Feedback Mașina timpului

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 8 Apr 2026.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 16 Apr 2026.
  1. Îmi place

    72,9%
  2. Mi-e indiferent

    8,2%
  3. Nu-mi place

    18,8%
  1. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event termint , bafta !
     
    Agoma, bmw123bmw, celina_amarandei și alți 16 apreciază asta.
  2. fabian201070

    fabian201070 Expert forum

    event terminat si la mine
     
    Agoma, bmw123bmw, celina_amarandei și alți 14 apreciază asta.
  3. -katnik-

    -katnik- Baron forum

    Event finalizat , vot pozitiv , spor tuturor fermierilor !
     
    Agoma, ani.vajai, bmw123bmw și alți 18 apreciază asta.
  4. paulici_01

    paulici_01 Supervizor forum

    Hristos a inviat !
    Am terminat . Felicitari BP! Spor la treaba tuturor!
     
    Agoma, ani.vajai, bmw123bmw și alți 14 apreciază asta.
  5. vladutz1992

    vladutz1992 Scriitor activ

    Am terminat misiunile. Vot pozitiv, deși nu voi plasa itemele pe linia de vrej, nu merită. Bafta!
     
    Agoma, ani.vajai, -katnik- și alți 17 apreciază asta.
  6. mimi***

    mimi*** Împărat forum

    Final de event...vot pozitiv..
     
    in.the.rain, Agoma, paulici_01 și alți 15 apreciază asta.
  7. Razvy78

    Razvy78 Mogul forum

    Event finalizat,vot pozitiv
    [​IMG]
     
    in.the.rain, Agoma, paulici_01 și alți 10 apreciază asta.
  8. traian1971

    traian1971 Comisar forum

    gata si la mine!!
     
    in.the.rain, Agoma, paulici_01 și alți 10 apreciază asta.
  9. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Gata si la mine de ieri!
     
    in.the.rain, Agoma, paulici_01 și alți 6 apreciază asta.
  10. celina_amarandei

    celina_amarandei Duce forum

    Aseara am terminat si eu eventul, vot pozitiv.
     
    in.the.rain, malagambafane, Agoma și alți 4 apreciază asta.