Feedback Marea urmărire

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 5 Sep 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 17 Sep 2023.
  1. Îmi place

    67,3%
  2. Îmi este indiferent

    8,2%
  3. Nu-mi place

    24,5%
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în acest topic pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la evenimentul Marea urmărire. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul, sau pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
  2. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Habitat pentru hiene si arbore jumbo. Asa mai da,ceva concret.Clar,vot pozitiv.
     
  3. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Vot pozitiv, 3 cutii Piccolo, linie de vrej cu +1 la adaposturi. Itemurile interesante si ele, pacat ca nu putem avea dubluri, sau poate nu am observat eu, pentru ca sunt la birou si am citit cam pe diagonala.
     
  4. 2020ANDREI

    2020ANDREI Novice forum

    vot pozitiv! sper sa reusiti toti sa va luati ce doriti de la acest event! si aveti dreptate in legatura cu recompensele. succes!
     
  5. theo_fermierul

    theo_fermierul Junior Expert

    Nu putem avea dubluri?
     
  6. arbore jumboooooooooo
     
  7. clauliviu

    clauliviu Scriitor activ

    Intr-adevar, nu avem dubluri la itemi, dar linia de vrej vad ca nu are itemi dedicati!
     
  8. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Asa este ! Mai am putin si deblochez si eu ultimul teren introdus in joc pentru ca nu mai am unde sa le pun!
     
  9. jeni1952

    jeni1952 Pretendent

    despre care teren vorbesti?
     
    victorashi, -katnik-, conypistol83 și alți 6 apreciază asta.
  10. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    adriane45, victorashi, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  11. geta57

    geta57 Rutinat

    La eventul din martie tot Arbore super jumbo a fost recompensa, dacă era jumbo al lu Suzi poate că luptam pentru a-l obține, așa nu mă atrage să fac atâtea plante.
     
    victorashi, -katnik-, conypistol83 și alți 8 apreciază asta.
  12. CLEMENTA58

    CLEMENTA58 Începător forum

    buna seara
    in tutorialul despre joc se spune ca nu este timp limitat si acum nici nu ma lasa sa caut si ma scoate din joc asa ca vot negativ
     
    paulici_01, victorashi, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  13. x3qthr

    x3qthr Novice forum

    Sunt 3 tipuri de joc:
    * Modul I : Normal -> fara limita de timp
    * Modul II : Temporizat -> 90 secunde
    * Modul III : Identifica diferenta -> fara limita de timp
    Atentie la tutorial!
     
  14. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Marea e tot mai aproape... :)
    [​IMG]
     
    adriane45, dexter_bv, dydyana97 și alți 22 apreciază asta.
  15. conypistol83

    conypistol83 Începător forum

  16. vyyo5252

    vyyo5252 Mogul forum

  17. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    In dreapta nu ma intereseaza decat cutia Piccolo, acolo ma voi opri. Cu Jumbo nu am ce sa fac, eu oricum pun pe terenuri doar libelule si oi Horned Heath.
    [​IMG]
     
  18. aida59

    aida59 Maestru forum

    Nu am jucat nici o runda si acum am vazut ca in afara de instrumentele pe care le voi juca am zero lupe . Va rog frumos sa ma ajutati ce sa fac pt ca aveam dimineata 21 de lupe.
     
  19. Stefy

    Stefy De-al casei

    Planteaza pomi.
    Acest tip de drop constituie un ajutor în cadrul mini-jocului de event, nefiind strict necesar și va apărea aleatoriu în urma recoltării pomilor de pe terenurile continentale.
     
  20. aida59

    aida59 Maestru forum

    dar aveam de dimineata 20 de lupe. Am cautat in sura si acolo sunt dar la tabloul de joc apar zero ca si zgura si plante cu toate ca la moara mai am si plante si zgura. Va rog mult cand incep sa joc ce fac daca nu am lupele la panou. Va multumesc mult daca ma ajutati cu un sfat