LA MULTI ANI adria2!!!

Discuție în 'Runda de discuții' creată de donnadmn, 7 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    La multi ani cu sanatate si multe impliniri!!!xD
     
    [sara34], Ambra., tudor1966 și alți 5 apreciază asta.
  2. matusam

    matusam Legendă vie

    [​IMG]
     
    [sara34], Ambra., tudor1966 și alți 5 apreciază asta.
  3. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    La multi ani cu sanatate! Sa ai parte de multe bucurii si zambete, in fiecare zi!
     
    [sara34], Ambra., tudor1966 și alți 6 apreciază asta.
  4. adria2

    adria2 Maniac forum

    Multumesc pentru urari :inlove:... daca se vor implini urarile tale, voi ajunge matusalemica xDxDxD

    Multumesc pentru urari si pentru trandafirii superbi pe care mi-ai trimis :inlove::inlove::inlove:, dar de unde sti ca e ziua mea ? :oops:
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 7 Aug 2015
    [sara34], Ambra., tudor1966 și alți 5 apreciază asta.
  5. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    [sara34], Ambra., tudor1966 și alți 7 apreciază asta.
  6. adria2

    adria2 Maniac forum

    Multumesc pentru urari :inlove:, nu ma asteptam sa primesc atatea mesaje de ziua mea :D, nu am spus la nimeni...deci "teoria conspiratiei e inca valabila" xDxDxD

    waw, multumesc pentru urari si dedicatie.... iar cu aceasta ocazie anunt ca si maine e ziua mea xDxDxD
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 7 Aug 2015
    [sara34], Ambra., tudor1966 și alți 7 apreciază asta.
  7. -lacri-10

    -lacri-10 Ambasador forum

    La multi ani ! si din partea mea ,sa ti se indeplineasca toate dorintele si nu in ultimul rand sa ai sanatate si multa fericire !
     
    [sara34], naivreasastii, adria2 și alți 7 apreciază asta.
  8. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    LA multi si fericiti ani! Sanatate, noroc si oameni frumosi in suflet alaturi de tine!
     
    [sara34], naivreasastii, adria2 și alți 8 apreciază asta.
  9. tudor1966

    tudor1966 Împărat forum

    La multi ani, cu multa sanatate si impliniri in tot ce iti propui !
     
    [sara34], naivreasastii, roliana57 și alți 6 apreciază asta.
  10. neo

    neo Locuitor permanent

    la multi ani. si- atat
     
  11. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    La multi ani, sanatate, iubire, stima si respect din partea celor dragi. Realizarea scopurilor la infinit, impliniri frumoase. Sa ai parte doar de momente si clipe de neuitat, sa obtii ceea ce iti doresti cu adevarat caci doar aceasta este singura cale spre implinire, realizare si fericire!!!
     
    EVE.violetta, matusam, donnadmn și alți 4 apreciază asta.
  12. adria2

    adria2 Maniac forum

    Multumesc pentru urari:inlove:, frumos copac... imi place foarte mult, ce zici... facem schimb la urmatorul D&C xDxDxDiti dau un mar "ionatan" :p

    Multumesc mult :inlove::inlove::inlove:pentru urari, "sanatate " - de asta intradevar cam am nevoie:inlove:

    Multumesc pentru urari :inlove::inlove::inlove:, alaturi am doar pe fica mea si-un catel, amandoi cu un suflet mare:inlove:, si uite asa incet incet va spun totul despre mine xD

    Multumesc pentru urari :inlove::inlove::inlove:, acum imi propun sa joc la loterie :music:poate iau jack-potul xDxDxD

    Multumesc pentru urari :inlove::inlove::inlove:, caci restu' vine de la sine :D

    Multumesc pentru urari :inlove::inlove::inlove:, generoasa si poetica :), ca intotdeauna :inlove:
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 8 Aug 2015
    EVE.violetta, matusam, donnadmn și alți 4 apreciază asta.
  13. [sara34]

    [sara34] Avansat

    La multi multi multi multi multi multi... pfff la super multi ani Adria2! :)
    Fie ca tot ce iti doresti sa se indeplineasca ;)
     
    EVE.violetta, tudor1966, matusam și alți 3 apreciază asta.
  14. adria2

    adria2 Maniac forum

    Multumesc pentru urari:inlove::inlove::inlove:, sa dea al' de SUS sa te si auda:music:, ca-mi doresc cam multe xDxDxD
     
    [sara34], roliana57, donnadmn și alți 3 apreciază asta.
  15. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    La multi ani si din partea noastra ! Pana la urmatoarea petrecere aniversara ne retragem sa ne refacem fortele !
     
    donnadmn, EVE.violetta, [sara34] și alți 4 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.