Feedback Marea urmărire

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 7 Sep 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 15 Sep 2021.
  1. Îmi place

    32,8%
  2. Îmi este indiferent

    5,3%
  3. Nu-mi place

    61,8%
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în acest topic pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la evenimentul Marea urmărire. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul, sau pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Succes!
     
  2. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Un event pe placul meu destul de dificil cu premii si linie pe masura.De aia si votul meu este ca imi place.Spor tuturor.
     
    Modificat ultima dată: 7 Sep 2021
  3. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Tinta este prima lada piccolo cu tot ce este pana acolo sau poate.... :))
    Bafta
     
  4. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Un event care imi place...premii bune , provocare!!!
     
  5. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Linia e dezirabila, chiar grozava pentru "vanatorii de punctaj"... Dar pacat ca de la event la event premiile scad... Acum 2 ani au fost 2 copaci cu mm, acum un an cateva cutii piccolo, acum e doar 1... si 2 itemi care ar putea iesi oricum din piccolo... Dintre toate noutatile introduse, vad ca doar cucul alergator lipseste... Nu e rau ca ofera sansa sa ne mai rezolvam lipsurile, desi ma indoiesc ca e accesibil celor care chiar nu le-au putut obtine, avand in vedere dificultatea eventului, printre cele mai dificile si costisitoare din an!
    Dar raspund provocarii, fara tinte fixate, cu cat mai departe cu atat mai bine!
    Spor la treaba!
     
    Modificat ultima dată: 7 Sep 2021
  6. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Eventul meu preferat !
    Dupa o pauza lunga pot sa mi recuperez din lipsuri de la acest event !
    Spor la treaba fermieri!
     
  7. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Trei lazi de bonusuri si o cutie magica Piccolo, interesant! Un event dificil din cauza ca mi s-a facut din nou dor de mare si ma duc cateva zile, sa inchid stagiunea... :) Cu toate acestea, ma voi stradui sa-l termin, ca de fiecare data. Cu aceasta ocazie voi deschide si lazile de bonusuri acumulate de la eventul similar anterior si pana azi, care sper sa fie de mare ajutor in a finaliza fara prea mari batai de cap eventul. [​IMG]
    P.S. Hai la mareeee!!! :music:
     
    matusam, love_cakes, alexsilviu11 și alți 17 apreciază asta.
  8. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    pentru linia de vrej necesar 20.600 plante...18 recolte. pentru 90 runde 37.000 plante.
     
    paulici_01, goldhe, -Abramburica- și alți 8 apreciază asta.
  9. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Socoteste pentru 270-275 runde... Asta daca scot in jurul la 100 puncte pe medie, ca joc la diferente... iese 113300...si 7700 drop! In 6 zile si 8H...Mi-e frica sa fac media, clar imi trebuie ceva mai mult de 1000 drop pe zi... De plante mai vedem, sunt solutii!
     
    paulici_01, -Abramburica-, cp58 și alți 7 apreciază asta.
  10. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Cam asa si eu. Trebuie sa facem repede alea 120000 de plante, ca sa avem timp pentru drop. Bonus diamant de 200%, parcele confort si ce-o mai vrea doamna roata...
     
    paulici_01, -Abramburica-, cp58 și alți 7 apreciază asta.
  11. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    si merita acest consum de resurse???
     
  12. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Depinde cate resurse detii. Daca ai 15-20000 de SC, respectiv SC Suzy si stii ca oricum se refac din lazi resursele pana la urmatorul event major, atunci, pentru placerea jocului, merita din toate punctele de vedere sa consumi cate 5-6000 din fiecare fara sa-ti pese. Este o provocare destul de dificila, si, ca la orice provocare, este placut sa-ti demonstrezi ca poti.
     
  13. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    noroc cu lazile de demult, mai nou.... tot mai putine lazi. asa a fost si cu Jumbo, cine a prins, a prins, acum s-a banalizat si... Expresul
     
  14. mara62

    mara62 Conte forum

    Iar am inceput cu stangul, ma chinui de jumatate de ora sa intru, am cules vrejul si atat
     
    davidsiirina08, matusam, paulici_01 și alți 11 apreciază asta.
  15. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Incep cu :
    [​IMG]
     
    matusam, paulici_01, -iulia1992- și alți 7 apreciază asta.
  16. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Bravo voua! Eu inca nu pot culege vrejul, deci nu pot incepe... Desi ma chinui de la ora 15 sa intru, cand ajung la vrej nu mai functioneaza nimic...
     
    matusam, paulici_01, ani.vajai și alți 7 apreciază asta.
  17. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    583 zgura, 62 lupe si o caruta de nervi...
     
    davidsiirina08, matusam, paulici_01 și alți 9 apreciază asta.
  18. derby54

    derby54 Veteran Forum

    416 zgura si o gramada de nervi din cauza intirzierii,jocul nu merge ca lumea recoltatorul nici acum nu functioneaza numai manual nici nu am avut rabdare sa pun howie.Mult spor si rabdare tuturor
     
    davidsiirina08, matusam, paulici_01 și alți 10 apreciază asta.
  19. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Nici nu ma uit ce am adunat, dar mi-a sarit deja in ochi ca vrejul nu da 100% ca in tutorial, ci 50%...Sper ca de data asta sa se corecteze ce e afisat la vrej si nu ce s-a scris in tutorial... Oricum la nervii pe care mi i-am facut deja numai de controverse nu-mi arde...
    Ps... M-am uitat si eu ,517 zguri si 76 lupe, am avut 2 campuri cu pomi si unul cu hortensii...
     
    matusam, paulici_01, ani.vajai și alți 8 apreciază asta.
  20. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna ziua!
    Jocul functioneaza acum in parametrii normali. Ne cerem scuze pentru neplacerile create.


    Corectam. Multumim!
     
    Modificat ultima dată: 8 Sep 2021
    matusam, paulici_01, ani.vajai și alți 8 apreciază asta.