Feedback Marea urmărire

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 29 Iun 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 6 Iul 2021.
  1. Îmi place

    38,8%
  2. Îmi este indiferent

    9,3%
  3. Nu-mi place

    51,9%
  1. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Pohta ce-am pohtit - cele 2 lazi Piccolo, sunt in inventar. Si-atat. Cu o medie de 98 puncte /joc, nu a avut rost sa continui si sa ma enervez ca nu se intampla nimic cand fac click inclusiv pe lupa. Asa incat am ramas pe stoc cu 150 de lupe. SPOR
     
  2. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Incearca in functie de programul tau sa le joci dimineata devreme sau seara/noaptea mai tarziu... Probabil ca serverele BP sunt supraincarcate in timpul zilei, se observa cand jocul se misca greu, nu are rost sa incerci atunci pentru ca vei fi frustrat...
    Eu inca mai lupt, sa vedem pana unde ajung... Poza:
    [​IMG]
     
  3. stiucarul

    stiucarul General forum

    89 stg ,,83 dr.
     
  4. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Dimineata devreme incep lucrul si noaptea tarziu sforai, nu am cum sa joc dupa cum ii liber sau nu serverul :))))))
     
    malagambafane, amy46, sclau8 și alți 12 apreciază asta.
  5. melinda19751

    melinda19751 Scriitor în devenire

    Jucate cele 90 runde stanga, de partea dreapta nu mai vorbim...:)
     
    malagambafane, amy46, dexter_bv și alți 12 apreciază asta.
  6. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    in sfarsit final de stanga si la mine.....da...90 runde evident....cutiile picollo la dospit.....festivalul luminii maine va avea prima recoltare.........practic imi intorc punctele cu un singur item.....media de dreapta 86 .... stiam si de aceea nu mi am mai batut capul si cu partea dreapta....nici aceste 90 runde nu au fost simple....nu am recoltat sub 6 plante pe parcela mica si maxim 9 am avut....investitie 110 suzy si 1200 super compost.....sa vedem ce noroc am la picollo , la cele din clar de luna am iesit bine....succes
    [​IMG]



    PS...
    umbreluta cu puncte si joblenul magic.....da...este ok....succes .... ne revedem la urmatorul event in ferma....la cel din insula voi incerca cu grupul de copii pana la alge....nu ma intereseaza linia vrej la 333 h .....din puietii misteriosi 1 x 10 super compost si 2 x 1 parfum.....
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 6 Iul 2021
    malagambafane, amy46, dexter_bv și alți 13 apreciază asta.
  7. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Rezolvat si eu din 207 runde cu o medie de 133.5/joc
     
    tcmxxl1975, -katnik-, malagambafane și alți 8 apreciază asta.
  8. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Terminat cele 90 de runde partea stinga evident pe ultimele zeci de minute partea dreapta nici nu merita mentionat.:(:(:(
     
    tcmxxl1975, -katnik-, malagambafane și alți 10 apreciază asta.
  9. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Inchei si eu campania... Puteam mai mult, dar pentru 2 cutii piccolo nu merita sa consum atat de multe resurse... Imi doream cuibul de pasare secretar, chiar am depasit putin... Roata a ajutat cu un singur 100%, bun si el, am mai cheltuit eu cate ceva din sura dintre bonusuri... In fine, poza:
    [​IMG]
     
    derby54, tcmxxl1975, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  10. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Terminat stanga, in dreapta de abia 10.620,nici macar jumatate! Vot negativ!!!!
     
    derby54, tcmxxl1975, -katnik- și alți 4 apreciază asta.
  11. irina_love200

    irina_love200 Împărat forum

    Event finalizat !
     
    derby54, davidsiirina08, tcmxxl1975 și alți 9 apreciază asta.
  12. ani.vajai

    ani.vajai Scriitor activ

    Un event care ptr mine aproape la fel de darnic si relaxant , din punct de vedere al dropului, ca si Regina..... .
    Dropul a fost f echilibrat, cu productia de plante su daca ai avut bafta la roata norocului, totul a mers frumos fara stres.De mult nu a mai fost sa-mi para rau ca se termina un event.
    Desi tin sa mentionez ca partea dreapta nu am terminat-o nici eu.Nu dispun de atitea resurse SC si restul.
    As mai vota o data "Imi place" multumim celor care l_au realizat!
     
    derby54, davidsiirina08, tcmxxl1975 și alți 8 apreciază asta.
  13. dexter_bv

    dexter_bv Scriitor activ

    Linie de vrej activata, atat s-a putut, sunt multumit.
    [​IMG]
     
    derby54, tcmxxl1975, MicuNicu și alți 8 apreciază asta.
  14. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]
     
    byby78, derby54, tcmxxl1975 și alți 9 apreciază asta.
  15. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Foarte dezamagita.... :((((
    Din lipsa de timp , termin eventul cu 89 de runde jucate :(
    Am avut peste 100 de tichete de petrecere si ce credeti?! Am primit un amarat de bonus +1 pt 6h :(.
    Daca nu aveam in sura un bonus de 100% nu reuseam sa fac nici cele 89 de runde pe care le-am facut... pacat :(
     
    derby54, davidsiirina08, mara62 și alți 9 apreciază asta.