Feedback Marea urmărire

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 7 Sep 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 15 Sep 2021.
  1. Îmi place

    32,8%
  2. Îmi este indiferent

    5,3%
  3. Nu-mi place

    61,8%
  1. Criselt

    Criselt Legendă vie

    520 zgure si 4 lupe. Bafta tuturor!
     
  2. leutzu61

    leutzu61 De-al casei

    din ce ai obtinut zgura si lupele?...din 6 arboretum mi-au iesit 19 lupe.
     
  3. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Zgura din Hortensie doar pe pajistea principala + howie
    Lupele din 2 terenuri pline cu pomi. + howie
    EDIT: Am pus pomii cu EXP mare. (bayberry, alun mediteraneean, plop alb, arbori de dorinte, arbori de bumbac ).
     
    stiucarul, fermierulluca, matusam și alți 14 apreciază asta.
  4. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    579 zgura din hortensii si 4 lupe dintr-un arboretum.
    Am uitat sa pun mai multi arbori.... nu-i bai... si asa nu folosesc cine stie cate lupe.
    S-avem spor!
     
    Modificat ultima dată: 8 Sep 2021
    stiucarul, fermierulluca, matusam și alți 15 apreciază asta.
  5. Claudia

    Claudia Duce forum

    Am luat linia de vrej:
    [​IMG]
    Am prins un bonus 100% de la roata si am consumat si cate un cupon de recolta 200% si unul 100% de plante, asa ca am mers pe parcele confort cu SC si Suzi. Dupa ce se termina bonusurile trec la plantat normal pe parcele mici, ca am vreo 7000 de plante, dar nu mai am drop. Asta e singurul dezavantaj la parcelele confort, nu dau drop suficient cat sa tina pasul cu recolta.

    Merg cat de departe se poate, fara alt consum de resurse. Mi-ar fi placut sa iau adapostul roz de scorpioni, dar e la pasul 150 iar eu abia am completat 68.

    Spor tuturor!
     
    paulici_01, haptalap, stiucarul și alți 19 apreciază asta.
  6. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Postez si eu cu vrejul luat, ca am alergat ceva azi!
    La petrecere nu am luat nimic, in schimb au picat 2 x +1 la normale, asa ca am activat jack si am facut jaf in SC... mi-e si rusine sa spun cat am consumat! in fine, poza:
    [​IMG]
     
  7. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Cu linia de vrej ma laud si eu si cu sperante sa ajung cat mai departe.:DSpor!
    [​IMG]
     
  8. cp58

    cp58 Ambasador forum

  9. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Roata nu a vrut sa ma ajute eventul acesta. Parca stia ca am multe lipsuri :D
    Momentan atatea :
    [​IMG]
     
  10. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Credeam ca am obosit dupa alergatul de ieri, ma asteptam la o zi normala... Dar am incercat roata, ca ieri la petrecere nu a fost ziua mea, si surprizele au aparut! Pozele:
    Bafta si voua, ca la mine a fost!
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Am luat vrejul, urmatoarea tinta este perusul.
     
  12. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Hai ca vin si eu dupa voi.Linia de vrej luata,54 runde jucate mai am plante vreo15000 dar nu am drop si trebuie sa plantez altceva sa scot dropul.Sa vedem ce o iesi dam bataie inainte.Mult spor tuturor.
     
  13. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    50 de runde jucate ( linie de vrej activata ) mai am peste 21000 de plante dar stau prost cu dropul. Bafta tuturor !
     
    paulici_01, tcmxxl1975, bmw123bmw și alți 14 apreciază asta.
  14. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna!
    Final de eveniment.
    [​IMG]
    Felicitari tuturor!
     
    paulici_01, tcmxxl1975, bmw123bmw și alți 15 apreciază asta.
  15. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    Am reusit sa iau linia de vrej.Voi face cat imi va permite dropul. Felicitari celor harnici!
     
    paulici_01, tcmxxl1975, stiucarul și alți 12 apreciază asta.
  16. Claudia

    Claudia Duce forum

    Mai am o runda si termin cu premiile din stanga:
    [​IMG]

    Am facut un mic calcul si daca raman la o medie de 127 puncte/ runda, mi-ar mai trebui 66 de runde pentru cutia Piccolo si 105 pentru adapostul roz de scorpioni, ceea ce nu e posibil fara sa mai investesc resurse suplimentare gen cupoane, fiindca pe Roata nu ma pot baza. La pas normal nu am probleme cu dropul, dar reusesc probabil maxim 12 runde pe zi din plantele recoltate si mai sunt doar 4 zile de event, deci... ma multumesc cu ce strang pe parcurs pana la final.

    Spor tuturor!
     
    paulici_01, tcmxxl1975, matusam și alți 11 apreciază asta.
  17. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Eu am si mai mult de munca, ca nu ma descurc decat la diferente... Am facut si eu instrumente pentru 90. plante ar mai fi, vreo 14000, dar dropul ma limiteaza... Am solutii, cu costuri bineinteles, ceva instant... Mai vedem, deocamdata mai trag pentru plante.
    Poza:
    [​IMG]
     
    paulici_01, tcmxxl1975, matusam și alți 10 apreciază asta.
  18. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Plantele aproape gata. Mai rămâne dropul....dar cu garoafele instant se rezolvă repede!
    O să optez pentru modul Temporizat ” Găsește cât mai multe obiecte în 90 secunde”, fiindcă se pot obține mai multe puncte!
    Mult succes tuturor fermierilor!
    [​IMG]
     
    paulici_01, tcmxxl1975, in.the.rain și alți 15 apreciază asta.
  19. stiucarul

    stiucarul Demiurg forum

    17 stinga....52 dreapta :cry:.
     
    paulici_01, tcmxxl1975, in.the.rain și alți 10 apreciază asta.
  20. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    67 de runde produse la moara....
    Inca nu m-am apucat de jucat. De obicei joc modulul III "gaseste diferenta", la aceasta editie m-as risca pentru modulul II "temporizat".
    Sunt tare indecisa ce tip de mini joc sa aleg....
    Iar legat de finalizare eventului in intregime.... m-am impacat cu ideea ca nu am nici cea mai mica sansa sa-l finalizez integral.
     
    paulici_01, tcmxxl1975, matusam și alți 8 apreciază asta.