Feedback Locul de joacă pentru animalele de companie

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 24 Iul 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare actualizarea anunțată în 24 iulie?

Sondaj închis pe 7 Aug 2018.
  1. Îmi place

    92,5%
  2. Mi-e indiferent

    3,4%
  3. Nu-mi place

    4,1%
  1. stoiantudorel

    stoiantudorel Comandant forum

    Buna seara.
    Constat ca noul pet transformarea apartamentului pisicii castigat la roata party se recolteaza cu recoltatorul normal nu cu functia de recoltat peturile,este o eroare sau trebuie sa fim atenti la recoltare sa nu recoltam aiurea? Multumesc.
     
    zeepinkstar, dulcica1970, MicuNicu și alți 6 apreciază asta.
  2. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Este un item ”de tip”, dar nu chiar pet. Totuși, nu ar trebui să fie afectat de recoltatorul normal. Nu se știe însă când va fi corectat.
     
  3. stoiantudorel

    stoiantudorel Comandant forum

    multumesc.
     
    z.zoita, paulici_01, in.the.rain și alți 5 apreciază asta.
  4. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Buna dimineata.
    Am deblocat de la templu Ou de lenes si 2 upgrade-uri. Am pus Oul de lenes pe terenul de joaca, imi apar upgrade-urile in inventar, le pot plasa peste ou, imi apare "cortina" insa dupa cateva minute imi apar inapoi in inventar.
    Oare ce fac gresit?
    Multumesc !
     
  5. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Incearca sa iei cite un upgrade manual,nu cu combina si asteapta cite 1 min...adica pui celalalt upgrade peste ou doar dupa ce dispare cortina de la upgrade-ul pe care l-ai pus inainte.
     
  6. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Asa am făcut. Le pun pe rând, astept câteva minute, dispar din inventar, iar după refresh sunt din nou in inventar.
     
  7. tchupy

    tchupy Analist forum

    trebuie sa astepti 7 zile ca oul de lenes sa se coaca si sa devina "bungalou vulcan". up grade-urile se pun dupa asta, upgrade-urile sunt pentru bungalou.
     
    z.zoita, in.the.rain, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  8. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Aparent imi prind urechile in pet-urile de la Templu.
    Exista la Templu upgrade pentru ou de panda- Coliba din bambus?
    De la informatii de la PET link-ul ma duce la tutorial, unde am urmarit tot tabelul ala si nu vad upgrade-urile, am verificat si la templu si tot nu le vad. Poate vedeti mai bine ca mine si ma puteti ajuta. Multumesc !
     
    z.zoita, paulici_01, MicuNicu și alți 6 apreciază asta.
  9. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Unul e la misiunea proiectul Panda de la coop. Despre celelalte nu am gasit nici eu nimic, coliba mea de bambus e 5, deci ar mai trebui sa fie. Am mai gasit unul la un event din iulie 2019 Orasul Tiki.
     
    Modificat ultima dată: 7 Iun 2022
    z.zoita, paulici_01, zeepinkstar și alți 6 apreciază asta.
  10. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Au fost disponibile cândva, AICI este tutorialul eventului.
     
    -katnik-, in.the.rain, zeepinkstar și alți 5 apreciază asta.
  11. radubianca91

    radubianca91 De-al casei

    buna ziua , unde ma sfatuiti sa pun si eu cutiile piccolo tin sa mentionez ca am 21 la numar ?
     
    z.zoita, paulici_01, in.the.rain și alți 6 apreciază asta.
  12. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    In parc/far. Cu siguranța din atatea cutii o sa primești ceva item-uri bune și cu ocazia asta îți faci și curățenie acolo și îți înlocuiești cele cu punctaj mai mic. Eu le-am pus o data in Luminiș, dar nu aș mai repeta experiența :D
     
    z.zoita, stoiantudorel, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  13. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Daca ai deja nivelul 600 la insula, le poti pune in Coasta naufragiatilor sau Insula comorii
     
    valemnd158, z.zoita, MicuNicu și alți 5 apreciază asta.
  14. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Daca ai lvl 600 la insula si nu mai ai nevoie de PET eu cred ca este mai indicat sa le pui in parc/far pentru ca daca prinzi un ''Festivalul luminii'' sau ''Distractie la inot'' castigi mult mai multe PE !
     
  15. radubianca91

    radubianca91 De-al casei

    multumesc tuturor pentru ajutor
     
    paulici_01, valemnd158, cp58 și alți 5 apreciază asta.
  16. -Abramburica-

    -Abramburica- Scriitor activ