Feedback Marea urmărire 2

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 24 Apr 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 2 Mai 2019.
  1. Imi place

    80 vot(uri)
    29,6%
  2. Mi-e indiferent

    19 vot(uri)
    7,0%
  3. Nu-mi place

    171 vot(uri)
    63,3%
  1. stiucarul

    stiucarul Demiurg forum

    81runde....7398pct....:cry:
     
  2. sandokanlord

    sandokanlord Baron forum

    Am luat linia de vrej ma declar multumit restul este bonus sunt 75 cu 6119
     
  3. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    81 runde - 7565 puncte
    Merg inainte (chiar dacă nu pana la victoria finala....) :music:
     
  4. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    82 de runde cu 8400 de puncte.Nici o sansa sa il pot termina din pacate.Clar vot negativ.
     
  5. yocoama

    yocoama General forum

    103/9300 scopul principal a fost atins,acum cat se mai poate.Daca dropul era bun se termina eventul asa s-a pierdut timp plantand pentru drop.Cand este drop nu este planta de event si invers,la fel ca int-un banc celebru;)
    Spor:)
     
    roliana57, stiucarul, georg2503 și alți 12 apreciază asta.
  6. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]
    Am reusit cu greu sa termin. Dropul a fost problema si de aceea am schimbat votul in unul negativ. In plus nu am avut noroc la roata decat la iaz de rate si colonie de biberi ambele galbene.
     
    amtinar, roliana57, pinok86 și alți 17 apreciază asta.
  7. ellyzagato

    ellyzagato Scriitor în devenire

    eu nu am reusit sa termin ,dar am dat vot pozitiv.
     
    amtinar, roliana57, MicuNicu și alți 12 apreciază asta.
  8. kiri2270

    kiri2270 Legendă vie

    [​IMG]

    ...final de zi, final de event cu multumiri speciale pentru zana mea buna;):) ...mult spor tuturor!​
     
    Modificat ultima dată: 30 Apr 2019
    CORINA-SONIA, popik70, amtinar și alți 17 apreciază asta.
  9. nycola70

    nycola70 Cunoscător forum

    Linia de vrej activata. Pentru mine s-a incheiat eventul.
    Spor celor care vor sa termine in intregime.
    Somn pufos !
     
    cosmincody, naivreasastii, cp58 și alți 20 apreciază asta.
  10. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    58 runde jucate si 4630 puncte.
    Sper sa reusesc sa joc 70 de runde pentru linia de vrej.
    Noapte buna!
     
    popescudana42, naivreasastii, cp58 și alți 11 apreciază asta.
  11. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Am 81 de runde jucate, linie de vrej activata. Pana diseara cand se termina eventul, probabil voi ajunge la 90 runde jucate. Stiam de la inceputul eventului ca nu-l voi termina, la roata, nu e nici o surpriza ca nu obtin nici un bonus, noaptea nu ma scol ... tinta a fost linia de vrej, deci ce mi-am propus, am obtinut.
     
    naivreasastii, cp58, ani.vajai și alți 12 apreciază asta.
  12. trancesound

    trancesound Junior Expert

    [​IMG]
    Ambitia e mare ca de fiecare data, ajutat de vreo 300 rotatii petrecere din care au iesit 3 bonusuri de 100% / 24 h si vreo 3 bonusuri la rotatii simple +1/6h, dar si doua zile de bonus de la Cadoul lui Jack.
    Apoi am folosit cam 1100 SH pentru lupe... am profitat si de BB! Concluzia: Un event plantat si cules dupa ceas, cu calcule si socoteli si cu ceva resurse serioase! Bafta tuturor....
     
    stoiantudorel, deea4u, adria2 și alți 14 apreciază asta.
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Buna tuturor. Am 92 runde/8005 puncte. Merg pana la sfarsit, adun ce se poate. Probabil ca o sa folosesc si +1 la plantele de event, premiile incep sa fie serioase. Nu termin integral, trebuiau eforturi serioase pentru asta. Din cate am observat, doar (conditii cumulate) posesorii de Cadouri ale lui Jack, tichete de petrecere (sute), resurse, si in acelasi timp si norocosi au terminat. E meritul lor, au facut eforturi pentru asta, tot respectul.
    Eu nu respect toate conditiile. Un pic de noroc am avut, dar din putine tichete, ceva resurse am folosit si eu la inceput, nu am scos imediat campurile mari dupa inmultire si am fortat cu SC 2 runde suplimentare, prinsesem +1 si nu era suficient timp saau resurse pentru parcele mici. In fine, am jucat fara presiune, dar si fara o placere deosebita sau ambitie, la ce si cat o iesi. Votul ramane indiferent, chiar daca probabil mai fac vreo 7-8 runde pana diseara, incerc sa ating 100, asa ca obiectiv personal. Spor celor care mai trag pe ultima suta, inca odata felicitari celor care au terminat 'obositorul', 'consumatorul', dar si 'recompensatorul' event.
     
  14. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Am luat linia de vrej ,deci asta conta pentru mine. Ca sa finalizez eventul nici nu poate fi vorba ,dar m-am impacat cu ideea .Pe viitor voi selecta doar eventurile care ma atrag ,nu voi mai pierde timp inutil !Ma voi axa pe vandutul si cumparatul de produse si ma voi pregati intens pentru TOP 3000.Succes ,dragi fermieri !
     
  15. yocoama

    yocoama General forum

    115/10495 chiar mai mult decat ma asteptam.Trebuie sa recunosc ca am prins 2bonusuri de +1s si unul de100%,in rest cules dupa ceas si atat.
     
    roliana57, stoiantudorel, Criselt și alți 10 apreciază asta.
  16. gabir16

    gabir16 Junior Expert

    Fara prea mult stres termin cu 74/9040 . Recunosc ca super media de 122 pct/runda se datoreaza integral fiicei mele care a jucat tot timpul numai pe gasit obiecte in 90 sec.
    Pana la urma toata lumea e multumita.
     
    roliana57, -iulia1992-, amy46 și alți 9 apreciază asta.
  17. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Inchei eventul cu 74 runde jucate, 6030 puncte acumulate, fara bonusuri si mare cheltuiala.
    Atat am putut!
    Felicitari tuturor!
     
    roliana57, -iulia1992-, amy46 și alți 7 apreciază asta.
  18. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    118 runde jucate ,9705 puncte . Pentru mine este final !
     
    roliana57, -iulia1992-, amy46 și alți 7 apreciază asta.
  19. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    120 runde = 11565 puncte (mi-au lipsit 5 puncte ca sa mai iau un premiu :cry:)

    Per total sunt multumita.
    Va doresc o seara linistita, ca de maine incepem sa „bagam” tevi xD
     
    roliana57, -iulia1992-, amy46 și alți 7 apreciază asta.
  20. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Uff!Am terminat partea stanga in ultimele 10 secunde de joc.In dreapta am facut 13100 de puncte.
    Ma declar multumita :)
     
    donnadmn, roliana57, -iulia1992- și alți 7 apreciază asta.