Feedback Marea urmărire

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 20 Mar 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Sondaj închis pe 27 Mar 2024.
  1. Îmi place

    82,2%
  2. Mi-e indiferent

    5,6%
  3. Nu-mi place

    12,1%
  1. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 22 Mar 2024
    dexter_bv, paulici_01, -iulia1992- și alți 21 apreciază asta.
  2. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Da, aia e mai avantajoasa. Dar parerea mea este ca ar trebui sa joc ce poti mai bine... La scenele care sunt acum, eu joc pe cea cu tractorul la 90 de secunde (iau cam 128 pct.), pe celelalte 2 le joc la ,,gaseste diferentele"(iau 105-108 pct). La cele 2, la ,,gaseste 10 obiecte" iau max 98 pct., de obicei iau 93...
     
    paulici_01, -iulia1992-, derby54 și alți 17 apreciază asta.
  3. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Am terminat si eu. Spor tuturor.
     
    victorashi, paulici_01, z.zoita și alți 20 apreciază asta.
  4. .Raluca06.

    .Raluca06. Analist forum

    Event neagreat de mine, nu-mi place acest gen de event, mi se pare obositor si costisitor. Voi face cat pot, doar pana la linia de vrej, in ritm obisnuit, fara bonusuri activate. Nu consider cutia magica un premiu de top atata timp cat ea ma poate recompensa cu un item ca "ape termale", "prietenul urs" sau altele care dau cateva SH sau puncte de experienta. Ca sa poti obtine ultimul premiu, Arta Pulverizarii florilor, nu sunt suficiente cupoanele acordate ca premiu si nici consumabilele ca SC sau suzi ci mult mai mult. Felicitari celor ca au terminat! Succes celor care muncesc pentru premiul final!
    [​IMG]
     
    victorashi, paulici_01, z.zoita și alți 18 apreciază asta.
  5. irina_love200

    irina_love200 Împărat forum

    Event finalizat !
    Mult spor !
     
    victorashi, dexter_bv, paulici_01 și alți 20 apreciază asta.
  6. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Gata si eu! L-am dus pana la capat desi nu am nevoie de ''Pulverizator''!
     
    victorashi, paulici_01, z.zoita și alți 18 apreciază asta.
  7. PauL_MC

    PauL_MC Scriitor activ

    Se poate un mic tutorial pentru cei care nu știu să joace mini jocurile ? Eu dat la diferențe că am considerat că e cel mai simplu, pe celelalte nu le ... înțeleg.
     
    victorashi, paulici_01, z.zoita și alți 11 apreciază asta.
  8. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Tutorialul este asa de explicit, incat mi-e greu sa compun o explicatie la explicatie.xD
    Ai cele 3 planse curente si, pe rand, trebuie sa gasesti cele 10 obiectele afisate in partea de jos a imaginii. Scrie jos "furculita", cauti in poza furculita si apesi pe ea. Nu au loc 10 cuvinte in bara de solicitari, asa ca denumirea obiectelor este inlocuita pe masura descoperi obiectele. Nu trebuie sa gasesti obiectele in ordinea din lista.
    Aici trebuie sa gasesti mai multe obiecte, toate care apar in variantele "normale".
    Pentru punctajele aferente, te rog sa recitesti Tutorialul.
     
    victorashi, paulici_01, z.zoita și alți 12 apreciază asta.
  9. GYMY68

    GYMY68 Începător forum

    Buna seara .Cateva imagini cu scenele din care trebuie sa bifam obiectele,gasim pe undeva ?Ne-ar fi de mare ajutor , sa ne obisnuim putin cu imaginea.Multumesc,seara frumoasa si mult spor .
     
  10. dulcica1970

    dulcica1970 Supervizor forum

    Buna seara ! Final de event si pentru mine ! L-am facut cu placere si vad ca este apreciat si de alti jucatori !
    Va doresc bafta tuturor ! :);)
     
    victorashi, dexter_bv, paulici_01 și alți 18 apreciază asta.
  11. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Nu.
    Iti recomand sa faci si sa joci cat mai multe produse de event, astfel incat sa te obisnuiesti cu imaginile. Dupa ce ai facut o imagine de 3-4 ori, ai deja o localizare a obiectelor. Te poti ajuta si de lupa.
    Daca nu ai reusit sa te familiarizezi in 7 ani cu acest tip de event, nu cred ca te pot ajuta nici macar imaginile cu scenele jocului.
    Succes!
     
    victorashi, paulici_01, z.zoita și alți 16 apreciază asta.
  12. SelenaX...

    SelenaX... Novice forum

    Event terminat cu o surpriza la final, 2 copaci cu mamudele din cutiile piccolo. Felicitari celor care au terminat, bafta celor care inca muncesc!
     
    victorashi, paulici_01, z.zoita și alți 18 apreciază asta.
  13. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Alex.keegan a cautat si a gasit cateva imagini cu plansele si ii multumim. :)
    Le-am preluat si le-am "curatat" deoarece nu toate respectau Regulamentul forumului, iar scopul lor este sa ajute nu sa incurce si mai mult.:D

    Cine doreste, se poate juca cu ele, cu explicatii in limba romana.;)
    JXS5Tts.jpg

    JXS135Q.jpg

    JXSa8b9.jpg

    JXSCpaa.jpg

    JXShowx.jpg

    JXSNmf2.jpg

    JXSw7TJ.jpg
     
    victorashi, paulici_01, ostrogot și alți 30 apreciază asta.
  14. [-LOREEN-]

    [-LOREEN-] Novice forum

    ioanagirl94, victorashi, paulici_01 și alți 18 apreciază asta.
  15. GYMY68

    GYMY68 Începător forum

    Multumesc frumos ptr ajutor. O zi buna.
     
  16. -vladutz98-

    -vladutz98- Junior Expert

    Event finalizat partea stanga! Partea dreapta nu este pentru mine! Atat se poate!:eek:
     
  17. vyyo5252

    vyyo5252 Expert forum

    Partea stanga gata de ieri, numai am mult
     
  18. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Cam cu 2000 de sc si tot atat suzi, cu ajutor de la roata, ceva bonusuri din camara si cu rabdare am terminat eventul. Sunt foarte bucuroasa de Arta pulverizarii (dupa un an de asteptari il am si eu pe al patrulea), de prima mea veverita dungata si de celelalte premii pe care le-am pierdut numarul. Am intarziat si din cauza planselor, eu joc la 10 diferente, cand ajungeam sa fac 128 se schimba plansa si o luam de la capat cu 118, chiar 108. Cred ca am prins toate plansele. Frumos eventul, m-am jucat cu placere.
    Felicitari si spor tuturor!
    [​IMG]
     
  19. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Gata si eu, mai incet, fara prea mare consum de resurse.
    [​IMG]
     
  20. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Event finalizat cu destul de multe resurse (SC, CSZ, bonusuri din sura) fara nici un fel de bonus de la roata din peste 200 de rotatii.
    [​IMG]