să am pentru tot evenimentul, nu pot decât să sper că pe luni sau marți avem ceva update să se curețe un pic lag-ul. Sper să nu există evenimente viitoare cu puzzle.
     
  8. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    La mulți ani Farmerama!
    Să sperăm că-mi trec nervii, a fost (și continuă să fie) criminal la orice, de la cumpărat piața, la dat cadouri vecinilor, la moară, la reproduceri șamd... Totul cu "floricele", F5, ieșire-reintrare, tot ce mi-a trecut prin cap!
    Arunc ceva pe terenuri și închid jocul până mâine dimineața, sper la rezolvare până atunci!
    Poza:
    [​IMG]
     
    GERAMA, paulici_01, vinfiert și alți 31 apreciază asta.
  9. .Raluca06.

    .Raluca06. Analist forum

    La multi ani Farmerama!
    [​IMG]
     
    paulici_01, vinfiert, blackspace77 și alți 18 apreciază asta.
  10. fabian201070

    fabian201070 Avansat

    event terminat ,lejer fara stres,,,cred ca am avut un pic noroc
     
  11. SelenaX...

    SelenaX... Novice forum

    Am terminat eventul acum 2 zile, da, se misca greu, dar nu e nevoie sa va relogati de fiecare data cand se blocheaza jocul de event, adica plansele de puzzle. Cand va apare ca se incarca, un pic de rabdare si isi revine, fara sa va relogati. Mai grav e ca se blocheaza jocul la alte lucruri unde nu mai merge cu rabdare cum ar fi piata sau daca vrei sa faci schimbare la sloturi, acolo fara relogare nu merge.
     
  12. tudor5555

    tudor5555 Novice forum

    la multi ani farmerama
     
    GERAMA, paulici_01, blackspace77 și alți 13 apreciază asta.
  13. Georgel72

    Georgel72 Mare-maestru forum

    La multi ani, Farmerama!
    La multi ani sanatosi tuturor jucatorilor!
    Astazi cu greu am reusit sa fac plantele si sa rezolv 7puzzle-uri printre floricele si refresh-uri.Asteptam vremuri mai bune. Niciun pachet de recompense nu va putea aduce timpul pierdut inapoi si nu va sterge disconfortul creat.
    Sa speram ca acest joc va ajunge odata oaza de liniste ce s-ar dori a fi!
     
  14. LensDwayne

    LensDwayne Scriitor în devenire

    14 ani este o piatră de hotar importantă în viața oricărui om. Este momentul în care copilul devine adolescent și în care, la noi în țară, își dobândește identitatea, își face primul buletin.
    Doresc Farmeramei, ”copilul nostru de suflet”, Mulți Ani Fericiți, o dezvoltare armonioasă, cu eventuri de calitate, fără probleme de soft sau atacuri cibernetice, fără ”glumeți” sau ”haters”.
    Eventul în sine e superb, ador să rezolv puzzle-urile și nu am nici o problemă că nu am planșă de bază, păcat doar de timpii de așteptare și lag-urile care au enervat pe toată lumea...
    Să nu renunțăm, totuși, la speranță...
     
    eni18, paulici_01, dydyana97 și alți 26 apreciază asta.
  15. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Maestru forum

    La multi ani Farmerama,am terminat si eu cu mare greutate,ca toti jucatorii dealtfel,imi place mult sa fac puzzle dar foarte enervant a foat sa astept idupa acea floricira,am ramas cu plus de cutii!


    1
     
  16. RazvanAndrei

    RazvanAndrei Expert forum

    [​IMG]
     
    paulici_01, -iulia1992-, z.zoita și alți 24 apreciază asta.
  17. mara62

    mara62 Conte forum

    In sfarsit am finalizat eventul , sper sa nu mai vad acea floricica rotitoare . Eventul in sine a fost frumos. La Multi Ani Farmerama !
     
    paulici_01, -iulia1992-, z.zoita și alți 19 apreciază asta.
  18. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mogul forum

    Am terminat si eu! Am consumat toate rezervele de SC si suzy, mi-am modificat votul( imi place), A avut dreptate Nicolae! Primul puzzle e de speriat, al 2 lea, asa si asa, apoi devine distractiv! La multi ani Farmerama!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 28 Ian 2024
    victorashi, paulici_01, -iulia1992- și alți 14 apreciază asta.
  19. tudor5555

    tudor5555 Novice forum

    am terminat si eu cu greu dar am reusit
     
    dulcica1970, victorashi, paulici_01 și alți 14 apreciază asta.
  20. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Mda...M-am (jucat) rugat frumos, am marait ca un calugar budist, am inteles ca farmerama nu merge bine, dar cand esti si intr-o zona cu net slab chiar nu mai ai ce face. Mi-am schimbat votul, hai ca mi-a trecut:D

    La multi ani, Farmerama! Sa cresti mare, frumoasa si desteapta alaturi de cei dragi! :inlove:
    [​IMG] [​IMG]
     
    victorashi, tudor1966, paulici_01 și alți 24 apreciază asta.