Feedback Magia târgului de iarnă - misiuni weekend

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 16 Dec 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 4 Ian 2022.
  1. Îmi place

    80,2%
  2. Mi-e indiferent

    6,3%
  3. Nu-mi place

    13,5%
  1. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în acest topic pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la evenimentul Magia târgului de iarnă - misiuni de weekend. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul, sau pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Succes!
     
  2. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Toate ca toate, dar acum eu ce ma fac? xD Ca pe luminis aveam adaposturi ca am copiat de la intherain :inlove:.
    Si acum iar imi stric planul?
    Am zis ca nu mai fac misiuni in paralel? Mosule, am mintit, aia e, sa nu-mi aduci cadou !
    Am nevoie de item-urile alea... dar nu stiu zau cand mai fac si cozonaci si mancare de Craciun cu atatea eventuri :)


    Necesar :

    845 rozete de mar & rozete de portocala
    50 sirop de soc & betisoare de scortisoara
    28 mere glazurate & punci dulce de portocala
    113 boluri din sticla
     
    stiucarul, in.the.rain, valemnd158 și alți 12 apreciază asta.
  3. OanaMihaela

    OanaMihaela Cunoscător forum

    Fix cand ma intrebam cum voi trece peste sarbatori fara kg in plus.. Se pare ca o sa alerg contra-cronometru intre cele doua evenimente :oops: Thanks, I guess?

    In alta ordine de idei, sunt cateva premii care mi-au facut cu ochiul deci votul meu este unul pozitiv.

    @zeepinkstar nu este nevoie sa faci cozonaci, primesti 6 de la Misiunea 3 xD
     
    stiucarul, in.the.rain, valemnd158 și alți 13 apreciază asta.
  4. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Bine macar ca de revelion nu trebuie sa punem planta de event, se cere doar drop, deci se rezolva cu planta "lunga"... Si multi Howie... :p
    [​IMG]
    Cozonacii ingrasa, poti sa-i pastrezi, dar daca prisoseste vreo sarma sau purcelusul de lapte la protap, poti sa pui la posta rapida... :)

    Premiile din nefericire sunt atat de interesante, incat va trebui sa fac eventul. Sper sa nu uit sa NU recoltez vinerea dimineata Luminisul!
     
    Modificat ultima dată: 16 Dec 2021
    stiucarul, muschetarul, in.the.rain și alți 10 apreciază asta.
  5. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Da, cred ca mare ar fi necazul daca uiti xD.
    Eu trimit si mancare(prima varianta cu siguranta)... dar daca mai vad inca o poza, o sa-ti citesc postarile ca un pirat, cu un ochi acoperit ca vad ca se acutizeaza palpitatile.
    Eu sunt incantata si de premii si de oul Rudy :inlove:, mai ales ca am ajuns si eu la lvl 100 !!! (trebuia sa ma laud, zici ca am 202 Howie sau ceva de genul).
    In poza aia prefer sa cred ca is ceva plante verzi sau extraterestrii.. da cred ca sunt extraterestii care nu stiu sa puna piciorul pe ferma mea :cry:
     
    stiucarul, muschetarul, in.the.rain și alți 12 apreciază asta.
  6. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Este o poza gasita pe un forum de afara, eu nu am adunat mai mult de 20 pentru ca nu folosesc mai multi. Dar m-a amuzat poza prin faptul ca recolta doar Howie... :)
     
    stiucarul, in.the.rain, -katnik- și alți 9 apreciază asta.
  7. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Nici bine nu am pus menajeriile inapoi pe luminis pentru ingrasamint iar trebuie sa-l demolez.Cred ca cu eventurile suprapuse si multe o sa facem si Craciunul si Revelionul in fata calculatoarelor cit despre mincare si cozonaci cred ca le comandam ca timp de ele numai intre doua recoltari o sa avem.Dar daca premiile sint atractive si am prins febra fermieritului ce sa facem.MULT SPOR TUTUROR.
     
    stiucarul, in.the.rain, valemnd158 și alți 13 apreciază asta.
  8. OanaMihaela

    OanaMihaela Cunoscător forum

    Multi Howie? Doar daca ai tu un sac plin de ei si ne faci vizite pe 25 la miezul noptii :p
     
  9. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Vin cu drag, dar terminati cu prostia aia cu paharul de lapte pus pe pervaz pentru Mosu', ca nici mosul nu e minor (altfel n-ar veni dupa ora 24, nu?) si nici nu bea vreun om sanatos la minte lapte in noaptea de Craciun! :)
     
    muschetarul, zyf_laura, in.the.rain și alți 13 apreciază asta.
  10. OanaMihaela

    OanaMihaela Cunoscător forum

    In cazul asta vom pune cea de-a doua bautura preferata a mosului.. o sticla de Coca Cola :music: Doar nu o sa maneze sania dupa ce a consumat alcool ?! :eek:
     
    stiucarul, muschetarul, in.the.rain și alți 10 apreciază asta.
  11. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Sic transit gloria mundi...! :(
     
    stiucarul, muschetarul, in.the.rain și alți 10 apreciază asta.
  12. drsim

    drsim Novice forum

    buna ziua, era super sa oferiti la recompense ghimbir si camile, cerute la eventul mare, era un ajutor pentru noi cu lvl mai mic :oops:
     
    stiucarul, muschetarul, in.the.rain și alți 9 apreciază asta.
  13. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Si cine crezi ca ar mai fi facut eventul? :)
     
    stiucarul, muschetarul, in.the.rain și alți 10 apreciază asta.
  14. biencut_maria

    biencut_maria Novice forum

    Bună, spune și mie te rog cum fac rost de Howie ?
     
    stiucarul, oni2012, muschetarul și alți 7 apreciază asta.
  15. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    La D&C sau cand mai apar oferte de vanzare de la BP.
     
    stiucarul, oni2012, tcmxxl1975 și alți 8 apreciază asta.
  16. biencut_maria

    biencut_maria Novice forum

    Mulțumesc !!!
     
    oni2012, tcmxxl1975, in.the.rain și alți 7 apreciază asta.
  17. -CASSABLANKA-

    -CASSABLANKA- Scriitor în devenire

    Oul Rudy??? Nu am gasit aceasta recompensa la enent ,poate nu am vazut eu bine.....
     
    stiucarul, oni2012, tcmxxl1975 și alți 7 apreciază asta.
  18. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Se refera la oferta de achizitie pet, aparuta astazi...
     
    oni2012, tcmxxl1975, in.the.rain și alți 5 apreciază asta.
  19. -CASSABLANKA-

    -CASSABLANKA- Scriitor în devenire

    Multumesc frumos .
     
    oni2012, tcmxxl1975, in.the.rain și alți 6 apreciază asta.
  20. cp58

    cp58 Ambasador forum