Feedback Locul de joacă pentru animalele de companie

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 24 Iul 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare actualizarea anunțată în 24 iulie?

Sondaj închis pe 7 Aug 2018.
  1. Îmi place

    92,5%
  2. Mi-e indiferent

    3,4%
  3. Nu-mi place

    4,1%
  1. theo_fermierul

    theo_fermierul Junior Expert

    Mega vot pozitiv un mare da BP!JOC demential de frumos si relaxant!ps:fabrica de baza jos palaria!
     
    -katnik-, malagambafane, gaboneza61 și alți 8 apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Cu ce ar ajuta dacă are efect doar pe terenurile pe care este amplasat? Mai bine am cere să se poată amplasa într-o rună, similar cupelor... și deja am cerut asta ;)
     
  3. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Buna ! Momentan, pe mine nu prea ma ajuta acest teren. Am amplasat doar 6 itemi. Probabil ca pe parcursul jocului o sa-l ocup mai eficient. O seara frumoasa !
     
    -katnik-, malagambafane, -iulia1992- și alți 9 apreciază asta.
  4. dariuss2000!

    dariuss2000! Profesionist forum

    buna .ma tot gindesc cum sa fac sa aflu care iteme le pot pune pe noul teren.e greu sa ma uit pe link-ul dat la fiecare item sa vad daca il pot pune sau nu.poate in momentul cind string punctele automat de la iteme sa vad care nu se string si asta sa fie rezolvarea.am puse doua,casa de iepure elice si ren zburator.mai vedem.
     
    -katnik-, malagambafane, -iulia1992- și alți 5 apreciază asta.
  5. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

     
    -katnik-, donnadmn, malagambafane și alți 6 apreciază asta.
  6. veve47

    veve47 Conte forum

    Buna ziua, inca nu m-am lamurit cum este cu itemul cel nou. Din cate vad , pentru inceput exista un singur item, cu doua posibilitati de upgrade, nu? In tabel apar pentru viitor mai multe fabrici, deci vor fi si alte itemuri de baza, de obtinut? Daca eu acum cumpar ambele optiuni de upgrade, una din ele va ramane activa pentru o viitoare fabrica si numai una pot activa acum? De aici confuzia mea si daca ma poate lamuri cineva va multumesc.
     
    -katnik-, donnadmn, malagambafane și alți 4 apreciază asta.
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Există un singur item care va avea cel puțin 100 upgrade-uri. Nu sunt prevăzute mai multe itemuri de bază.
     
    -katnik-, donnadmn, malagambafane și alți 5 apreciază asta.
  8. veve47

    veve47 Conte forum

    Deci fabrica de baza1...9 sunt upgrade-uri? Trebuie sa decid doar pentru una din variante? Multumesc.
     
    -katnik-, donnadmn, malagambafane și alți 4 apreciază asta.
  9. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Sunt nume ale itemului upgradat.
     
    Modificat ultima dată: 25 Iul 2018
    -katnik-, donnadmn, malagambafane și alți 5 apreciază asta.
  10. luciabara

    luciabara Locuitor permanent

    Oare ce se intampla ca mi-am pus cateva pet-uri pe campul de joaca si mi-au disparut toate?? :mad::mad::mad::mad:
     
    llyillyi, donnadmn, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  11. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu ne spui după un refresh sau curățarea browserului şi după o căutare în inventar?
     
    llyillyi, -katnik-, donnadmn și alți 5 apreciază asta.
  12. maxxy

    maxxy Rutinat

    pai na atunci speram ca se va rezolva :) nu stiam ca s-a cerut deja
     
    llyillyi, -katnik-, malagambafane și alți 4 apreciază asta.
  13. luciabara

    luciabara Locuitor permanent

    Fac un refresh..in inventar nu sunt
    Facut de toate ...inventar ,magazie...nimic
     
    llyillyi, -katnik-, donnadmn și alți 4 apreciază asta.
  14. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Atunci te poate lămuri serviciul suport unde au "dispărut". Cu ghilimele pentru că peturile nu dispar.
     
    llyillyi, -katnik-, donnadmn și alți 6 apreciază asta.
  15. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    Buna seara,
    noul pet buburuza are efect doar doar la recolte : plante pomi animale sau si la iteme....
    Nu am gasit unde specifica. Multumesc
     
    llyillyi, -katnik-, donnadmn și alți 4 apreciază asta.
  16. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna seara!
    Si la itemuri.
     
    matusam, llyillyi, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  17. pisitani

    pisitani Ambasador forum


    multumesc
     
    llyillyi, -katnik-, donnadmn și alți 6 apreciază asta.
  18. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Nu stiu unde ar trebui sa postez, dar am vazut ca cineva a postat ceva despre oul de buburuza, asa ca voi scrie aici. Va rog sa mutati postarea daca nu este ok ca scriu aici. Multumesc anticipat!

    As dori sa aflu mai multe informatii despre pachetele "Legenda fermei" si "Steaua fermei"
    Este vorba despre acelasi pachet, care pe langa alte surprize si bonusuri, ne da posibilitatea sa cumparam si un ou de buburuza in plus. Si saptamana trecuta s-a putut beneficia de un pachet la fel de avantajos si plin de surprize.
    Sunt nedumerita si as vrea sa stiu de unde vin aceste pachete si de ce nu sunt anuntate nicaieri?
    Pentru cat timp sunt valabile si de ce nu se afiseaza cronometrul, ca la toate ofertele?
    Si apoi, de ce nu pot beneficia toti jucatorii in mod egal de aceste pachete? Este frustrant pentru cei carora li s-a spus prin anunt oficial ca pot achizitiona un singur ou de buburuza, sa afle ca unii vecini au deja doua.
    Vor avea acces toti jucatorii la aceste pachete, de-a lungul timpului? (Eu cred cu tarie ca da)

    Gata! Ma opresc! Mai intreb maine....:inlove::D:D
     
    sudoku6, t_ina_e, llyillyi și alți 8 apreciază asta.
  19. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Vin de la dezvoltator și sunt oferte speciale, surpriză. Pentru că sunt surprize, nu sunt anunțate.
    În timp, vor fi oferite tuturor jucătorilor, cel puțin așa se intenționează.
     
    trancesound, megastar_58, llyillyi și alți 9 apreciază asta.
  20. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Multumesc!
     
    llyillyi, Criselt, donnadmn și alți 6 apreciază asta.