La multi ani Agro 80!

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Confucius, 30 Mar 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. oxanapin

    oxanapin Scriitor în devenire

    La mulți ani !!!!
     
    Georgel72, AMMA72, EVE.violetta și alți 14 apreciază asta.
  2. H3ra

    H3ra De-al casei

    La multi ani fericiti ! iti doresc din toata inima [​IMG]
     
    Georgel72, AMMA72, EVE.violetta și alți 13 apreciază asta.
  3. _Chihuahua_

    _Chihuahua_ Profesionist forum

    [​IMG]

    Draga Agro, La Multi Ani !!!!
    Multa sanatate, fericire si noroc!​
     
    goldhe, Georgel72, AMMA72 și alți 14 apreciază asta.
  4. Agro80

    Agro80 Conte forum

    Dragii mei, va multumesc din suflet pentru urari si ganduri bune, pentru superbele poze, pentru timpul vostru acordat mie pentru a-mi insenina ziua. Mi-ati facut ziua mai frumoasa, am zambit azi si datorita voua. Sa traim fericiti cu toti, sanatosi si iubiti! Va pup, va imbratisez cu drag si inchin o cupa de sampanie cu gandul la voi.
    A voastra mereu Agro80! ♥♥♥
     
    lorentonton, goldhe, H3ra și alți 17 apreciază asta.
  5. Chronos

    Chronos Guest

    La multi ani sanatosi si din partea noastra.:D De ce oi rade eu ca AH1N1 la microscop, nici (pana azi) nu stiu. Dar stiu ca are francezul o vorba, imprumutata si de noi.

    Probabil la anul vei fi Agro79, pentru ca o data cu varsta, mai scazi in inaltime. Halal moderator, necioplit cu o jucatoare.:D Dar ce sa zic, sa iti pastrezi obiceiul.
    Deci, stimata jucatoare, La multi ani inca o data, sanatate cat sa poti da si altora, ca stiu ca o vei face, batai de inima, motive de a zambi, motive de a dragosti, motive de a iubi.

    Acum ca te-ai simtit bine, ca ai zambit, ca te-ai bucurat, este timpul sa iti strice Chronos seara, lasandu-ti o poza cu el, sa te lauzi la prieteni, ca ai poza cu el, fara autograf.


    [​IMG]

    Dupa o asa urare, am plecat la plimbare.

    La multi ani!

    PS: Am uitat sa precizez, ca ti-am inchis si topicul. Ma "feliciti" alta data.:D
     
    lorentonton, goldhe, Georgel72 și alți 16 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.