Feedback Marele banchet aniversar

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 20 Ian 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Tags:
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 28 Ian 2022.
  1. Îmi place

    41,5%
  2. Îmi este indiferent

    9,0%
  3. Nu-mi place

    49,5%
  1. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Inceput greoi de event,rezulta cod bonus:badstart :)
     
    paulici_01, dexter_bv, raisa2005 și alți 12 apreciază asta.
  2. OanaMihaela

    OanaMihaela Cunoscător forum

    Ma bucur ca ti-a fost de folos. Eu tocmai ce ma bucuram ca am strans apx. 8 torturi de capsuni insa, din pacate, s-a strecurat zmeura printre ele xD
     
    paulici_01, tcmxxl1975, amy46 și alți 11 apreciază asta.
  3. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Ce bine ca am incredere in vecini. Nu stiam daca e pe bune sau ai scris in gluma xD.
    Nu stiu cum ramane cu cel de pe email...

    Dupa sarbatori, au picat la fix prajiturile asteaxD. Sincer? Din zmeura aia facem un cheesecake si e mai bun decat prajiturile cu capsuni :D

    Dropul mi se pare bun, chiar daca nu am inceput chiar in forta. Am avansat si la stelute, asa ca pastrez votul pozitiv.
     
  4. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Mie nu-mi e suficient... Inainte de ora 15:00 trageam de zor la roata... cam degeaba, din 100+ petrecere doar un +1... Pe care nu-l mai prind cand trebuie sa culeg campurile mici, de la bad-startul ala...Deci 404 plante lipsa, 50 Suzie fac doar 150...
    Da cu minus, o sa-mi cam stea "banchetul" in gat!
    Ma rog, n-o sa saracesc din asta, dar daca tot se compenseaza macar sa fie adecvata!
     
    paulici_01, raisa2005, valemnd158 și alți 12 apreciază asta.
  5. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Este individual si trebuie revendicat pana in data de 31 ianuarie.
     
    dexter_bv, ghitane, paulici_01 și alți 12 apreciază asta.
  6. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Multumesc pentru lamuriri :)
     
    ghitane, paulici_01, raisa2005 și alți 9 apreciază asta.
  7. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. jetx333

    jetx333 Novice forum

    Enervant. Mare chinuiala cu feliile de tort
     
  9. irina99

    irina99 Începător forum

    Felicitari Bianca,eu abia 50 de runde am revendicat 8)
     
  10. paris8484

    paris8484 Începător forum

    Eu nu reusesc sa amplasez prajituri in spatiu de joc. Mai intampina cineva aceasta problema?
     
  11. ca_zaza

    ca_zaza Pretendent

    Poti pune doar langa lumanare, care e mica si ascunsa intre prajituri. Nefericita alegere pentru decorul tablei de joc
     
  12. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Felicitari celor care au finalizat eventul ! :)
    Woow, am vazut si eu pentru prima data o ferma roz, ce bine arata :inlove:


    Eu am in continuare o problema, eventual revin cu print daca nu ma poate ajuta nimeni.
    Dupa amplasarea prajiturilor, pentru ca nu mai aveam spatule, am tinut cursorul pe bifa verde si imi arata ca daca o sa finalizez jocul primesc 42 stelute, l-am finalizat, insa am primit 19.
     
    Modificat ultima dată: 22 Ian 2022
    amy46, paulici_01, -iulia1992- și alți 11 apreciază asta.
  13. .mpond.

    .mpond. Profesionist forum

    am activat linia de vrej care mi se pare WAW :inlove:,am recoltat cele 2 picollo,iar acum nu stiu ce sa fac !!!!!Sa iau cupoane de combina ca sa recuperez ce am consumat ??!!! Sa iau tichete (din care nu imi iese aproape miciodata nimic )????!!!!Oricum m-a dezamagit schimbarea.Prajiturile arata foarte bine,dar se manevreaza greoi,iar lumanarea pt a incepe minijocul e greu vizibila..8)-.-
     
  14. Laurentiu909

    Laurentiu909 Scriitor în devenire

    Asa si la mine...imi aratau 100+ stelute si am primit 24.....

    EDIT: Acum am primit cat trebuia, doar ca pe cele de aseara le-am pierdut...
     
    Modificat ultima dată: 22 Ian 2022
    paulici_01, -iulia1992-, in.the.rain și alți 9 apreciază asta.
  15. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Eu nu vreau sa deranjez sau sa supar pe nimeni. Daca nu inteleg eu mecanismul jocului este ok, dar nu mi se pare ok partea in care se blocheaza si pierd si planse si stelute si tot.
    Spre exemplu, acum cand sa dau finalizare, pentru a face print in momentul in care nu coincidea numarul stelutelor, joculetul s-a blocat, cand am revenit "au disparut" feliile respective, stelutele sunt aceleasi, cum se poate vedea mai jos in print.

    1. Aici tineam cursorul pe finalizare.
    [​IMG]

    2. Tinand cursorul pe masa imi arata alt numar de stelute.
    [​IMG]

    3. Am vrut sa dau finalizare, s-a blocat, am asteptat minute bune cand s-a restartat singur si mi-a aparut asa.

    [​IMG]
     
    dexter_bv, -iulia1992-, ani.vajai și alți 10 apreciază asta.
  16. Stefy

    Stefy De-al casei

    Nici eu nu reusesc sa pun nici o felie , nici langa lumanare nici in alta parte .
     
  17. valemnd158

    valemnd158 Junior Expert

    Mie personal nu imi place eventul asta :oops: si vad ca mai sunt alte 51 persoane in asentiment cu mine, totusi o sa fac cat pot eu de bine :p
     
  18. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Am inceput si eu acum eventul..S-a gasit sa mi se strice modemul exact odata cu problemele jocului;asadar,acum mi l-au schimbat cei de la reteaua de cablu,acum am inceput si eu sa joc,total nepregatita,doar 172 de buc.de drop.Recuperez eu,nu-mi fac probleme...Spor tuturor jucatorilor care farmeresc sa faca eventul..
     
  19. deea4u

    deea4u Analist forum

    Poate cu putin noroc reusesc sa il termin si eu azi.

    [​IMG]
     
    dexter_bv, amy46, davidsiirina08 și alți 13 apreciază asta.
  20. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG] Cam atat am realizat. Succes tuturor!
     
    valemnd158, ghitane, davidsiirina08 și alți 17 apreciază asta.