Feedback Marea urmărire III

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 10 Iul 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 24 Iul 2019.
  1. Îmi place

    59 vot(uri)
    32,8%
  2. Mi-e indiferent

    7 vot(uri)
    3,9%
  3. Nu-mi place

    114 vot(uri)
    63,3%
  1. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    In plus, mai ai si alte premii in MD, asa cum reiese din Tutorial.
     
    MicuNicu, amtinar, t_ina_e și alți 9 apreciază asta.
  2. sandokanlord

    sandokanlord Baron forum

    Vezi in partea dreapta la premii sunt la 151 dar trebuie mult mai multe runde jucate nu pot spune cate am jucat ca nu am tinut socoteala la toate
     
    MicuNicu, amtinar, t_ina_e și alți 8 apreciază asta.
  3. Multumesc Agathon, intre timp am gasit ce aveam nelamurit, celelalte premii in MM le-am cules deja. inca o data multumesc.
     
    MicuNicu, amtinar, t_ina_e și alți 10 apreciază asta.
  4. cp58

    cp58 Ambasador forum

  5. kiri2270

    kiri2270 Legendă vie


    [​IMG]
     
    pinok86, -iulia1992-, ioanagirl94 și alți 19 apreciază asta.
  6. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Nici eu nu cred ca reusesc sa-l termin, am 194 runde jucate pana in prezent, iar la puncte... e dramatic. Ei, si? Nu e nici o catastrofa, joc de placere, cand am timp si sunt multumita cu ce si cat am realizat. Lucrul sub tensiune, "la norma" ar distruge farmecul jocului, n-ar mai fi o relaxare.
     
    pinok86, Veverita02, -iulia1992- și alți 14 apreciază asta.
  7. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Dupa ce am alergat cat am reusit de tare dupa plante si drop, am prins doar 21 MM la alea trei lazi. Extrem de mult ma iubeste aleatorul pe mine! :(:(:( Stanga terminat,dreapta 25.665,habar nu am cat mai reusesc, oricum cam fara importanta.
     
    -iulia1992-, t_ina_e, Criselt și alți 11 apreciază asta.
  8. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Acum am ajuns la 231 runde jucate.
    Ma bucur ca voi putea face 235 de runde.:)
    Ce ma supara rau este ca nu am putut sa iau lazile de momeli, pentru a ma ajuta la celalalt event.
    Nu cred ca mai am sanse sa iau macar o lada care de fapt ar fi 3 Lăzi de momeli S dar sunt la distanta de 2.200 de puncte.
    Cu siguranta nu mai am cum sa ajung! :(
    Eu cultiv planta de event pana la final sa vad ce mai pot "ciupii" din premiile din dreapta.
    Felicitari tuturor jucatorilor!
     
  9. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    Am facut 222 runde, am plantele de event ca sa ajung la 235 runde si plante cu timo de coacere lung. Totul va depinde maine de cat drop obtin. Spor va doresc !
     
    -iulia1992-, alexsilviu11, t_ina_e și alți 8 apreciază asta.
  10. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Cu siguranta vei reusi! :)
    Daca esti la limita cauta solutii, ne poti spune ce se intampla, pentru a te ajuta!
    Mult spor tuturor!
     
    -iulia1992-, MicuNicu, alexsilviu11 și alți 5 apreciază asta.
  11. yocoama

    yocoama General forum

    [​IMG]
    Obiectiv finalizat,o seara cu noroc pentru cei ce vor culege maine;)
    Lazile mi-au adus 63 mm:D
     
    malagambafane, pinok86, trancesound și alți 12 apreciază asta.
  12. bobmic50

    bobmic50 Rutinat

    Felicitari ! pentru mine numai 27 mm.
     
    malagambafane, yocoama, ioanagirl94 și alți 6 apreciază asta.
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Am izbutit si eu in stanga, 236 runde. In dreapta...doar 22955 puncte. Mai sper sa ajung la momeli, la 23855, dar nu e garantat. Am primit ajutor de pe forum, drept care multumesc fara sa spun cui. Se stiu ei... Asta imi e puterea de joc, nivelul meu(151/390) precum si dropul atat imi permite. Felicitari tuturor celor care au muncit, chiar si celor care nu au obtinut cat si-au dorit, mai e implicat si 'aleatoriul'. Altadata poate ne ajuta si pe noi.
    Am sa raman la vot indiferent, eventul un pic cam lung si restrans la un singur teren, greu de facut o strategie.
     
    Modificat ultima dată: 23 Iul 2019
    malagambafane, pinok86, yocoama și alți 7 apreciază asta.
  14. popik70

    popik70 General forum

    Stanga terminat , dreapta , atat am reusit.

    [​IMG]
     
  15. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    t_ina_e iti multumesc pentru incurajare. La limita am terminat partea stanga. trebuie sa ma multumesc cu atat.
     
    cp58, donnadmn, amy46 și alți 8 apreciază asta.
  16. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Am facut si eu 191 de instrumente, am 19105 pc si tocmai am pus la facut la moara ultimele 4 instrumente. Sunt mai mult decat multumita de cat am reusit sa fac fara pic de stress. Tinta mea au fost cele 5 adaposturi Buline de la 170 si nu credeam ca o sa ajung nici la alea, asa ca cele 5 Paisley sunt super-bonus.
     
    t_ina_e, cp58, malagambafane și alți 10 apreciază asta.
  17. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Maestru forum

    Le-am uitat numarul rundelor jucate peste cele 235...dar mi-am atins scopul laditele cu MM care le iubesc..cele 3 laditie mi-au dat 129 de MM....am uitat sa precisez din adaposturile misterioasa BBuline. mi-a iesit mult doritul adapost Cincila pe care nu-laveam.
     
    t_ina_e, cp58, ioanagirl94 și alți 11 apreciază asta.
  18. trancesound

    trancesound Junior Expert

    Cam greu s-a lasat terminat acest event, dar cu ceva resurse si bonusuri de la Roata Norocului....:D:D:D
    [​IMG]
     
    t_ina_e, cp58, ioanagirl94 și alți 11 apreciază asta.
  19. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Cu mare placere!
    Eu am facut pana la urma 249 de runde si 21.310 puncte.
    Imi pare rau ca nu am facut macar 21.390, pentru a lua acele 3 Lăzi de momeli S.
    La acest event nu am luat 6 Lăzi de momeli S.
    Dificil!
     
    cp58, ioanagirl94, malagambafane și alți 6 apreciază asta.
  20. Criselt

    Criselt Legendă vie

    208 runde, 16520 puncte. Atat am reusit, si sunt multumita, tot ceea ce am realizat dupa linia de vrej e bonus.
     
    cp58, ioanagirl94, malagambafane și alți 11 apreciază asta.